Şimdi Ara

Bir ara Turbolinea vardı buralarda. Ne oldu ona... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

2000 li olmanın alakası yok. o zamanki 2000 li bebeler de bu forumda takılıyorlardı. şimdi hepsi kazık kadar oldu.

• flyer_mig kullanıcısına yanıt

hocam ben 35 yaşındayım 1985 liyim. 2000 li değil.

• Birinizde çagırmamışsınız ayıp ayıp
  • En son boy aynası önünde kafasında kasketle dağ başındaki arsa ihalesi için kapıdan çıkıyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lethal gun kullanıcısına yanıt

Ben issizim 28 yasindayim keske hic buyumesek, buyuyunce hayallerin ve yasama sevincinde kuculuyor diyorlarmis dogruymus.

Benim gibi yaş 35 olunca ne hissettiğimi anlayacaksın. Senin yaşlarda heyecanlıydım şimdi o da yok bir çukur içinde debeleniyorum işim de yok param da gelecek desen Allah hak getire kısacası resmen çöktüm dostum sen sen ol yaşının kıymetini bil sana bir abi tavsiyesi.

• lethal gun kullanıcısına yanıt

Lethalim kim debelenmiyor ki ? Burada takilan profil ya cok zengin kendine zaman ayirabiliyor (foruma da) ya da issiz,mavi yakali olanlar. Ben bekci polis olursa ne mutlu olamazsam dedigin cukurun dibini boylayacagim. Hayattan cok fazla bisey beklemiyorum hedeflerim kucuk. Kendi ayaklarimin uzerine durabilecegim bir is. Ayda 4 bin tl kafidir gerisi bos. Ev araba mal mulk makam mevki gelip geciyor. Onemli olan ufak seylerle mutlu olabilmek yoksa sonu yok isteklerin,arzularin... dunya hayati.

Sana diyecegim tek sey saglikliysan ve kimseye muhtac degilsen ne mutlu sana. Insanlari kulak arkasi et, omrumuz beklemekle sabretmekle geciyor ama elden ne gelir ? Sukur bu halimize beterin beteri var ama insan artik sabretmekten yiliyor, beklemek tuketiyor.

Valla ne dersen haklısın kendimde fazla bir şey istemiyorum açıkçası ayrıca minimal yaşam fena sayılmaz ihtiyacın olduğu kadar harcamak en doğalı ama bi de şu var her gün ürünlerin yenileri çıkıyor ve insanlara yetmiyor insanlar bu yüzden mutsuz ama ben mutluyum bu arada verdiğin öğütler için teşekkür ederim sana insanların halinden anlayan birine benziyorsun bu iyi bir şey.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.