Şimdi Ara

Bir Kız Neden Yüzük Takmaz Söz Kesilecek Kız Yüzüğü Takmam Diyor (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
1
Favori
5.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sadece böyle bişeyden dolayı kesin boynuzlanıyorsun fln demek çok ağır ol böyle bi iddia da kolay bişey değil böyle bişeyi iddia ederken dikkatli olmak gerekli
    bu durum kesinlikle çok kötü sanırım kız arkadaşın evlilik fikrine kendini alıştıramamış çocuk ruhlu birisi boynuzlanmakdan daha iyi bi senaryo olsada bir evliliği başlamadan bitirebilecek kadar kötü bi durum
    boynuzlanma ihtimalin kötü senaryo
    kız arkadaşın evliliğe hazır olacak olgunluğa ulaşmamış olması iç rahatlatıcı ama büyük bir problem
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Kusura bakma da çalıştığı yerde birşeyler karıştırıyor olmasın. Tamamen kötü senaryoyu söylüyorum patron yüzüğü görünce işten çıkartacak bahanesine başvurup aslında patronla bir yakınlığı olmasın yada çalışanlardan biriyle. Ise girişte evlenmeyecem mi demiş.

Dostum bana da öyle geldi, ki bu bütün dünyada her şartta aynıdır daha fazlasında gözü olan bütün kadınlar altında çalıştığı patronlarına karşı boş olmazlar eğer arkadaşın geliri patronundan azsa bu durum daha vahim.
  • Kardeşim günahını almayayım ama ;
    - kız çok utangaçtır o yüzden takmıyodur.
    - seni aldatıyor olabilir
    - seinle başkasını aldatıyo olabilir
    - gönlünde başka biri vardır ama o kisiyle henüz bi iliskisi yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: allm

Selam arkadaşlar 2 3 gündür içim içimi yiyor 2 yıllık beraberliğimiz var ve tabi bu 2 yılda bazı sorunlar yaşadık ilişkimizi sürekli sakladı ne arkadaşları ne ailesinden kimse bilmedi sonra ailesine açıkladı ama arkadaş çevresi yine bilmiyor hayatında benim olduğunu heleki yeni tanıştığı erkekler hiç birine benden bahsetmedi bayramdan sonra aile arasında söz kesecez gittik yüzük aldık sonra dediki ben bu yüzüğü takmam neden dedim e iş yerinde takarsam patron görürse evleneceğimi öğrenir beni işten çıkarır ya dedim neden çıkarsın neymiş efendim evlenince şehir dışına çıkacağımı duyarsa işime son veririr dedi bende dedim ki aynı şehirden biriyle evleneceğini söyle, öylede desem farketmez yine çıkarır işten dedi ve bu yüzüğü kesinlikle takmam dedi sadece tatil günlerimde takarım dedi o da haftada 1 gün sizce amaç ne olabilir böyle bir mantık olabilir mi kafayı yiyeceğim yorumlarınız nedir sizce

Hocam kusura bakma amacım kesinlikle küçük düşürmek ya da hakaret etmek değil ama hani yedek teker konumunda tutuyor kız bildiğin seni. Ya o patronla ilişkisi var ya da 2 yıldır daha iyi bir adayı kendine yamamaya çalışıyor açık ve net. Hiç uğraşma kıza bas tekmeyi. Kız resmen gizli kaşar kusura bakma ama.

• Kurcala bu işi
  • Hadi iş ve aile olayını bi nebze anlarım da arkadaşlarına dahi bahsetmez mi insan?
  • Başliği gördüğümde Yüzügü beğenmemiş olabilir demiştim ama Eğer anlattiklarin gerçekse sorun kizda değil, sende malesef.. Böyle bir insan için Hayatinin en güzel 2 senesini Çöp niyetine yaşamişsin.. Bi yüzük alacağim ve o kiz bunu takmayacak takmam diyecek falan filan bahane uydurucak ve bende sadece '' Neden yaaaa '' diyeceğim Hee ??

