Şimdi Ara

Bir hata alıyorum bir bakarmısınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaslar bilgisayara bir program yüklerken böyle bir hata ile karşılaşıyorum. Anlıyamadım hala nedendir diye 1 gündür uğraşıyorum bilen varsa yardım edebilirmi??

Sistem Vista 32 bit..

Bir hata alıyorum bir bakarmısınız

• STMP serverin ayarlarının ayarlanması lazım, yüklemeye çalıştığın programı buraya yazda nedeni hakkında bilgi verelim. Microsoft .NET Framework Service Pack ile giderilen bir hata olabilir. .NET Framework gücellenmesiyle sorun giderilebilir. SharePoint Portal Server 2007 veya Windows SharePoint Services 3.0 yüklediğinizde oluyorsa inceleyin.
  • çok saol bilgiler için arkadasım ama burda verilen bilgilerde bir yol izlenmemi istiyor ama daha en basta istenilen kısım benim bilgisayarda yok
    Bu sorunu gidermek için, Microsoft Dağıtılmış İşlem Düzenleyicisi'nin (DTC) güvenlik ayarlarını, Uzak İstemcilere İzin Ver ayarını kullanacak biçimde yapılandırın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

1. Başlat'ı tıklatın, Yönetimsel Araçlar'ın üzerine gidin ve sonra da Bileşen Hizmetleri'ni tıklatın.
    2. Bileşen Hizmetleri ek bileşeninin sol bölmesinde, Bileşen Hizmetleri'ni ve sonra da Bilgisayarlar'ı genişletin.
    3. Bilgisayarım'ı sağ tıklatın ve sonra Özellikler'i tıklatın.
    4. MSDTC sekmesini tıklatın, ardından İşlem Yapılandırması altında Güvenlik Yapılandırması'nı tıklatın.
    5. Güvenlik Ayarları altında, henüz seçili değilse Ağ DTC Erişimi onay kutusunu tıklatıp seçin. Daha sonra, Uzak İstemcilere İzin Ver onay kutusunu tıklatıp seçin.
    6. Tamam'ı tıklatın.
    7. DTC hizmetinin durdurulup yeniden başlatılacağını bildiren bir ileti aldığınızda, devam etmek istediğinizi onaylamak üzere Evet'i tıklatın.
    8. DTC hizmetinin yeniden başlatıldığını bildiren bir ileti aldığınızda Tamam'ı tıklatın.
    9. Tamam'ı tıklatın.

bu bileşen hizlemetleri kısmını bulamadım dediği yerde acaba nerden ona sahip olabilirim??

• arkadaslar bilen biri yokmu acmaya calıstıgım porgram macrogoblin diye bir program.. neden bole yaptı hiç anlamadım...
  • ilk defa göruyorum desem
  • vall kafayı yiycem 24 saattir uykusuz deniyorum hiç bir ilerleme yok....... nasıl bir hatadır bu yaaaaaaaaaaaaa bi tek bende var sorun anlamıyorum neden bilgisayarı kırmama az kaldı :SSSS
  • bu hatanın tek çözümü dil seçeneklerinden ingilizce yi seçeceksin ve sorun çözülecek :=)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.