Şimdi Ara

Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.742
Cevap
34
Favori
96.777
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
411 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba özel mesaj attım, kontrol edebilir misiniz. Teşekkürler
  • Ev telefonunda Arayan Numarayı gosterebiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Birkaç gün önce Turknet e geçtim ve daha birkaç gün olmasına rağmen şu an Internetin gitti. Modemimde soluk kırmızı renkli Internet ışığı yanıyor. Ayrıca hattim 35 mbiti desteklemesine rağmen gördüğüm en yüksek hız 13 mbit. Şikayet kaydı oluşturdum ancak henüz ilgilenen olmadı. Yardımcı olabilir misiniz?

• retchop kullanıcısına yanıt
    Modem IP adresi almıyor şuan. Modemi kapat aç biraz bekle (maksimum 5 dakika). İnternet ışığı yeşil olana kadar böyle devam et. Hız sorununa gelirsek, internet geldiği zaman hat değerlerinin resmini atarsın, bakarız.
  • Modemi en az 10 kere aç kapa yaptım. Hala sorun aynı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    O zaman ya santral kaynaklı bir sorun yada boşta IP kalmamış. Modemi 5-10 dakika kapalı tutun. Tekrar açın ve internet gelene kadar her 30 dakikada bir modemi kapatıp açın. Yine internet gelmiyorsa kasıtlı olarak yapılmış olabilir.
  • Konuyu ne zaman görsem geçme isteği oluyor sonra konuya girdiğimde yorumları görünce vazgeçiyorum
  • zorbey27 kullanıcısına yanıt
    Çok şükür benim gibi sorunsuz kullanmakta nasip olabilir nasılsa tahhütsüz denemeye değer beğenmezsen gidersin dilediğine

• internet uzerinden basvuru yaptik fakat evraklari henuz yollamadim, 26 sinda tt ile taahhut bitiyor, tasima isleminin o gun yapilmasi ve yok yere ceza odememek icin yapabilecegimiz bir sey var mi acaba?

• Ancestorman A kullanıcısına yanıt
    Hat zayıflaması değerleri felaket. Muhtemelen santrala çok uzaksınız. Gürültü değerleri eh işte çok kötü değil ama iyi değil. 8 in altı çok sıkıntı. Buna etki kablolama. Ama sizin asıl sıkıntı santrale uzaklık.

• 1. Aya (ocak) kadar tahattütüm var şimdi geçebilirmiyim yoksa dolmasınımı beklemem gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.YEKE -- 18 Ekim 2017; 9:14:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y£K£

1. Aya (ocak) kadar tahattütüm var şimdi geçebilirmiyim yoksa dolmasınımı beklemem gerekiyor

Geçebilirsin

Ama kalan aylarının ücreti ceza olarak fatura çıkar

• suicide kullanıcısına yanıt
    kafanda soru işareti kalmaması için ttneti ara sor öncelikle.
    muhtemelen, bende öğle olmuştu tahahüt bitmesine son 5 gün kala geçmiştim hiç bir sıkıntı olmadı ama yine kesin ara son 15 gün kaldığı için ceza gelmeyecektir.
  • suicide kullanıcısına yanıt
    Son güne kadar beklemenize gerek yok

Son aydan 1 gün internet kullansanız yeterli maksat o ayın faturası çıksın 5-10 gün önce taşıma başvurusu yapabilirsiniz ceza çıkmaz

• Arıza kaydı bırakalı 2 gün oldu ama hala hiç bir geri dönüş alamadım. Internete bağlanamıyorum. Modemimim internet ışığı sürekli soluk kırmızı şeklinde yanıyor. Ayrıca hızım 13 mbiti geçmiyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Merhaba, tabii size yardımcı olmaya çalışacağım. Hizmetinizi inceleyip sorununuzu gidermek için GSM numaranızı sorununuzu detaylıca ileterek PM üzerinden belirtir misiniz?
  • Merhabalar online islemlere girdigimde aktivasyon tamamladı diyor bu ne anlama geliyor

• Yüksek hız alanında bulunmama rağmen (100mbit), aldığım hız 14 mbit.. modemim asus dsl n16 vdsl2 hizmeti ile 65mbit alabileceğimi görüyorum arayüzde ama nafile.Bekediğim daha doğrusu umduğum hizmet bu değil.

Bizleri üye yaparken aknsiz yapa altyapısı ile yüksek hız alabileceğimiz söyleniyor üye oluyoruz sonra bakıyoruz ki hepsi boş..

Ben bu hizmeti alamayacaksam ki kendiniz vaad ettiniz neden bana,bizlere sağlayamayacağınız hizmetin garantisini verirsiniz ?

• o yüzden sozlesme yapamiyorlar zaten .. dusunsene 75 mbit 24 ay sozlesme yaptigini ve sana 14 mbit verdiklerini ..Çıldırırsın.
  • Ben dsmart kullanıyorum ben damartı sevöezdim ama adamlar soruna anında müdahele ediyorlardı nakil yemi bağlantıda kesin arıyorlar sorun var mı yok mu diye. Başka ile gittim arkadaş türknet bağlattı adsl ışığımız gelmiyor kaç gündür ttnet yerine süperonline dsmarta geçin gelip rezil olmayın inanın tek ik destek yok müşteri temsilcisine ulaşmak ayrı dert aklı olan gelmez ben çekdim siz çekmeyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.