Şimdi Ara

Bir ayakkabıya maksimum ne kadar verirsiniz? (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
419
Cevap
2
Favori
11.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 300 tl civarı verdim yine ayaklarım ısınımıyor kansız olunca
  • en fazla 200 veririm
  • geçen yıl bi tane bot spor tarzı bi ayakkabı aldım 180 liraya ve 6 ay giydim kışın suan yıne gıyıyorum ve bırgram acılma su alma yok sapasağlam duruyor. Bence Her yıl 70 80 liraya almak yerine bir tane sağlam ayakkabı alıp uzun yıllar giymek daha mantıklı.
  • Ayak önemli bir uzuv da hadi bot için demiyorum, gidip insanlara bakıp özendiğiniz adidasların naykların kölesi oluyorsunuz sonra gidip 250tlye spor ayakkabı alıyorsunuz airmax airforce bilmem ne.ben giymek istersem öyle yüksek taban 50tlye alıp giyiyorum 4 5 ay.Ayağımda henüz zarar görmedi:) siz alışmışsınız o adidas aldı bende alayım şu nayk almış bende alayım tarzı şeylere o yüzden para bayılıyorsunuz.Bende 180 liraya orjinal adidas almıştım ama 1 yıl bile zor dayandı, yani al uzun yıllar giy spor ayakkabı için geçerli değil eğer alternatif ayakkabınız yoksa...Verdiğiniz paralara böyle bahaneler bulmanız komik.Önemli bir uzuvmuş.:))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni aldım valla columbia dan 650 verdim sanırsam tam küsüratını bilmiyorum ama muhteşem !
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Ne kadar verilir sizce 300 çokmu beyler alacağım kemal tancada 282 tl harika bir ayakkabı var 564 tlden %50 indirime girmiş.

At bakalım görelim şu ayakkabıyı merak ettim.
  • Normal Ayakkabı : 250 TL
    Outdoor Ayakkabı : 300 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dethagorf

quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Ne kadar verilir sizce 300 çokmu beyler alacağım kemal tancada 282 tl harika bir ayakkabı var 564 tlden %50 indirime girmiş.

At bakalım görelim şu ayakkabıyı merak ettim.

Onu almadım vazgeçtim greyder aldım 279 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Engin.OK kullanıcısına yanıt
    350 ordan 550 ordan 900 liraya mı ısıtıyorsun ayağını christiano ronaldonun ayağı mı bu
  • Konu sahibi olarak söylüyorum iyi sallayanlar var.
  • Altın mı Gümüş Mü Ona göre değişir.
  • 200 den fazla etmez bi bot. Goren de Sibirya'da yasiyosunuz sanar la

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En fazla 500.Zaten adam gibi bir ayakkabı 200'den başlıyor 50 lira verip ayakkabı giyen ne giyiyor çok merak ediyorum yazık ayaklarınıza.O ayakkabılar bir de leş gibi kokar... İsterseniz her gün duşunuzu alın yine de fare ölüsü gibi kokar o ayaklar o ayakkabıdan çıktıktan sonra. Genelde Nike,Adidas,NB giyerim tarzlarını sevdiğim için ve beni rahat 2 sene götürür en az. Böyle problem de yaşamam bu ayakkabılarda.

Yalnız şunu da ekleyeyim şu ana kadar hayatımda giydiğim en rahat ayakkabı The North Face'tir. Resmen yürüdüğünüzü hissetmiyorsunuz.Tarzını sevmediğim için pek giymem ancak bu ayakkabının yanında diğer markalar rahatlık konusunda sınıfta kalıyor.Outdoor ayakkabı satarlar zaten öyle yürüyüşe veya uzun yola çıkarken giyerim.Tam 5 sene önce hatırlıyorum 150 liraya almıştım hala ilk aldığım günkü gibi taş gibi.Şu an bakıyorum fiyatları 450-500 liraya çıkmış...

• çakma ayakkabı alıyorum 40 liraya.

bilmemkaç yüz liralık ayakkabı da aldım zamanında, kızlar etrafımda pervane mi oldu, hayır. ee niye bilmemkaç yüz liralık ayakkabı alayım da. karşı komşu ayşe teyzeye hava mı atacam
  • Fred Perrye 420 tl vermiştim bir yazda hiç oldu ondan beri o kadar uçmamayı tercih ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YQQ4 -- 26 Aralık 2016; 15:20:13 >
  • blekwolf B kullanıcısına yanıt
    Çakma spor ayakkabılar kaliteli çıkabiliyor rahat yüksek tabanlı hava alan modelleri parasini hakediyor şaşırtıcı şekilde birkac tecrübem oldu bu anlamda.
    İnsan şaşırıyor 40 -50 tl olan ayakkabı rahatlik ve dayanıklılık problemi yaratmıyor.
    Arkadaşlar para kazanmak çok zor doğru ve idarelı harcamak çok genel bakmamak ucuz.mal adı pahalı mal kaliteli gibi seçici olmak gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 26 Aralık 2016; 15:59:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • max 600 verebilirim.
  • sıcak fırsat olduğu sürece verebilitem değişebilir.
  • Dün harley bota 300 küsür verdim normalde 100-150den fazla vermem ayakkabılara ama çok beğendim valla.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.