Şimdi Ara

Bir Garip Ping Problemi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bu dediğinizi ben de düşündüm ama portta veya hatta sorun olsa gıbırnetin bilgilerini girince düzelmemesi lazımdı. O yüzden port ve tesisat sorunu olma ihtimali aradan çıkıyor. Daha teknik routing ile alâkalı bir sorun var gibi gözüküyor.

• Netspeed kullanıyorum. Pingimi biraz düşürmenin bir yöntemi var mı?

• simos35 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,
    Erişim süresi mi yüksek geliyor size yoksa istikrarsız performans mı var?
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Bir Garip Ping Problemi

Erişim süresi yüksek hocam. Şu 10.70.170.30 buraya millenicoma ilk geçtiğimde 4-5 ms alıyordum ve şu ekran görüntüsü attığım Amazon sunucusuna 58-60ms falan alıyordum. 2 hafta önce ise bir gün bu hâle geldi ve bir daha da düzelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: simos35

Açık devre demek ki hocam. TT harici çalışmayan denk gelmedim ben. Sadece TT çalışmıyor. Bir de birisi Digitürk demişti.

Anladım hocam.

• mustifb M kullanıcısına yanıt

Aman diyeyim, herkesin kullanıcı şifresi kendine :)))  Kimse kimsenin bilgileri ile internete çıkmayı denemesin.  

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

Zaten büyük ihtimalle TT anlayıp bir süre sonra iki kullanıcıyı da banlar. Sonuçta bir kullanıcı adı ve şifreyle iki bağlantı, internet paylaşımının ilerlemiş hali.  

• quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

Zaten büyük ihtimalle TT anlayıp bir süre sonra iki kullanıcıyı da banlar. Sonuçta bir kullanıcı adı ve şifreyle iki bağlantı, internet paylaşımının ilerlemiş hali.  

hocam bir abonelik anlık olarak tek bir oturum oluşturabiliyor, iki farklı modem tt ye bağlantı isteği gönderdiğinde ikisi de internete giremiyor. böyle bir durum oluştuğunda ve ardından müşteri hizmetleri ile görüşüldüğünde oturum kayıtlarında sim (simultaneous) hatası alındığını fark ederek şifre değişikliğine gidiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schipht -- 20 Şubat 2023; 22:28:15 >
  • @XpressMusic34

Hayır sürekli bir kullanım yapmıyoruz ayrıca aynı anda da girmedik. Test etmek amacıyla toplam 5 dk o modemini kapattı ben giriş yapıp testleri yapıp kapattım. Sürekli kullanımda neler oluyor bir fikrim yok. 2 kişi aynı anda kullanırsa herhalde bu düpedüz dolandırıcılık.

• simos35 kullanıcısına yanıt

Sistemin son dediğinize müsaade edip etmediğini merak ettim hocam ben de. Yani iki kişi aynı anda girebiliyor mu giremiyor mu gibi bir de farklı adreslerde oturum açabilme durumunu.

• schipht kullanıcısına yanıt

Ben de bu sekilde biliyorum. @schipht @mustifb

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.