Şimdi Ara

bir kiza cicek verirken, soylenecek soz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
47
Cevap
0
Favori
37.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cok yakin bi arkadasim yaklasik 1.5 senedir gorustugu (ayni okul, ayni mahalle) bir kizi deli gibi seviyor ama kizin ciktigi vardi vs vs konusamadi bir turlu. artik ne olcaksa olsun konuscam diyor. yarin aksam ders cikisinda gul vericek ama tam o esnada guzel bi soz soylemesi gerekir. sizce nasil bir soz hos olur?
    not: arkadas yazdigim icin. "aslinda o sensin" gibi yazmayin, ugrasamam liselilerle.
    not 2: universiteli ergeniz :)

yardim bekliyoruz arkadaslar.

• hey sen benim fake'im misin?
  • senin yanında çok sönük kalıyorlar gerçi ama buyur... diye başlasın bişeyler desin yada buda yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow-YB

senin yanında çok sönük kalıyorlar gerçi ama buyur... diye başlasın bişeyler desin yada buda yeter
    al
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeiCeei

al

Alıntıları Göster
    çiçeği ver ve birlikte geçireceğimiz günler bir çiçek kadar kısa olmasın

biliyorum söylemenize gerek yok evet şair'im.....
  • Sen güzelsin ama bu çiçek senden daha güzel!!
  • For you please accept
  • quote:

Orijinalden alıntı: wafwaf

Sen güzelsin ama bu çiçek senden daha güzel!!
    ALLAHIMDAN TEK ISTEĞIM O SEVGILISI OLAN KIZA GIDIP GUL VERDIKTEN SONRA GUZEL BIR DAYAK YEMESİ.EN AZ 50 KISI DALMALARI GEREK ACISINI CIKARMASI ICIN.BIRISI BENIM SEVGILIME GUL VERICEK VARYA YEMIN EDIYORUM SANA GOZUM DONER YANI COK DIKKATLI OLSUN BAK.

• quote:

Orijinalden alıntı: umutbaba05

çiçeği ver ve birlikte geçireceğimiz günler bir çiçek kadar kısa olmasın

biliyorum söylemenize gerek yok evet şair'im.....

vay be müthiş nasıl bir duygu patlamasıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10

For you please accept
    nasıl güzelmi 30 kağıt saydım al bak 30 tl fişide var çiçeğin arasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiverStyx

ALLAHIMDAN TEK ISTEĞIM O SEVGILISI OLAN KIZA GIDIP GUL VERDIKTEN SONRA GUZEL BIR DAYAK YEMESİ.EN AZ 50 KISI DALMALARI GEREK ACISINI CIKARMASI ICIN.BIRISI BENIM SEVGILIME GUL VERICEK VARYA YEMIN EDIYORUM SANA GOZUM DONER YANI COK DIKKATLI OLSUN BAK.

Alıntıları Göster
    Anılarımdaki boşluğu doldurmaya ne dersin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pr3vladat

nasıl güzelmi 30 kağıt saydım al bak 30 tl fişide var çiçeğin arasında

Alıntıları Göster
    Al sevgilim, mutlu ol bununla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaMueL 19.o7*

Alıntıları Göster
    your eyes are amazing
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karn-ı bahar

your eyes are amazing

• quote:

Orijinalden alıntı: Karn-ı bahar

your eyes are amazing

Alıntıları Göster
    Al bunu ..... sok diye versin. :D
  • quote:

arkadasim kizin sevgilisi yok. ayrilali 3-4 hafta oldu. ayrica kiz da seviyor bizim elemani belli gibi yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bastien

quote:

arkadasim kizin sevgilisi yok. ayrilali 3-4 hafta oldu. ayrica kiz da seviyor bizim elemani belli gibi yani...

Alıntıları Göster
    al ama yeme .

• quote:

Orijinalden alıntı: SaMueL 19.o7*

Alıntıları Göster
    Aslında bu çiçeği versemmi vermesemmi diye düşündüm çünkü çiçekler çabuk solar , aşkımız solmasın :D

beceremiyorum usta sık gitsin :D

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    al bah cücek aldım sok bunu bi tarafına de.

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    "Bu devirin kızları bi sakıza öptürür kutusuynan alayım yavrummmm" demiş atalarımız ne gerek var ki çiçeğe

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.