Şimdi Ara

Bir Kıza Ona Daha Yakın Olmak İstediğimi Nasıl Hissettirebilirim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle kısa bilgiler vereyim. Kızla gayet iyi anlaşıyoruz, hiç kavga etmedik şimdiye kadar. Gayet iyi bir kız kendisi. Kıza ondan hoşlandığımı söyledim. "Neyimden hoşlandın ki benim? Daha beni tanımıyorsun bile, tip mi? Beni hareketlerimden dolayı sev, tip bir köşede kalsın, bu X de, diğerlerinden farklı de." dedi, hoşuma da gitti, tipi önemsemeyen kızlardan. Ben de çok da yakışıklı olmadığım için maça 1-0 önde başladım.

• O anda! şu şu karakter özelliğinden artık neyden hoşlanıyorsan söylediysen umut var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adoring

O anda! şu şu karakter özelliğinden artık neyden hoşlanıyorsan söylediysen umut var.

Hayır. Söylemedim. Çünkü kızı hiç tanımıyorum yani o an ortada söyleyebileceğim bir şey yoktu da söylemiş olsaydım ne değişecekti ki?
  • Kızı tanımıyorsun ama iyi anlaşıyorsunuz! Nasıl birşey la bu..
    Önce kızı tanı, seni daha yakından tanımak istiyorum de. Ailesini, memleketini, hayallerini sor. Ordan laf lafı açar zaten sende kızın tipinimi yoksa düşüncelerini mi daha çok sevdigini anlarsın. Kıza duymak istedigi şeyleri söylemeye çalışma, kendin ol. Çünkü oda gerçek seni tanımak isteyecek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaB0

Kızı tanımıyorsun ama iyi anlaşıyorsunuz! Nasıl birşey la bu..
    Önce kızı tanı, seni daha yakından tanımak istiyorum de. Ailesini, memleketini, hayallerini sor. Ordan laf lafı açar zaten sende kızın tipinimi yoksa düşüncelerini mi daha çok sevdigini anlarsın. Kıza duymak istedigi şeyleri söylemeye çalışma, kendin ol. Çünkü oda gerçek seni tanımak isteyecek..

Biriyle iyi anlaşabiliyor olmak için illa birbirinizi tanımanız mı gerek arkadaşım? E iyi de kız bana nerede yaşadığını söylemiyor. Yani güvenmiyormuş sanaldaki insanlara. Geçende de Kayseri'de oturuyorum demişti, sonra da yalan söyledim dedi, hiç hoşuma gitmedi bu hareketi. Yok zaten benim yapıma aykırı birine duymak istediği şeyleri söylemek. Bir de kıza "seni daha yakından tanımak istiyorum" dersem kız ne düşünür ki acaba? Bir de "ne gibi daha yakından" derse kıza ne demem gerek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raptak -- 25 Şubat 2016; 4:01:45 >

• Kardeşim kusura bakmada sanaldan bi kızla anlasıp sevdiğini anlaman mümkün değil her sanaldan konuatuğunla anlasamassın reelde nasıl sohbet edilwbiliyormu tavırları nasıl durusu nasıl bunları falan bilmeden zor o işler kıza seviyorum demende ayrı bi garip tipi ortaya çıkarttığını çok belli etmişsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamsız Adam

Kardeşim kusura bakmada sanaldan bi kızla anlasıp sevdiğini anlaman mümkün değil her sanaldan konuatuğunla anlasamassın reelde nasıl sohbet edilwbiliyormu tavırları nasıl durusu nasıl bunları falan bilmeden zor o işler kıza seviyorum demende ayrı bi garip tipi ortaya çıkarttığını çok belli etmişsin

Yoo, gayet de mümkün. Sanalın ve gerçek dünyanın farkı yok, sanaldaki de insan. Gerçek dünyada, sanal dünyadan nasıl anlaşıyorsan, bal gibi de öyle anlaşırsın. Ayrıca ben kıza onu sevdiğimi söylemedim, dikkatli oku orayı, ondan hoşlandığımı söyledim. "Tipi ortaya çıkarttığını çok belli etmişsin." Bu nasıl bir cümle kardeşim?
  • raptak R kullanıcısına yanıt
    Sanalda herkes olabilirsin,gerçekte sadece bir kişisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mushi-Shi

Sanalda herkes olabilirsin,gerçekte sadece bir kişisin.

Yok öyle bir dünya. Gerçek dünyada neysen sanal dünyada da osun. Mimiklerin görünmüyor, sesin duyulmuyor diye sanal dünyada farklı bir insan olmuş olmuyorsun.
    Herkesi kendin gibi sanma.
  • Kıza ona daha yakın olmak istediğini söyleyerek.
  • Arkadaşlar sana tavsiye vermiş hep itiraz.herşeyi biliyorsan git açıl herşeyi konuş o zaman bizden ne bekliyorsun.Sanaldan ismini cismini bilmediğin bir kız bulmuşsun biraz boş muhabbet yapmışsınız asosyallik tavan olunca etkilendim hoşlandım bilmemne.devam et o zaman millete ayar vericeğine kıza napıcağını da bilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Arkadaşlar sana tavsiye vermiş hep itiraz.herşeyi biliyorsan git açıl herşeyi konuş o zaman bizden ne bekliyorsun.Sanaldan ismini cismini bilmediğin bir kız bulmuşsun biraz boş muhabbet yapmışsınız asosyallik tavan olunca etkilendim hoşlandım bilmemne.devam et o zaman millete ayar vericeğine kıza napıcağını da bilirsin
    Bazen kaç senelik reelden arkadaşını bile tanıyamadığın zamanlar oluyor.Sen sanaldan bahsediyorsun buradaki arkadaşlar yardım etmeye çalışıyor.O zaman kendin hallet işini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Bazen kaç senelik reelden arkadaşını bile tanıyamadığın zamanlar oluyor.Sen sanaldan bahsediyorsun buradaki arkadaşlar yardım etmeye çalışıyor.O zaman kendin hallet işini.

