Şimdi Ara

Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.743
Cevap
34
Favori
96.773
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
411 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Altyapı elinde olmayınca iş şansa kalıyor. Benim Türknet başvuru yapınca altyapı bağlandı sadece evraklar işi biraz uzattı, toplamda 3-4 günde tamamlandı ve aykardır arızalanmadı. Yalnız arızalanırsa kolay çözülme ihtimali düşük çünkü Türknetin sadece masabaşından müdahelesi var ondan sonrası sorun olabiliyor. 75 Mbps sınırsız imkanını bu günün şartlarında başka oparötörden almam mümkün değil. Öyle aşırı kullanan biri değilim ama düşünmeden video izlemek veya indirme yapmak çok ayrı bir durum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • suicide kullanıcısına yanıt
    ek olarak şunu ekliyim akşamlarıda uploadın yerlerde sürünmesi bunun yüzünden bazen akşam upload yükseltme paketi alıyorduk ona rağmen hiç birşey değişmiyordu ve o aldığımız upload paketini müşteri hizmetlerini aradğımızda hediye etmek zorunda kalıyordu
  • Herşey güzel de 24 mbs hız almam gerekirken 13 mbs hız alıyorum düzeltirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Altyapı elinde olmayınca iş şansa kalıyor. Benim Türknet başvuru yapınca altyapı bağlandı sadece evraklar işi biraz uzattı, toplamda 3-4 günde tamamlandı ve aykardır arızalanmadı. Yalnız arızalanırsa kolay çözülme ihtimali düşük çünkü Türknetin sadece masabaşından müdahelesi var ondan sonrası sorun olabiliyor. 75 Mbps sınırsız imkanını bu günün şartlarında başka oparötörden almam mümkün değil. Öyle aşırı kullanan biri değilim ama düşünmeden video izlemek veya indirme yapmak çok ayrı bir durum.

Hocam akn kalkıcak zaten düzenlemeler gelir ancak türknet akıllılık yapıp erken davrandı ve pastayı böldürmedi ama cevremde çeşitli konularda kullananlar hiç memnun degiller.

Ben türksat'ın hizmetinden memnunum bölge il il semt semt bile bu algı degişebiliyor malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide

quote:

Orijinalden alıntı: bladecarter

Arkadas anlamiyorum sizi wallaha Turksat kablo neti yaklasik 13 14 yildir kullaniyorum 1 gun mu sorun olmaz yok yasanmadi.

24 mbit 150 gb ^ a 49 tl oduyorum burda o kadar para verip birde rezillik cekiyorsunuz.

Akn falan hikaye yurt disi cikislari berbat uzak.durun surdan.

Surekli reklami var sitede girilmiyor siteye acaba donanimdami turknet alt yapisinda :)

binde bir kapsama alani bulunan ve 20 senedir bunu genisletmeyen, akn kalkma dalgasi cikinca gb basina para uygulamasini fahis fiyatlarla ortaya atip kullaniciyi duduklemeye calisan turksattan bahsediyorsunuz degil mi?

Kapsama alanından bahsettim zaten öyle olsa aşarlardı internet işini sadece belli kesime büyükşehirlerde ilçe ilçe talebi karşılıyorlar acıkcası müşteri seciyorlar diyebilirim.

Akn kalkınca görücez bakalım durumlar ne olcak ben düdüklendigimi düşünmüyorum hocam kampanyalı ekonomik aldım.

• Türknet 28.10.2017 den bu yana basit bir nakil işlemini gerçekleştiremediği gibi birde hizmet vermediği döneme ait fatura çıkardı. Faturayı iptal de etmiyor. Kullanmadığım net için yarın (son ödeme günü) 53,99 TL ödemek zorundayım.

• bladecarter kullanıcısına yanıt
    Hepsinde kalkmadan yani o günlere gelmeden gelecek için yorum yapmak çok yanlış çünkü 1. si fiyatların ne olacağını bilmiyorsunuz, 2. si ise kullandığınız operatör sırf akn sonrası hız düşmesini azaltmak için kullanıcılara 25 Mbps diye verdiği hızları 24 Mbps e düşüren bir operatör. En azından bunları düşünerek ne olacağını tahmin edebilirsiniz ancak yine de o günlere daha var.
  • merhaba_2233 M kullanıcısına yanıt
    Israr ediyorsalar onun çözümü basit, eğer modeminiz sorundan dolayı ip almadıysa yani gerçekten kullanmadıysanız BTK ya şikayet ederek hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 22 Ekim 2017; 23:24:28 >
  • Arkadaslar turknet vdsl kullanicisiyim. 3 gundur dsl isigi alamıyorum. Mh santral kaynakli problem var diyor. Buna benzer sorun yasayan var mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesut1221

Arkadsslar ciddi hizli bu turknete herkes gecsin derim. Zaten taahut yok gecin kendiniz gorun. Birileri burda karalama yapti ama inanin kullaninca anladim ki turknnet enniyi internetoperator konumunda

İroni filan mı yaptınız ciddi mi söylediniz hocam.17 gün olacak hala 5 dakikalık etiketleme işi için bile gelen giden yok.Sözde 5 gün içinde kullanmaya başlayacaktık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

Probleminiz nedir hocam bende de var bi problem ve canımı çok sıkıyor net kullanamıyorum resmen nazar değdi

Modem ip alamıyor. Bundan dolayı Internete bağlan anıyorum. Portla alakalı bir sıkıntı gibime geliyor.