Bi an düşündüm de düşünmemek daha iyi dedim... Milisaniye tutmam o kizi yanimda isterse 5 6 sene olsun.. Demek ki sana da ilişkinide evliliğede değer vermiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 11 Ekim 2013; 20:50:34 >
  • dostum banko aldatılıyorsun sana söylim 50 kere dedik kızlara fazla yüz vermeyin diye
  • Geçmiş olsun kardeşim ben de o yoldan döndüm kız yarın bir gün tekmeyi basar sana
  • aldatılıyordun açık ve net
  • Biraz paranoyaklasabilirsin ama hiç normal degil dostum altında bişey var belli işin yoksa biraz araştır derim hatta varsa da izin al arastır takip et bu tarz durumlar hiç normal olmaz güven bana ;) ya psikoljik bi rahatsızlıgı var ya da.. orasını söylemek istemiyorum ama dedigimi yap sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alcngunay -- 11 Ekim 2013; 22:01:54 >
  • allm A kullanıcısına yanıt
    niye takmayacak piyasa verilerine bakarak omuz baş omuz formasyonu yahut flama formasyonu gördüyse piyasada yeni zirveler göreceğinden en yüksek likitiden satmak için pozisyon değiştir shortçu olmuş belki açığa dahi satmış olabilir.
  • Bu konu daha önce açıldı.

Bir Kız Neden Yüzük Takmaz Söz Kesilecek Kız Yüzüğü Takmam Diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 11 Ekim 2013; 22:34:13 >
  • Sevgilinin günahını almak istemem ama bu kız iş yerinde ve arkadaş çevresinde birinden hoşlanıyor o yüzden yüzük işlerine girmiyor, tamamen sana yalan sölemiş, büyük ihtimal istediği kişi buna yaklaşsın seni şutlucak.. böle basit yalanlar atarak ilişki yürümez zaten sana bi güvensizlik verdiyse şüphelendiriyorsa hele bi iş bitmiştir
  • ÖNCELİKLE kızlara hiç bir konuda KESİNLİKLE GÜVENME. 3-5 sene de olsa başkası varsa aklında, AYRILABİLİRSİNİZ.

aile zoruyla mı yüzük takıyorsunuz?
    Sanki patronu ile ilgili bir problem var gibi. Bir patron kız çalışanı evlenicek diye neden kovsun?
    yukardaki arkadaşın dediği gibi yüzde 90 bu kız iş yerinde veya arkadaş çevresinde birinden hoşlanıyor.
    Yüzüğü takmasını ve çalıştığı yere ve arkadaşlarına anlatmasını şart koş bakalım neler diyecek?
    Hayır derse sıkıntı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erco35coast -- 11 Ekim 2013; 23:51:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakaniko

Bu konu daha önce açıldı.

adam kelimesi kelimesine kopyalamış orjinal konudaki mesajı ama işin garip tarafı orjinal konuyu bulamıyorum google da, silindi heraldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

quote:

adam kelimesi kelimesine kopyalamış orjinal konudaki mesajı ama işin garip tarafı orjinal konuyu bulamıyorum google da, silindi heraldi.

böyle bir şeyi çalarak ne elde edebilir ki? yani bunda amaç nedir? anlayamadım açıkçası..

• quote:

Orijinalden alıntı: statükocu

quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

quote:

böyle bir şeyi çalarak ne elde edebilir ki? yani bunda amaç nedir? anlayamadım açıkçası..

bunu yapana sormak lazım. daha önce de.bi kız konusu açılmıştı, 4 sayfa mesajdan sonra konunun kadınlar kulübünden çalıntı olduğu ortaya çıkmıştı.

ama dediğim gibi bu konunun aynısı açılmıştı net olarak hatırlıyorum, kelimesi kelimesine diyebilirim.

• Boynuna taksın şüphe uyandırmaz manevi değeri var desin bu daha mantıklı bunida yapmazsa bpynuzlanıyorsundur

• ne demiş demet abla
    "tak şu sepeti koluna herkes kendi yoluna"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alarma -- 12 Ekim 2013; 1:42:39 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.