Şimdi Ara

Bir Atatürk Düşmanı Mürteci Daha Eksildi - Y. Bahadıroğlu Öldü (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
0
Favori
21.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
256 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Ya tabi aylar sonra foruma gelip millete hakaret edip duran da benim zaten. 

Ben hakaret etmiyorum yahu içiniz boş boşsunuz diyorum, şu ana kadar da laga luga dan başka bir laf da duymadım evet aylar sonra geldim boş bir forum zihniyet belli din düşmanlığı had safhada.

Sen neyi desteklediğini söylüyorsun ben neyi desteklediğimi söylüyorum. Zorunuza giden ne :)

• mikail13 kullanıcısına yanıt

Biliyoruz sizin ne gözlükle baktığınızı. Şu mesajlarından da belli zaten.

Millet size kanmıyor, yalanlarınıza inanmıyor işte. 100 yıldır uğraşıyorsunuz ama geldiğiniz nokta bile yok. Anlayamadınız hala.

• Demek hakaret etmiyorsun. Demek din düşmanlığı had safhada. Tamam inandım.

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt

Neye inandığın seni ilgilendirir :) Ben rüşdümü ispatladım konu ortada boş lakırdıdan başka bişey çıkaramadınız ortaya bilgisizliğiniz yüzünden :D

• spawn42 kullanıcısına yanıt

Tabi sen hakaret etmeden süper şeyler yazdığın için biz bilgisiz kaldık. Tamam. 

• Kendisini daha önce nedense hiç duymamıştım. Haberini görünce Allah rahmet eylesin diye söylemiştim içinden. Yorumları okuyunca, neyin ne olduğunu anladım. İyi bilinmiyormuş demek ki. Öyleyse madem, Allah taksiratını affetsin. Ne diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikail13

insanlara bu forumdakilerin taktığı faşo gözlüğüyle bakmıyoruz biz.

kendi tarihini bilmeyip totemcilik yapanlarla mücadele ediyoruz.

Şeyh uçmaz, müridleri uçururmuş. Aynı siz yanii.....

Çin de Mao, Mısır da Firavun, Kuzey Kore de Kim Young, Anadoluda Nemrut

Hepsi zayıf bir insan. Ama halkı secde ediyor bu totemlere..

Salak Halk. Gerçeği bilmiyor.

Secde, tapınma, totem falan bu toplara girmeyin bence cenah olarak. (:

• quote:

Orijinalden alıntı: Roumiruez

AKP'li Siyasetçiler Twitter'da rahmet yarışına girmiş bu uyduruk tarihçi için. Atatürk düşmanları, medeniyet düşmanları nasıl da belli ediyor kendini.

Onlar ve benzerleri fetoş nezle olsa geçmiş olsun yarışına giriyordu. Akp tipleri hiç değişmez

• facebook profiline girdim binlerce kişi hüngür hüngür ağlıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiu_jitsu1905

facebook profiline girdim binlerce kişi hüngür hüngür ağlıyor

Ağlamaları çok normal. Bir Atatürk düşmanı kolay yetişmiyor😁

• mikail13 kullanıcısına yanıt

Taptığın reisin tuvalete çıkmayın dese çıkmayacaksın kalkmış burda ahkam kesiyorsun maho muşta bilmem neymiş çok komiksin  

Bir de yukarda demişsin ki cumhurbaşkanını sevmeyen vatan hainidir diye öyle birşey yok kardeşim, o adam partili cumhurbaşkanı ve benim tüm değerlerime hakaret ediyor, hiçte sevmek zorunda değilim ve vatan haini olmam ama sen bu ülkenin kurucusuna hakaret edip sevmez isen süzme vatan hainisin dir .net  

• allahına kavuşmuş işte darısı hepsinin başına...  

• SeSioN kullanıcısına yanıt

Bu ülkede kancık eksik olmaz kardeşim kusura bakma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar herkes Atatürk ü sevmek zorunda değil. Sevmeyene düşman olmak sevmeyenle aynı düşünce yapısında olmak değil midir.
  • magicrea kullanıcısına yanıt

kimse allahı muhammedi ve islamıda sevmek zorunda değil biliyorsundur umarım. ama aynı tepkiyi iş dine geldiği zaman göremiyoruz.

• Entel Maganda kullanıcısına yanıt
    Allah, Muhammed, Müslümanlık veya Hristiyanlık veya herhangi bir inancı sevmeyebilirsin. İnanmayabilirsin. Ama inananlara saygı gösterdiğin sürece aynı tepkiyi saygıyı sana da vermek gerekir. Bir şeyi sevmemek o şeye hakaret etmeyi gerektirmez. Lakin hakaret edene hakaretle cevap vermek benim görüşümde aynı seviyedir.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.