Şimdi Ara

Bir kız konusuda benden ciddi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bu sene sınıf değiştirdim.Aynı sınıftayız. Bu kızla pek sohbetin yok.Ama ben ondan çok hoşlanıyorum.Sorun ise aynı sınıfta olmamız ve ilk çıkma teklifi edicek olmam.Daha önceden hiçbir tecrübem yok.Sizce ne yapmalıyım.Kız duygusal biri.Kitap okumayı sever.Arkadaş çevresi pek yoktur.Müzik dinlemeyi sever.Bende okulun zengin sayılacak kişileeindenim. Her gün tıraş olur saçımı yaparım.Arkadaş çevrem vardır.Okul gazetesindeyim.Bana tecrübeli olanlar tavsiyede bulunsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gas Monkey -- 23 Mart 2014; 7:50:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler cevap bekliyorum.

• Merhaba nasılsın diyerek gir
  • Kardes kendil ol çık karşısına kantine çay içmeye davet et orada havadan sudan konuya gir biraz muhabbeti ilerlet
    kız kitap okuyosa okuduğu kitaplar hakkında konuşabilirsin
    kendinden emin bir şekilde karşısına çık ve duygularını ifade et olmazsa da dünyanın sonu deil ya
    kolay gelsin
  • Kız sınıftan olduğu için çekiniyorum. Sınıfa sonradan katıldığım için sınıfın tepkisi ne olur bilmiyorum.Kızdan çekincem yok aşık olmanında utanılacak bir yanı yok.

• Kız sınıftan olduğu için merhaba ders notu filan sor bir kaç kere tekrarla sonra yavaş yavaş sohbet kurmuş olursunuz bir süre sonra söylersin hoşlandığını dostum

• Pazartesi yanına gidip muhabbet kuralım.Gelişmeleri yazarım size.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.