Şimdi Ara

Bir jip alacak olsanız.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
12.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir jip almayı düşünüorum arkadaşlar....Madden 75 bin ytl sınırlı sıfır bir jip almak istiorum tavsiyeniz ne olurdu...Ben Jeep compass ve patriot u begendim ama sizin görüşleriniz ve yorumlarınızı almak istiorum......Şimdiden teşekkürler..

• fiyatı hakkında bilgim yok ama Dodge nitro çok çekici ve sert bir görünümü var,onun dışında captiva,rav4,crv olurdu diğer tercihlerim
  • ben şahsen patriotu begeniyorum imkanım olursa alırımda
  • Bunların dışında bende Dodge Nitro beğeniyorum...
  • Fuarda nitro,patriot,compass bunların hepsini inceledim.İç mekandaki malzeme kalitesi rezalet birşey..İç mekanda hem görsellik olarak bir güzelliği yok hemde çamaşır sepeti plastiği gibi plastik kullanmışlar.

Benim tercihim;
    1)Ford Kuga
    2)Honda C-RV
    3)Toyoya Rav-4

Bunlar arasında Ford Kuga iç mekan biraz dar..Bu sizin için sorun değilse Ford Kuga iyi bir tercih olur.
  • o fiyatta honda crv 1 numaradır sonra antara captivaya bakabilirsiniz.küçük olsun biraz derseniz kuga, nissan qasqai
  • senın secenklerınden bırını alıcak olsam patriot u alırım patriot 2.0 crd
  • dodge nitro yada honda crvyi tercih ederim
  • Honda CR-V yada son gunlerde kampanya yapan Chevrolet Captiva düşünebilirsiniz.
  • ben opel antara aldım 2008 model sıfır 75-76 arası fiyatı var otomatik vites 1991 cc dizel xenon yağmur sen. deri koltuk vb standart ,halen gelmesini bekliyorum)
    fakat tasarım olarak honda crv çok güzel (dizeli2.2 motor) otomatik benzinli olanın da az yaktığı söyleniyor
    Ford Kuga (manuel) güzel ve yeni kasa
    Mit outlander (manuel) güzel ve 3. sıra koltuk var
    nis xtrail otomatik
    Toyoya Rav-4 manuel ve otomatik
    nis qashqai 3. sıra koltuklusu çıkacak (biraz uzatılmış)
    fiyatlar birbirine yakın donanımlara bakmak lazım
    jeep patriot manuel vites
  • aklın varsa ikinci eil grand chorkee al v8 motor anasını ağlatırsın yolun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fletch

senın secenklerınden bırını alıcak olsam patriot u alırım patriot 2.0 crd

Neden acaba sadece görüş mü?Çok bi fark yoK.....İç mekan malzemesini çok kötülemiş arkadaşlar bu kadar kötü mü yaw..99 grand chrokee yee binmişliim var çok güzel iç dizaynı vardı ayrıca yolda çok güzel ve rahat gitmesi jeep i düşündürmüştü.....
  • KUGA
  • dodge nitro
  • Tiguanda olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: postal58

aklın varsa ikinci eil grand chorkee al v8 motor anasını ağlatırsın yolun

Kimse bunu neden düşünmüyor bende anlayamıyorum, aşırı tırt-yüksek otomobillere(jip denilemez) çuvalla para dökülüyor.Halbuki misal olarak 45k €'ya Jeep G. Cherokee Hemi SRT-8 vardı 2005 model.
    Hadi derler ki v8 benzin yakar falan, detroit-perkins dizel makinalı bir sürü Amerikan 4x4 var.
    Ama bizim halkımız ne yapar, gider "sıfır arabam var benim" diyebilmek için şişirme arabalara parasını harcar.
  • valla arkadaşım soranto tuscon falan onlara para vereceğime gider ikinci el 2001 model olanlar o kasadan bir cherokeee alıyım, fiyatları vergi nedeniyle düştü bayagı, olmazsa lpg de takılabilir, aracın donanımı tam, motor gücü süper, yanii.... kesinlikle bunlardan alınmalı, bmw x5 te iyidir ancak onlar çok pahalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: RqJnr

quote:

Kimse bunu neden düşünmüyor bende anlayamıyorum, aşırı tırt-yüksek otomobillere(jip denilemez) çuvalla para dökülüyor.Halbuki misal olarak 45k �'ya Jeep G. Cherokee Hemi SRT-8 vardı 2005 model.
    Hadi derler ki v8 benzin yakar falan, detroit-perkins dizel makinalı bir sürü Amerikan 4x4 var.
    Ama bizim halkımız ne yapar, gider "sıfır arabam var benim" diyebilmek için şişirme arabalara parasını harcar.

bak imzanda ne yazıyor;
    2.5 liters is a drink size, not an engine;V8 Power: No bottle, all throttle!

yani diyorki köpek gibi yakarım

bizim ülkemizde kimse 2.el dizel cherokee almaz. ben olsam bende almam.
    temiz v8 benzinli bulursam, şahsım adına konuşuyorum alabilirm ama dediğim gibi "no bottle" aman aman fena yakar.

• quote:

Orjinalden alıntı: RqJnr

quote:

Kimse bunu neden düşünmüyor bende anlayamıyorum, aşırı tırt-yüksek otomobillere(jip denilemez) çuvalla para dökülüyor.Halbuki misal olarak 45k €'ya Jeep G. Cherokee Hemi SRT-8 vardı 2005 model.

Ben şöyle cevaplıyayım bu tepkini...Biz binilmiş araba istemioruz kazalımı die düşünmek orjinal parçalımı die düşünmek hava yastıkları açılmış mı die düşünmek 100.000 km yi aştığında her dizel araba gibi arızalarına para dökmek tense sıfır araç alırım garantisi olur gözüm gibi bakarım bakış açısına sahip insanlardanız.....Yoksa bende porsche cayenne e binmek konforu hissetmek gaza bastıımda tepkiyi almak isterim....

• 2006 model yeni kasa çoğu dizel grand cheroke bile 100 bin km civarında evet çok güzel bir jip 218 beygir 510 tork ama işte masraf çıkarırsa vs bunu düşünmek de lazım arkadaşın dediği gibi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.