Çavuş
09 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Silinebilir

Selam DH halkı.Önemli olmasa buraya konu açmazdım.Tek kalıyorum öğrenciyim.İşten çıkarıldım eleman fazlalığı bahanesi ile.Bu ay ev değiştirmem lazım fakat son ayı ödemeden de çıkamıyorum(350 TL) ev sahibi ile tartışmaya giriyorum anlayış göstermiyor. Sizden ricam eğer maddi gücünüz yetiyorsa elinizden geliyorsa destek olmanız.Yardım edecek arkadaşlar özelden mesaj atarsa sevinirim.İnanın yapacağınız en ufak yardım bile çok çok mutlu edecektir.Sağolun.
6 ay bir ilişki için kısa bir süre olabilir dostlar ama ben iyimserim ve kolayca kısa sürede sevdim onu ama 1 hafta önce terk etti.Sevmemiş öyle söyledi yutkunamadım ulan yutkunamadım. ben aptalım.kullanıldım ve atıldım.

EDİT : insanın yeme düzeni bile bozulur mu beyler. bugün onu gördüm sokakta beni fark etmedi kendisi ama yanındaki kişi ile gülümsüyordu.yolumu değiştirdim dar sokakta hafif bi duraksadım o sırada sanki her şey tüm dünya durmuş gibi geldi. bi 2 dk bekledim ve yoluma devam ettim. şu cümleler bile okurken saçma geldi. acıyor be hacı söylemek istediğim milyon tane şey varken susmak...
Beyler basliktada belirttigim gibi elimde fazladan Mcafee lisansi var isteyenler konuya yazabilir.Konu ciddi.

Edit:İmla
Beyler ben Samsunda Myo okuyorum 2 yıllık yani ama yine Samsunda başka bir ilçedeki yani kendi şehrimdeki Myo'ya geçiş yapmak istiyorum fakat alttan dersim var ama bunun sorun olmayacağını söylediler.Bir bilgisi olan var mı şu an okulu değiştirebilir miyim ?
Mutlaka değiştirmek zorundayım beyler yardımcı olun.
silinsin
Derste can sıkıntısından elimden böyle bir eser çıktı.Sizce nasıl?
Silindi.
http://img505.yukle.tc/image.php?id=8766IMG_20150929_222748.jpg

Beyler tam ağacın altından gecerken çaatt diye yapistirdi elime.kusucaktim nerdeyse ne yemis bu kuş böyle.

mobilden resim koyamadim kusura bakmayin.
Beyler ben anlamıyorum artık ya.Geçende 18 yaşında kuzenimle sahur vaktine doğru oturuyoz balkonda benim kuzen gitti saçma bir pop şarkısı açtı.Hepimiz biliriz günümüzde alakasız sözleri anlamsız 100 milyon izlenen pop şarkılarından birini açtı.Dedim bu ne oğlum ne dinletiyon dedim aldım laptopdan bulabildiğim kadar "Gerçekten" değerli sanatçılarımız müziklerinden dinlettim baya.Çok azını tanıyabildi.En son Demet Sağıroğluna geldiğimiz de bunu da tanımıyorum dedi aldı laptopu devam etti yoluna.Dedimki kendi kendime ulan bizim neslimiz cidden en son nesil.Bizden sonrakiler nesil değil abi dedim.Ya sorsan aşk acısı çekiyor sanki velet kendini jiletlicek ruh hastası.Bitmişiz abi kısaca.
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Kötülük
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 506
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 2.790 (Bu ay: 113)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 441 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.