Alıntıları Göster
    raptak bütün yorumlarını okudum ve net bir şekilde burdan uzaman gerektiğin kanısına vardım
  • Ahaha yazik lan
    Adamlar sana dogru yolu gostermeye ugrasiyor sen tersliyorsun
  • Kardeş bu forumdakilerin çoğu ne zaman başına bi dert gelse kafasına birşey takılsa kız mevzusu veya hayat şu bu mevzusu olsa buraya konu açar,yardım ister ve çoğu üyede yardımcı olmaya çalışır.Sana da yardımcı olmaya çalışmışlar sen bildiğini okuyorsun.O zaman neden konu açtın diye sorarlar adama
  • Tip önemli hocam kız tipe önem vermiyormuş harikulade gerçekten.
  • quote:

Herkesi kendin gibi sanma.

Ne alaka?

quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Arkadaşlar sana tavsiye vermiş hep itiraz.herşeyi biliyorsan git açıl herşeyi konuş o zaman bizden ne bekliyorsun.Sanaldan ismini cismini bilmediğin bir kız bulmuşsun biraz boş muhabbet yapmışsınız asosyallik tavan olunca etkilendim hoşlandım bilmemne.devam et o zaman millete ayar vericeğine kıza napıcağını da bilirsin

Kimsenin tavsiye verdiği yok burada, herkes konudan bağımsız yorum yapmış, itiraz eden de yok. Kıza ondan hoşlandığımı söylemişim zaten kardeşim, daha neyi konuşayım? Sizden beklediğim şeyin ne olduğu açık değil mi zaten arkadaşım? Başlıkta da yazıyor, okuyuver bir zahmet. Daha ne konuştuğumuzu bilmeden boş muhabbet yapmışsın falan diye saçmalama istersen. Asosyal olup olmadığımı da bilmiyorsun, ayrıca asosyallikle etkilenmenin ne alakası var? Ezbere konuşma. Kimsenin kimseye ayar verdiği yok da sen sağlam bir ayarı hakediyorsun. Konuma gelme bir daha sincap.

quote:

Orijinalden alıntı: Lex Cortez

Kardeş bu forumdakilerin çoğu ne zaman başına bi dert gelse kafasına birşey takılsa kız mevzusu veya hayat şu bu mevzusu olsa buraya konu açar,yardım ister ve çoğu üyede yardımcı olmaya çalışır.Sana da yardımcı olmaya çalışmışlar sen bildiğini okuyorsun.O zaman neden konu açtın diye sorarlar adama

Arkadaş şu forumdakilerin anlayamadığı bir şey var, adam Ankara diyor, siz mötüm kara diyorsunuz. Ben size "sanaldan sevgili yapılır mı?" diye mi sordum ad saçma sapan "sanaldansa o iş olmaz hacı" triplerine giriyorsunuz kardeşim? Ben size, kıza ona daha yakın olmak istediğimi nasıl hissettirebilir diye sormuşum değil mi? Allah'ınızı severseniz konu başlığını ve içeriğini adam akıllı okuyup anlamadan yorum yazmayın, yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raptak -- 26 Şubat 2016; 20:03:12 >

Şöyle düşün.Gerçek hayatta insanlar seni yalnızca sen olarak tanırlar.Ailen,arkadaşların,öğretmenlerinin senin hakkındaki görüşleri genellikle aynıdır ve bu fikirleri değiştirmek çok zordur.Fakat sanal ortamda kendine bir çok kişilik yaratabilirsin ve sadece yeni bir üyelik açarak bunu yapabilirsin.

Sen biraz daha farklı olabilirsin,fakat internet kullanıcıların %99 u bu durumda.
  • quote:

Şöyle düşün.Gerçek hayatta insanlar seni yalnızca sen olarak tanırlar.Ailen,arkadaşların,öğretmenlerinin senin hakkındaki görüşleri genellikle aynıdır ve bu fikirleri değiştirmek çok zordur.Fakat sanal ortamda kendine bir çok kişilik yaratabilirsin ve sadece yeni bir üyelik açarak bunu yapabilirsin.

Sen biraz daha farklı olabilirsin,fakat internet kullanıcıların %99 u bu durumda.

Sanalda da beni yalnızca ben olarak tanıyor insanlar, aynı şekilde ben de onları yalnızca onlar olarak tanıyorum, ortada ekstra bir şey olmadan. Ayrıca seni yalnızca sen olarak tanımaktan kastını da kavrayamadım. Dünyada binbir çeşit insan var ve buna bağlı olarak da görüş ayrılıkları çok sık yaşanan bir durum. Ailenin senin hakkında düşündüklerini öğretmenin, öğretmeninin senin hakkında düşündüklerini de arkadaşların düşünmez. Sanal ortamda nasıl kendine birçok kişilik yaratacaksın merak ediyorum. Öyle bir şey olsa bile er ya da geç ortaya çıkar. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.