Çavuş
14 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Herkese merhaba. Bir devlet üniversitesinde öğrenciyim. Elime bir miktar para geçti 1000 tl. Elimde ki bu parayı kripto paralardan birine yatırmak istiyorum. Çok aşırı araştırabilme imkanım olmadı ancak bu parayı elimde sabit TL cinsinde tutmak bana zarar getirir. Paramı hemen bir kripto para birimine atmak istiyorum. Hangi para birimine bu parayı atmamı ve hangi borsadan ticaretimi yürütmemi tavsiye edersiniz. Önereceğiniz bilgiler doğrultusunda aktarım yapacağım. Ekstra olarak bir kripto cüzdan almam gerekir mi bunu da belirtirseniz ve bu cüzdana da nasıl erişim sağlarım söylerseniz çok sevinirim. Herkese şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar :)

Arıcımı satıyorum kazasız tramersiz boyasız değişensiz.
Arabam temiz bakımları eksiksiz zamanı gelmeden yapılmış, son bir bakımını dışarıda parçalarını ben alman fabrikası üretimi getirttirip kendim ankarada ki yahya ustada yaptırttım. Diğer bütün bakımları garanti kapsamında izmir wosmerde yapılmıştır. 60.000 km ye kadar bakım gerektirmez.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-volkswagen-2015-yeni-makyajli-kasa-kazasiz-tramersiz-boyasiz-garaj-arabasi-796403285/detay
Evet bir medikal maske üretim tesisi açma konusunda fikirleriniz nelerdir. Bu konuyu daha önceden araştırmış makine ve kumaş konusunda bilgili devletin ne tür teşvikler sağladığını bilen arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Bu fikiri düşünenler için bilgilendirici olabilir.
Selamlar dostlar oyun incelemeleri ve tavsiyeleri yapacağım platformu açmış bulunuyorum. İlk video deneme amaçlıydı sistemi anlaya bilmek amacıyla. Şu anda çok kaliteli içerikler yükleniyor. Bir çok hatayı düzelttim. Ancak ülkemizdeki internet hızı yetersizliğinden yüksek kaliteli videolar yavaş yükleniyor, her gün bir video şeklinde yüklenmeler tamamlanacak. İnşallah tabi internet veya elektirik kesintisi olmaz ise. Eğer merak ederseniz sizleride beklerim. İlk etkininde çevremden olmasını beklerim. Benim çevremde bu forum. Gerçekten çok emek harcıyorum bir videonun çıkması benim 6-7 saatimi alıyor. Eğer bana destek olmak isterseniz abone olursanız sevinirim. Hoşçakalın. Özellikle simulasyon incelemeleri gelecek.

https://www.youtube.com/channel/UCsnkrcvbL4-29qvnyLu7tDQ/
Hepinize selamlar oyun içi video alıyorum işim bittikten sonra siliyorum bu videoları.Ancak bilgisayar hafızama baktığım zaman hafızam her videodan sonra 1-5 gb arasında küçülüyor.Belgelerime giriyorum video kaydı göremiyorum. Çıkış dosyası zaten ayrı orada da video kaydı yok. Bunun sebebi sizce ne olabilir. Kullandığım programlar cam tasia stüdio 9 ve action. Bilgisayarda baktığım zaman bir video göremiyorum sizce nedendir bu
Kıza cuma günü okul çıkışı açıldım kızın cevabı ise daha yeni bir travma atlattım oldu.Aslında arkadaşlarıyla konuşurken birine çıkma teklifi etsemmi diye soruyordu.Şimdi bu kızın yüzüne yalan söylediğini söylemedim ama bana yalan söylenmesini sevmiyorum.Bu kızla aynı sınıftayım.Salı günü okula gidince bunu etkilemek için ne yapabilirim.Amaç geri dönüş almak ama kabul etmemek.Şimdi egosu tavan yapmış ortalıkta atıp tutuyor.
Bu gün sınıftan sevdiğim bir kıza açıldım.Ve kız daha yeni bir travma atlattım ikinci bir ilişki için henüz hazır değilim dedi.İlk çıkma teklifimde reddedildim
reddedildim.Çok kötü birşeymiş.
Beyler sınıfımdan bir kıza aşık oldum kıza çıkma teklifi etmek istiyorum ama ilk çıkma teklifim.Kız sınıftan olduğu içinde biraz çekiniyorum.Kabul etmezse her gün onun suratını görmek zorundasın.KBu arada yaş 17.Bu kıza nasıl çıkma teklifi etmeliyim.

Buarada konuya saçma sapan yorumlar yazmayın.
Ben bu sene sınıf değiştirdim.Aynı sınıftayız. Bu kızla pek sohbetin yok.Ama ben ondan çok hoşlanıyorum.Sorun ise aynı sınıfta olmamız ve ilk çıkma teklifi edicek olmam.Daha önceden hiçbir tecrübem yok.Sizce ne yapmalıyım.Kız duygusal biri.Kitap okumayı sever.Arkadaş çevresi pek yoktur.Müzik dinlemeyi sever.Bende okulun zengin sayılacak kişileeindenim. Her gün tıraş olur saçımı yaparım.Arkadaş çevrem vardır.Okul gazetesindeyim.Bana tecrübeli olanlar tavsiyede bulunsun.
Deneme 2222 yazıp gönderin turkcell bedava 1 gb adil kullanım sınırlı sınırsız internet veriyormuş. 1 gb yi aşarsam ne olur.Bilgi sahibi olanlar benide bu konu hakkında bilgilendirrirse sevinirim.
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 144
İkinci El Bölümü Mesajları: 19
Konularının görüntülenme sayısı: 11.038 (Bu ay: 43)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 24 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.