Şimdi Ara

Bir Atatürk Düşmanı Mürteci Daha Eksildi - Y. Bahadıroğlu Öldü (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
0
Favori
21.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
256 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Reis yalnız bırakmamış sayın bahahahahadırı. Son yolculuğunda uğurlamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0FD1540C7 -- 24 Ocak 2021; 11:22:15 >
  • Ateşi bol olsun, bi baktımda ne iftiralar atmış hadsiz.

https://odatv4.com/vid_video.php?id=90HC6

• quote:

Orijinalden alıntı: pakimeno

Sırf Atatürk'ü sevmiyor diye ateşi bol olsun, cehennemde yansınlar yazmışlar. Atatürk'ü sevmek sizi cennete de götürmez, sevmemek te cehenneme götürmez. Cennete, cehenneme götüren şeyler dinde açıktır.

Atatürk'ü sevmek zorunda değil, fakat küfür etmek ve aşağılamak nedir, onun kurduğu, kurtardığı vatanda özgürce yaşıyorken. Bende dini sevmem kimseye küfür ediyor muyum , aşağılıyor muyum, herkesin kendinedir saygı duyuyorum..
  • Yüce Allah kabrini ateşle doldursun. Yattığı yerde huzur bulmasın.

• Bahçesini sulamak için tonlarca su kullanıp faturası yüksek gelince ekrem imamoğluna ve ona oy verenlere saldıran adam değilmi bu?

Öldükten sonra yazdığı yazılara bir baktımda bakmaz olaydım kendisine dolaylı yoldan gram hakkım geçmişse helal olmasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiu_jitsu1905

facebook profiline girdim binlerce kişi hüngür hüngür ağlıyor

Fetö için de çok ağlıyorlardı.  

Aklı olan insan kimlerin ne kadar leş olduğunu bilir ve unutmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adnansetek kullanıcısına yanıt

Evet oymuş. 1 ayda 118 metreküp su tüketip 743 TL fatura geldi diyen utanmaz. Onu da geçtim su sıkıntısı çekilen şu dönemde tükettiği suya bak müsrifin. Ölmese İstanbul'da su bırakmayacakmış.

Atatürk düşmanı biri düzgün olamaz.

• Roumiruez kullanıcısına yanıt

Yorum yazmıştım ama bütün ehli sünneti tekfir edecek kadar uçmuş birine ne desem boş. Soru sorabilirim ama: "Kur'an müslümanları" olarak meşhur "gökten indiği sanılan kitaplar" videosunda sarf edilen sözler hakkında ne düşündüğünüzü merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AREryilmaz -- 24 Ocak 2021; 12:43:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikail13

insanlara bu forumdakilerin taktığı faşo gözlüğüyle bakmıyoruz biz.

kendi tarihini bilmeyip totemcilik yapanlarla mücadele ediyoruz.

Şeyh uçmaz, müridleri uçururmuş. Aynı siz yanii.....

Çin de Mao, Mısır da Firavun, Kuzey Kore de Kim Young, Anadoluda Nemrut

Hepsi zayıf bir insan. Ama halkı secde ediyor bu totemlere..

Salak Halk. Gerçeği bilmiyor.

Tek zeki sensin zaten. İnsanlar hiç yoktansa somut bir şeye secde ediyorlar. Var olup olmadığı belli bile olmayan bir şeye değil.

• AREryilmaz kullanıcısına yanıt
    Bir de Türk Tarih Kurumu Riyaseti'ne yazmış olduğu "İkra bismi rabbi safsatası"ifadelerini kullandığı meşhur bir mektup var. Sualinize bunu da derc edin, bakalım ne cevap verecek?
  • AREryilmaz kullanıcısına yanıt

Bütün ehli sünneti tekfir edecek kadar uçmuş mu? 😂😂

Kardeş senin İslam içindeki bölünmüşlükten hiç haberin yok galiba.

Bütün vahabiler sizi zaten müşrik olarak görür.

Bütün şialar, sizi kafir olarak görür.

Kurancılara göre de benzer şekilde müşriksiniz zaten.

Ahmediler, caferiler, ismaililer vs. Hepsi tekfir eder sizi. Siz de onları tekfir edersiniz.

Tarikatlerin içindeki bölünmüşlükten bahsetmiyorum bile.

Gökten indiği sanılan mevzusuna gelince, Kuran Müslümanlarına göre fetret devrinde yaşamış, yani dinin doğru versiyonu tebliğ edilmemiş kişi, sorumlu değildir. Bozuk dini reddetmesi, tanrının var olduğuna kanaat getirmesi yeterlidir. Atatürk de sunni inancını reddetmiş bir deistse, Kurancılara göre cennetliktir.

Ben kurancı değilim,ama ateist olmadan önce inancımı kaybetmemek için bir dönem son liman olarak sıkı bir kuran müslümanı olmuştum.

• cathedral kullanıcısına yanıt
    Küfür ettiğini bilmiyordum hangi kitabında küfretmiş gösterebilir misiniz?
  • OPTİMİST kullanıcısına yanıt

Oraları geçtik artık. Maalesef biz bunlara böyle yapmayalım diye taviz verdikçe tepemize çıktılar sonuçta geldiğimiz nokta belli...

Ölülerine ayrı, Dirilerine ayrı saygı görecekler artık!

• Ortada bir kitap olmasa, islam tamamen bir sözlü gelenek olsa falan anlayacağım da ortada kitap var. Sen ne anlatıyorsun?

