Şimdi Ara

Bir google play oyununu pc ekranında klavye ve mouse ile oynamam için ne yapmam lazım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bunu nasıl yapabilirim? oyun telefon üzerinde çalışacak ama ben klavye ve mouse ile pc ekranından oynayacağım?

• PC'ye Bluestack yüklemek ve ya Telefona fare ve klavye takmandan başka çare yok. Ama telefonu TV'ye yansıtabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nox uygulamasını kur direkt pc'den oyna klavye ve mouse ile. Hiçbir farkı yok olayın.
  • Samsung s8 alman lazım yanında samsung dex aparatını da alırsan dediğin olur

Yada akıllı TV olması lazım kablosuz görüntü aktaracaksın ve OTG kabloyla klavye mouse bağlıyacaksın

bilgisayarına da görüntü aktarabilirsin ama uğraşmaya değmez emulator yardımı ile oyun oynayabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC'ye bluestack yukle, oyundaki hesabinla oturum ac oyle oyna.

• quote:

Orijinalden alıntı: taha178

PC'ye bluestack yukle, oyundaki hesabinla oturum ac oyle oyna.
    hocam bluestackden oynuyorum bitane savaş oyununu ortadaki hedefi mouse ile kontrol etmeyi sağlayamadım. ayrıca yürümeye zıplamaya felan tuş atayabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreudeAmFahren -- 16 Mayıs 2018; 12:16:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreudeAmFahren

hocam bluestackden oynuyorum bitane savaş oyununu ortadaki hedefi mouse ile kontrol etmeyi sağlayamadım. ayrıca yürümeye zıplamaya felan tuş atayabilir miyim?

Alıntıları Göster
    Ekranda o buton varsa istedigin tusu ayarlayabilirsin. Youtubeda bluestack + oyunun ismi seklinde arat, belki bulursun.

• FreudeAmFahren kullanıcısına yanıt
    Youtube da vardır nasıl yapacağına dağir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.