Şimdi Ara

Bir Kaç Gün İçerisinde İntihar Ediyorum(Giderayak Dertleşme) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
5
Favori
4.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Buraya bu konuyu açmanın sebebi ölmek istemiyor olman.
    Ne yaşadın bilmiyorum ama bir önemi yok.
    Sağlıklı düşünemiyorsun. Sağlıklı düşünemediğin için doğru karar veremiyorsun. Hepimizin zor zamanları oldu, çok zaman bu sıkıntılarım ne zaman biter acaba diye düşündüm, bir şeyler yaptım.
    Hayat sıkıntılara rağmen devam etmektir. Bir sıkıntı biter öteki başlar. Hayat böyle, çekip gitmek bana doğru gelmiyor.
    Sizin profesyonel yardıma ihtiyacınız var. Maddi durumunuz yoksa sizden tek isteğim bu kararınızı biraz daha erteleyin ve yaşamak istediğinizi bir şeyler yapmak istediğinizi tekrar tekrar düşünün.
    Benim her zaman mottom “fake it until make it” Dir.
    Lütfen olumlu düşünmeye başlayın, zamanla acılar, kötü düşünceler yok olmuyor fakat üstesinden gelmeyi öğreniyorsunuz.

Lütfen tekrar ediyorum ne yaşadınız bilemem, herkes gibi ben de zorluklar yaşadım, hala üzüldüğüm, sıkıntı duyduğum şeyler var ama intihar etmek geride kalanları üzmekten başka bir işe yaramayan bir şey.

Lütfen tekrar düşün, bu kararı ertele ve kendine ölmek istediğinin telkinini değil yaşamak istediğinin telkinini et.
    Lütfen bunu yapma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi bir oyun konsolu yada pc yap kendine
    7/24 online oyun oyna
    Oyun bağımlısı ol
    Değil intihar aklına yemek yeme wc gitmek bile gelmeyecek.
    7 ay evden çıkmadan Travian oynadığımı bilirim.
    Bide böyle dene

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tek çözüm psikiyatriste gidiyorsun bu dusuncelerden seni uzaklastiracak ilaci yaziyor.Aklina gelmeyecek uyuşacaksin hayatin boyunca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gibi durumlar genetiktir %90.Insanlarin bir kısmı doğustan beri psikolojik rahatsizliga yatkindir.Bazi insan vardir 2 kolu bacagi olmaz hayata baglidir.Bazi insan vardir en ufak şeye takar.Bunun sebebi beyin kimyasinin düzgün calisip calişmamasi ile alakali.Yani elinde değil insanlarin,bunu anlamayip burada şaşirip yazanlar var.

• 125 kg 1 kullanıcısına yanıt

En büyük sorun para zaten. Şu ülkede köpek gibi çalışıp 3 kuruş para kazanıyorsun.

• HayatDevamEdiyor kullanıcısına yanıt

Mesaj-nick uyumu Şu ülke beni her şeyden soğuttu. Yaşama hırsımı sildi süpürdü. Kanımı emdi. Bazı hatalarımı telafi edemiyorum.

• Cerade kullanıcısına yanıt

Önümüzdeki bir kaç gün bir şeyler belli olacak. Ona göre hareket etcem.

• Ryan Oreily kullanıcısına yanıt

Doğru söylüyorsunuz. Kesinlikle ölmeyi isteyen birisi gelip buraya konu açmaz. Ben sadece biraz daha zorluyorum şansımı. Önümüzdeki hafta sonuna kadar az çok birşeyler belli olacak hayatımın geri kalanı için. Ona göre hareket etcem. Olmadı, zorlamanın bir manası yok.

• EnergyHill kullanıcısına yanıt

Doğru bir yorum. Gerçekten bazı insanlar intihara meyilli oluyor. İstediğim çoğu şeyi zamanla elde edebilecek potansiyelim var ama bu ülke beni çok yordu. Ben de ahmaklığımın bedelini ödüyorum şu an. Zamanında bir şekilde yurt dışına kapağı atsam belki bir şeyler daha farklı olurdu. Bilmem ne kadar borcum var, aldığımız asgari ücret. Kenara para atayım desem, ne kadar zamanda ne kadar para biriktireceksin.

• HayatDevamEdiyor kullanıcısına yanıt

Keşke böyle düşünebilsem ama var olmak gerçekten acı veriyor bana.Konu sahibini bilmiyorum ama var olmak,iki kuruşa hayatını satmayı yediremiyorum.Emeklerinin kül olması,bir ağızdan çıkan karar ile 12 sene eğitim hayatımın çöp olması çok kötü.Zaten entelektüel bir aileden gelmeyip bir şeyler okuyunca +depresyon puanı geliyor.

Mesela babam mobbing görüyor ve Allah'a sığınıyor.Ben sığınamıyorum çünkü sığınmak için düşündüğümüz bir varlıkmış gibi geliyor.Keşke hayatında hiçbir şey okumamış biri olsaydım en azından bilgisiz ve mutlu olurdum.

• Farklı düşüncelerde değiliz.

• gs_tutkunu kullanıcısına yanıt

yemek nasıl alsın kirayı neyle ödesin pcyi kemirir artık

• Nere kaçıyosun lan biz enayi miyiz yaşamaya devam ediyoz

• Konu sahibinin durumu nedir?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.