Şimdi Ara

Bir dükkanı devir almayı düşünüyorum ama?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gıda üzerine bir dükkanı devir almayı düşünüyorum ve 1-2 haftadır o dükkana takılıp satışlarına falan baktım. Ancak bu satışların sahte değilde gerçek olduğunu nasıl anlayabilirim? Yani örnek veriyim dükkan normalde günde 10 sipariş alıyordur ama adam devir edeceği için bir hile yapıp devir edeceği kişi geldiği günlerde siparişini 20 gibi gösteriyor olabilir. Bu devir işlerinde böyle şeyler dönüyormuş.

Soruma gelecek olursak, ben bu dükkanın satışlarının günlük veya aylık ortalama ne kadar sipariş aldığının doğru verilerine nasıl ulaşabilirim sizce?

• aylık kredi kartı çekinleri bi fikir verebilir
  • Adam dükkanı satıyorsa demekki iş yapmıyor. Bu kadar basit.
    Al-sat ve kafe-Lokantacılık yaparak tüm ülke para kazanamaz. Bunu görün artık.
  • 120205044 kullanıcısına yanıt
    Başka sebepleri olamaz mı yani :D
  • Alacağın dükkandaki işler hakkında bir tecrüben yoksa ya da daha önce öyle bir işte çalışmadıysan bulaşma sermayen çöpe gider.
  • Devredeceğini yazan yerlerden önce bi sipariş verir denerim ki çoğu güzel yapamıyor, zaten güzel yapan da pek devretmiyor acil ihtiyaçlar haricinde ( Kumar borcu, ameliyat parası vs.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sammael. -- 1 Şubat 2021; 16:2:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Punisher9

Başka sebepleri olamaz mı yani :D

%90 işleri iyi gitmiyor diye devrediyor.

tecrübe ile sabit.

kendine sağlam bir iş bul.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.