Şimdi Ara

Biosta fast boot seçeneği gözükmüyor lutfen yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus x550vx_xx147d notebook sahibiyim. Free-dos isletim sisteminden windows 10 proya gecis yaptim.(uefi olarak).fakat biosta ne oncesinde nede sonrasinda fast boot seçeneği yok.Bilen arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bloodomenX

Asus x550vx_xx147d notebook sahibiyim. Free-dos isletim sisteminden windows 10 proya gecis yaptim.(uefi olarak).fakat biosta ne oncesinde nede sonrasinda fast boot seçeneği yok.Bilen arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim.

Ben de Asus x540la var. Biosa girince Boot menüde en üstte boot configuration yazısının hemen altında fast boot yazıyor.

• Evet netten baktigimda bircok biosta o sekilde ama bunda yok cozemedim,sistemde yeni butun guncellestirmelerde yapili,fakat ne yaptiysam fast boot secenegi yok..ve malesef pc acilis suresi ssd olmadigindan dolayi 35sn yi buluyor.Cok ovulen uefili kurulum pek bisey kazandirmadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: bloodomenX

Evet netten baktigimda bircok biosta o sekilde ama bunda yok cozemedim,sistemde yeni butun guncellestirmelerde yapili,fakat ne yaptiysam fast boot secenegi yok..ve malesef pc acilis suresi ssd olmadigindan dolayi 35sn yi buluyor.Cok ovulen uefili kurulum pek bisey kazandirmadi.

Uefi ssd ile hızlı oluyor biostan fast boot seçeneği var sizin leptop eski mi ?

• İslemci : 6.Nesil Intel® Core™ i7-6700HQ Processor 6MB Cache, 2.6 GHz. up to 3.50 GHz) Sabit Disk : 1 TB 7200 RPM HARD DISK Ekran Boyutu : 15,6" LED 16:9 Ekran Çözünürlüğü : 1366*768 Ekran Kartı : 4 GB HARİCİ DDR5 128 BİT NVIDIA GeForce GTX950M Bellek(RAM) : 12 GB DDR4 2133 MHz. İşletim Sistemi : FreeDos 'tan win 10 proya..sistem yeterince yeni

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.