• Turknet 1 aydır hazır interneti kendine geçiremedi. evrak takibi vs. olayları sıfır, bu işlere çok uzak gibiler, ellerindeki evraklar kimlik fotokopileri flan kaybederler birilerinin eline geçer flan diye korkmaya başladım artık. diğer firmaya geçişim 1 günde sağlanmıştı,

bana artık bilinçli uzatıyorlar işlemleri gibi gelmeye başladı, hani kotaları kaldırdık vs. ses getirdiler ama geçmek istediğinde günler uzatılıyor, bu süreçte vazgeçenler oluyor derken sınırlı bir sayıda kotasız hizmet veriyorlar, sınırlı sayıda bireysel kullanıcı sorunsuz, bu reklam kurumsal firmaların dikkatini çekmek için bile olabilir.

işin özeti; İLK 5 DE OLDUĞUNU İDDİA EDEN TURKNET, İLK 20 DE OLMAYAN İSS DEN HATTI 1 AYDIR KENDİNE GEÇİREMEYECEK SEVİYEDE. (BU İŞLEM NORMALDE EN FAZLA 48 SAAT SÜRÜYOR)

BUNLARIN TTNETE YADA DİĞER OPERATÖRLERE RAĞMEN BİR ŞEYLER YAPMA İHTİMALLERİ SIFIR. HER AN PATLAYABİLİRLER.

• Taahhüt sayara kayıt oldum bitmeye yakın arasınlar diye ama bunca şikayetten sonra vazgeçmem iyi olacak gibi.

Şubat ayına kadar düzelmezse şikayetler netspeed abonesi olacağım.

• retchop kullanıcısına yanıt
    benim derdim de sürekli wifi kendini yenlemesi sanırım ip alamaması sizin sorunla aynı modemde sıkıntı olabilir mi acaba akşam değiştirecek arkadaşım inş düzelir ... bişey çıkarsa yazarım
  • Valla modem en başta çalışıyordu 3 gün çalışıp bozulduysa bilemiyorum ama başka modemim de yok denemek için. Mecbur gelip kendileri bakacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turknet taahhütsüz özgür iletişim kampanyasını ilk duyurduğu gün adsl olarak abone olmuştum daha sonra boşta vdsl portu çıkınca vdsle çevirdik. 76mbite kadar olan paketi kullanıyorum hiç bir şikayetim yok. aboneligim süresince her iss de çıkabilecek olumsuz tecrübeler yaşadım. fakat hepsini kısa sürede çözdük. şikayet kaydı bırakıyorsanız takibini iyi yapmalısınız. kendi sorumluluğunuzda olan modem, iç tesisat, ankastre kablolama gibi durumların sağlıklı olduğundan emin olmalısınız. burada aşağı yukarı yaşayacağınız her sorunun cevabı veya çözümü paylaşılıyor. telefonla destek veren müşteri temsilcileri genel olarak yeterli bilgilendirme sağlamıyor veya bilgisizler. dediğim gibi taleplerinizin takibini iyi yapmalı ve kendi sorumluluğunuzda olan kısımların düzgün işlediğinden emin olmalısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: arno.mdr

quote:

Orijinalden alıntı: mesut1221

Arkadsslar ciddi hizli bu turknete herkes gecsin derim. Zaten taahut yok gecin kendiniz gorun. Birileri burda karalama yapti ama inanin kullaninca anladim ki turknnet enniyi internetoperator konumunda

İroni filan mı yaptınız ciddi mi söylediniz hocam.17 gün olacak hala 5 dakikalık etiketleme işi için bile gelen giden yok.Sözde 5 gün içinde kullanmaya başlayacaktık.

Turk telekoma bir bakin 1.5 ay sonra aciyorlamis halinize sukredin :D

• Ederiz. İnternet bi gelsinde.

• Tam tahmin ettiğim gibi problemimin arkasında Türk Telekom varmış. Sokaktaki kutudan apartmana gelen hat bir şekilde kapatılmış. Biraz önce gelip sıkıntıyı giderdiler. Şu an 25 mbit hız görüyorum. Herkese tavsiye ederim. SIkıntısız kullanabilirim inşallah bundan sonra.

• Müşteri hizmetlerine bağlanabilen var mı? Şerefsizler öyle bir sistem yapmışki nereye girersem gireyim sesli yanıt sistemi diyip ana menüye atıyor. Var mı bağlanabilen? nereden bağlanıyorsunuz? Sitedeki canlı desteği de kaldırmışlar hiçbir şekilde bağlanamıyorum. Şuan sinirden patlayacam. Allah belanızı versin.
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.