Şimdi Ara

Bir jip alacak olsanız..... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
12.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dodge nitro daha özgün bi tasarımı diğerlerine nazaran donanımını bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: sml_jam

quote:

Orjinalden alıntı: RqJnr

quote:

Orjinalden alıntı: postal58

aklın varsa ikinci eil grand chorkee al v8 motor anasını ağlatırsın yolun

Kimse bunu neden düşünmüyor bende anlayamıyorum, aşırı tırt-yüksek otomobillere(jip denilemez) çuvalla para dökülüyor.Halbuki misal olarak 45k €'ya Jeep G. Cherokee Hemi SRT-8 vardı 2005 model.
    Hadi derler ki v8 benzin yakar falan, detroit-perkins dizel makinalı bir sürü Amerikan 4x4 var.
    Ama bizim halkımız ne yapar, gider "sıfır arabam var benim" diyebilmek için şişirme arabalara parasını harcar.

Ben şöyle cevaplıyayım bu tepkini...Biz binilmiş araba istemioruz kazalımı die düşünmek orjinal parçalımı die düşünmek hava yastıkları açılmış mı die düşünmek 100.000 km yi aştığında her dizel araba gibi arızalarına para dökmek tense sıfır araç alırım garantisi olur gözüm gibi bakarım bakış açısına sahip insanlardanız.....Yoksa bende porsche cayenne e binmek konforu hissetmek gaza bastıımda tepkiyi almak isterim....

Hocam arabayı Kartal açık oto pazarından almıyorsun ya.Heralde git ucuz diye takla atmış arabayı al demez kimse.
    Binilmiş araba ise, ben orada başka birinin kaba etiyle aynı koltuğu paylaşıyorum diye düşünmekten çok, devlet bana binemedi ben amacımı uyguladım arabaya biniyorum diye düşünüyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: prescott_pcl

quote:

quote:

Kimse bunu neden düşünmüyor bende anlayamıyorum, aşırı tırt-yüksek otomobillere(jip denilemez) çuvalla para dökülüyor.Halbuki misal olarak 45k �'ya Jeep G. Cherokee Hemi SRT-8 vardı 2005 model.
    Hadi derler ki v8 benzin yakar falan, detroit-perkins dizel makinalı bir sürü Amerikan 4x4 var.
    Ama bizim halkımız ne yapar, gider "sıfır arabam var benim" diyebilmek için şişirme arabalara parasını harcar.

bak imzanda ne yazıyor;
    2.5 liters is a drink size, not an engine;V8 Power: No bottle, all throttle!

yani diyorki köpek gibi yakarım

bizim ülkemizde kimse 2.el dizel cherokee almaz. ben olsam bende almam.
    temiz v8 benzinli bulursam, şahsım adına konuşuyorum alabilirm ama dediğim gibi "no bottle" aman aman fena yakar.

Evet dizeli bende almıyorum, bile bile lades olmaktır dizel araba almak.Ha sıfır ha ikinci el farketmez, hem maddi hem manevi yönden sıkıntı(amerikan L6-V8 atmosferik dizel makinalar tenzih ediyorum).

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kimse bunu neden düşünmüyor bende anlayamıyorum, aşırı tırt-yüksek otomobillere(jip denilemez) çuvalla para dökülüyor.Halbuki misal olarak 45k €'ya Jeep G. Cherokee Hemi SRT-8 vardı 2005 model.

Ben şöyle cevaplıyayım bu tepkini...Biz binilmiş araba istemioruz kazalımı die düşünmek orjinal parçalımı die düşünmek hava yastıkları açılmış mı die düşünmek 100.000 km yi aştığında her dizel araba gibi arızalarına para dökmek tense sıfır araç alırım garantisi olur gözüm gibi bakarım bakış açısına sahip insanlardanız.....Yoksa bende porsche cayenne e binmek konforu hissetmek gaza bastıımda tepkiyi almak isterim....

Hocam arabayı Kartal açık oto pazarından almıyorsun ya.Heralde git ucuz diye takla atmış arabayı al demez kimse.
    Binilmiş araba ise, ben orada başka birinin kaba etiyle aynı koltuğu paylaşıyorum diye düşünmekten çok, devlet bana binemedi ben amacımı uyguladım arabaya biniyorum diye düşünüyorum.

......................................Bişi diyemiyorum.....

