Şimdi Ara

Bir Genç Daha İntihar Etti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
6
Favori
18.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Olmuyorlar kardesim devlet ne yapsin

iki ornek vereyim

1) bir ara calisan sayisina oranla hukumlu calistirma mecburiyeti vardi mecburen calistiriyorduk hep bir sikinti, hirsizi nasil fabrikaya sokacan diye diger suclardan seciyorduk onlarda da genelde hep bir dayilanma posta koyma vs icerideki huzuru kaciriyorlardi devamli. is disiplini desen yok kafasina esti mi gelmezdi veya ben o isi yapmam diye posta koyardi, nasil olsa mecburen calistirion ya. Allahtan devlet kadirdi da kurtulduk

2) belediye acik cezaevindekileri calistirmaya kalkti parali olarak sonra vazgecti cunku hic bir is yapmadilar. Cogu zaten kaciyordu aksam toplamak icin ugrasiyorlardi. Kacmayani da calismiyordu dikiliyordu oyle aylak aylak. Sonra zaten belediye de olmaz bunlardan dedi sanirim su an da devam etmiyor diye biliyorum

ha aralarinda mutlaka vardir rehabilite olabilecek ama o kadar az bir bolumu ki

isveren olsan sen de polyannacilik oynamaz almazdin ise

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-289234E80

önüme üniversite mezunu iş arayan iş bulamayan bu yüzden intihar eden birisinin haber koymuş olsaydınız bende eleştirirdim ekonomiyi durumu. bariz ortada bir sorun var çünkü

ama haberin içeriğiyle anlatmak istediğinizin uyuşmadığını biliyorsunuz.

Geç bu ayakları o istediğin ornekler de var, universitelilerin onune nasil gectiginizi de biliyoruz.

Misal sen hangi işte calisiyorsun hangi mevkide calisiyorsun o mevkiye nasil geldin sahip olduğun işe nasil alindin bunlari aciga kavusturalim.

• İşe alımda sabıka kaydı istenmesi insanlık dışı zaten sabıkası varsa cezasını da çekmiştir adam olmuştur o şahıs. Kaldı ki kadar saçma sebeplerden sabıka kaydı olabiliyor ki. Benim başıma geldiği için biliyorum. Diyelim ki bir şirketten aldığınız ürün veya hizmet tabiri caizse b*k gibi denecek kalitede çıktı ne yaparsanız yapın mağduriyetinizi gidermiyorlar siz de haklı olarak sosyal medyada veya bunun gibi forum sitelerinde kirli çamaşırlarını ortaya dökersiniz ve o da ne? O yönetim kadrosu anası kiralık babası belirsiz kişilerle dolu şirket size utanmadan ticari itibarı zedelemekten dava açmış. Maalesef F** B******** adlı bir sözde eğitim şirketine (haklı olarak) bu forumun liseler bölümünde memnuniyetsizliğimi yazmıştım sonrasında bu şekilde davalık olmuştum mesajı sildim de zar zor şikayeti geri çektik. (daha önce başım derde girdiğinden şirketin adını yazmadım)

• quote:

Orijinalden alıntı: gavuroglan

Bu mesaj silindi.

"rahmet" sanki türkçe. lafa bak. Arapça kelimelerden kurtulacaksan türkçenin yarısını çöpe atacaksın, farsça kelimelerle fransızca kelimeleri de atsan en az 600 yıl eskiye gider dil. şu kafadan çıkın artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baltalimanı seks ofisi -- 17 Ocak 2021; 12:35:31 >
  • Hayati tehlikesi devam ediyor yazıyor haberde inşallah geri döner ve atlatır bugünlerini. Allah yardımcısı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deliratio -- 17 Ocak 2021; 13:47:33 >
  • ah be...

• az önce de videoyu izledim tüylerim diken diken olmuştu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Orkun_

http://www.gelibolununsesi.com/m/haber/son-dakikakirisden-mujdeli-haber.html
    Eyvallah hocam. Ben sputnikten bakmıştım. Sükürler olsun
  • işsizlik çok zor .. bunu yalnızca yaşayanlar bilir. yüzlerce işe başvuru yapıyorsun ama maalesef iş adamları iş vermiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: PlusEx

Tanrı ne la
    Hocam sözüm ona guya aydın takılıyor arkadaş.aynısını "rahmet" kelimesinde yapamamış.bu gibilerinin tabiriyle YOBAZ liğın dibine vurmuş.

Yüce MEVLAM beni kendisine ALLAH demekten imtina eden nankör kul olmaktan muhafaza buyursun

hele geçen gün bir cumle duydum.
    malumunuz vefat edenlere Allah rahmet eylesin.kabri nur olsun deriz ya

Yeni aydıncıklar çıkmış şimdi.neymiş KABRİ IŞIKLA DOLSUN muş.vah ki vah

Ulan bu kadar yozlaşmayın.

Yâsîn Suresi 77. Ayet
    İnsan kendisini bir damla sudan yarattığımızı görmedi mi? ... Biz onu bir damla meniden yarattık, şekil verdik; o ise kalkıp apaçık bir hasım kesilmiştir.

Konu olan kardeşimize Rabbim acil sifa versin .vefat ederse rahmetiyle cemâliyle müşerref eylesin .amin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibul_ihtiram -- 17 Ocak 2021; 14:9:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Allah şifa versin kardeşime inşallah ileşir yoksa ahirette işi çok zor Allah kimseyi bu duruma düşürmesin

• quxall Q kullanıcısına yanıt
    bu dediğiniz "cebindeki telefon dokunmatik o zaman aç değilsin" ile aynı.yorum yazarken biraz anlayışlı olun lütfen.
  • Fakirlikte bir yana psikolojik sorunları olduğu kesin. Bizim ülkemizde suriyeliler ev alır araba alır sen basit işletme dahi kuramazsın.

• Fetöcü ilan edilecektir rahat olun. Yoksa ülkemde işler tıkırında. Cebi dolması gerekenlerin cebi doluyor. Önemli olan bu. Gerisi teferruat.
  • quxall Q kullanıcısına yanıt
    Şükretmeli ve iktidara oy vermeye devam etmeli. Doğru diyorsun.
  • sahibul_ihtiram kullanıcısına yanıt
    Dogru soze ne denir Allah razi olsun
  • teramycin T kullanıcısına yanıt
    Biz sizi 20 yil daha ahirda beslenir meraklan ma sen
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.