"Kur'an müslümanı" olarak herhangi bir şartta peygamberi reddetmek ok diyebilecek bir fırka tanımlıyorsun. Bu yaptığın Kur'an'a hakarettir. Zaten çıkmışsın dinden madem, bırak dini içindekiler konuşsun. Yaşar nuri'nin gebermeden önceki son sapıklıklarını sayıyorsun burada hala.

Buradan sonrası yorumu okuyan diğer insanlar için;

Ehli sünnet inancı diye bir şey yok. Şiiler de Peygamber'in sünnetini takip ettiklerini iddia ederler zaten. Sünneti reddeden İslam diye bir şey olamayacağına göre ehli sünnet ayrı bir inanç değildir. Türbeperestlik mesela bir ehli sünnet inancı değildir, bir sapık inancıdır. Bu gibi sapıklar şiada da olabilir mesela. Bütün şiileri ben tekfir edemem mesela. Şia içerisinde küfrü sabit olan fırkalar vardır, bunlar zaten teknik olarak müslüman olmadığı için şia içerisinde sayılmaları da saçma, mesela nusayriler. Hariciler de kendilerini ehli sünnet sayarlar.

Yani bir türbeperest, şeyhperest kendini ehli sünnet saysa da değildir, zira müslüman değildir. Aynı şey Allah'tan başkasına tapan başka gruplar için de geçerlidir. Kur'an'ın herhangi bir yerine muhalefet eden kişi islam dininin dışındadır. Bu kişi babanız da olsa dışındadır, ananız da olsa dışındadır. Bunun lamı, cimi, o kadar insan yanlış mı biliyoru, bütün büyüklerimiz bak böyle diyoru yoktur.

Doğru ve yanlışı ayırt etmek için Kur'an'dan daha güzel bir rehber yoktur. Kendine kur'an müslümanı diyen kişiler sapıksa onlar da müslüman değildir. Bu arkadaşın tanımladığı gibi "fetret devrinde deizm ok" diyen birileri varsa, ki mesela yaşar nuri en sonu bunu söylüyordu, kafirdir. Neyin caiz olup neyin caiz olmadığı Allah'ın indirdiği kitapta açıkça bellidir zira.

Her şeyde olduğu gibi söylediğim bu şeylerin de doğrusunu Allah bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AREryilmaz -- 24 Ocak 2021; 14:5:57 >

• atatürk'e düşmanlık türklüğe düşmanlık yapmaktır. bu kadar basit. ateşi bol olsun zerzevatın...

• din ile sagci kesimi dudukleyen ticaret erbablariyla buda solu duduklemeye calisan ticaret erbabiyla ayni kefede...ticari sapik

• Surpentor kullanıcısına yanıt
    Ben de şunu anlamıyorum, Atatürk devrimlerine ve davranışlarına bakıldığında seküler görünümlü bi insandı. Atatürk’ü dindar gösterme çabası neden?

Yavuz Bahadıroğlu’na da Allah rahmet eylesin. Kimin ateşinin bol olup olmayacağını herkes ölünce görür.
  • warchief46 W kullanıcısına yanıt

Söz konusu arkadaş zaten irtidat etmiş, bunu da bilinçli olarak yapmış hani farkında yani. Gittikleri yolun sonu zaten bu, sadece irtidat ettiklerini ikrar etmiyorlar bir süre. Hayat bir yolculuk malum, istikameti cennet de olabilir cehennem de, Allah bizleri cennet ehlinden etsin.

Beyinleri öyle bir yıkanmış ki (benimki de yıkanmıştı, zor kurtuldum ama kurtuldum çok şükür) bunlara ne gösterirsen göster reddederler. Sesli video kaydı gösteriyorsun hala kabullenemiyorlar. Yazıp yazıp siliyorum, çok çokomelli konular bunlar. Sen anlıyorsun beni mümin kardeşim. Allah yolunda kolaylıklar versin, bunlara da hidayet versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AREryilmaz -- 24 Ocak 2021; 14:38:20 >
  • Ohooo millet ateşi görmüş geri gelmiş de kimin kaç kelvinde yanacağını ölçümlüyor. İnanılmaz vallahi.

• mikail13 kullanıcısına yanıt
    Pekaka>>pekeke
    Kemal >>kamal

Bu kelimeler genelde bakış açısını belli ediyor zaten. Kamal diyebilirsin, sevmeyedebilirsin. İnsan cehaletinin sonu yok sonuçta.

Meclis kapısında, kimin girip girmeyeceğine din adamı karışamaz. Herkes haddini bilecek. Ama feto evinden içeri girene karışabilir, ben karışmam, özel mülktür.

O meclis atalarımızın kanıyla kuruldu. Dini kullanan 3-5 tane cahil nemalansın, çıkar sağlasın diye kurulmadı. Savaşta kaçan çakma imamlar savaş sonrası kapıyı tutuyor, harekete bak. Sadece eliyle itmekle az yapmış ama işte her zaman gereken yapılamıyor.

İstiklal mahkemelerinde savaştan kaçmayı söyleyenler, halkın yunan tarafına geçmesini öğütleyenler asıldı. Gocunman bu yüzden heralde.

Hindistan müslümanı para gönderdi, teşekkür edildi, gereği yapıldı. Onların da ruhu şad olsun.

Ama bu millet kendi vatanımı kendi canıyla kurtardı. Feto gibi, senin gibi 3-5 çapulcunun 1 gram faydası olmadığı gibi zararları oldu. Senin gibilerin ne olduğunu Atatürk anlamıştı, şimdi de biz biraz anlıyoruz merak etme.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.