• yaw bu vergiler ne kadar fazla.....yurt dışı araba fiatlarına bakıyorum yarı yarıyadan daha ucuz 3 te bir.....avrupa birliine girmek için bunları düşürmüceklermi ki
  • ayrıca birşey demek istiyorum..Biz öle 2 yılda bir filan araba deiştiren insanlardan deiliz..Aldığımız araba ömürlük olmalı...Mesela captiva demiş bazı arkadşlarım pek tavsiye etmiolar captivayı tam 4 4 lük bi jip diil...Mesela sorento dada savrulma problemi varmış...birazda bu konuda bilgilendirirseniz memnun olucam...biraz jeep grand chrokee kullandım yol tutuşu filan harikaydı compass patriot ta nasıl bilemiorum ama farklı deildir herhalde..Jeep i seçmemin bi nedenide bu aslında jip konusunda gerçekten uzmanlar..iç tasarımdaki eksileri bilemicem tabi...
  • uzun süre kullancaksan honda cr-v al.hem sorunsuzdur hem de kalite olarak captiva, sorento ve jeep i yere serer.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Fletch

senın secenklerınden bırını alıcak olsam patriot u alırım patriot 2.0 crd

Neden acaba sadece görüş mü?Çok bi fark yoK.....İç mekan malzemesini çok kötülemiş arkadaşlar bu kadar kötü mü yaw..99 grand chrokee yee binmişliim var çok güzel iç dizaynı vardı ayrıca yolda çok güzel ve rahat gitmesi jeep i düşündürmüştü.....

bence dierine gore dı$ gorunumu daha guzel ve estetik .

2.el almayı dusunursen freelander 2.0 TD4 burdakı seceneklerın hepsınden ıyı bence

http://www.sahibinden.com/sitenin_en_iyisi_130ps_freelander_td4_2007WQQaXQQ7433917WQQpXQQdisplayitem

bole bıseyde olabılır
    http://www.sahibinden.com/63000_km_de_bmw_x3_2_0_dWQQaXQQ11454002WQQpXQQdisplayitem

ben senın yerınde olsam sıfır km captiva kuga sorento sportage vsvs gibi sıfır km jeep lere bınecegıme bu tarz 2. el temız guzel bı jeep alırım enazından jeep e bındıgını hıssedersın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fletch -- 5 Aralık 2008; 8:59:46 >

• Halen sıfırı satılıyor...Lada Niva
  • quote:

quote:

quote:

senın secenklerınden bırını alıcak olsam patriot u alırım patriot 2.0 crd

Neden acaba sadece görüş mü?Çok bi fark yoK.....İç mekan malzemesini çok kötülemiş arkadaşlar bu kadar kötü mü yaw..99 grand chrokee yee binmişliim var çok güzel iç dizaynı vardı ayrıca yolda çok güzel ve rahat gitmesi jeep i düşündürmüştü.....

bence dierine gore dı$ gorunumu daha guzel ve estetik .

2.el almayı dusunursen freelander 2.0 TD4 burdakı seceneklerın hepsınden ıyı bence

http://www.sahibinden.com/sitenin_en_iyisi_130ps_freelander_td4_2007WQQaXQQ7433917WQQpXQQdisplayitem

bole bıseyde olabılır
    http://www.sahibinden.com/63000_km_de_bmw_x3_2_0_dWQQaXQQ11454002WQQpXQQdisplayitem

ben senın yerınde olsam sıfır km captiva kuga sorento sportage vsvs gibi sıfır km jeep lere bınecegıme bu tarz 2. el temız guzel bı jeep alırım enazından jeep e bındıgını hıssedersın.

Doğrusu bmw x3 hiçde gözardı edilemez... ilgilendiin için teşekkürler...

•  Bir jip alacak olsanız.....

Bir jip alacak olsanız.....

• sahsen subaru forester derim boxer dizel.
  • biliomusunuz hala su tamam okdir diyemedim iç dizynı dışında beni compassdan vazgeçirecek bi düşüncede alamadım 2.0 dizel ve az yakıor marka olarak iyi jeep büyüklük olarak normal boyutta,dodge nitroyuda çok beendim gercekten güzel çok güzel ama 2.8 motor vergisi fazla ikinci el almayıda düşünmeyince patriot ve compass arasında sıkışıp kalıorum yanlış mıyım arkadaşlar captiva ve kuga beni compass kadar çekmedi compass daha harika bi duruşa sahip bence ve marka farkıda var ford toyota honda chevrolet jeep arasında kalınca jeep markası daha cazip gelior sonuçta chrysler da bu çatı altında....Compass diorum son kes...Lütfen yanlışlarımı düzeltin.....

• jeep compass alabilirsiniz ancak içine bir oturun yani genişliğine filan bakın
    http://www.sahibinden.com/2_0_crd_140_hp_manuel_vites_6_ileriWQQaXQQ11388762WQQpXQQdisplayitem
    http://www.sahibinden.com/28_000_km_de_2007_jeep_compass_2_4_cvt_otm_limited_sahibinden_WQQaXQQ11384684WQQpXQQdisplayitem görüntü güzel

(bize otomatik 2.0 dizel gerekli olduğu için antara aldık yoksa bana kalsa ben düz vitesli başka marka da alırdım eşimin etkisi oldu otomatik vites için)

• Herkes bir şey demiş, ben de XC60 diyeyim :

•  Bir jip alacak olsanız.....

Antara derim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

Antara derim...

çok kötü görünüyor(tamponları boyalı olsa iyi gözükebilir)

• Renault Koleos
    Audi Q7
    Range Rover Sport
    Bmw x3,x5
  • compass incelelyin iç mekan kalitesi sizi tatmin ederse alın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.