Şimdi Ara

Binamızda Türknet GIGAFIBER kutusu konuldu ne zaman aktif olur? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
0
Favori
13.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnanın altyapımızı genişletmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Aktif olduğunda biz geçiş işlemleri için de sizlerle iletişime geçiyoruz. En yakın zamanda güzel haberleri vereceğiz
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

canımsın kral, inş :d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim burada hala 16 mbit görünüyor @turknetdestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi videolarim -- 13 Nisan 2022; 1:34:5 >
  • videolarim kullanıcısına yanıt

bizim de aktif olmadı hâlâ brom

• videolarim kullanıcısına yanıt
    GigaFiber altyapımızı genişletmek için her gün çalışmalarımız devam ediyor. Plan listesinde bölgenizin olup olmadığını kontrol edebilirim. İl, ilçe ve mahalle yazabilir misiniz?
  • 40 günden fazla oldu binamıza kutu yerleştirileli henüz aktif olmadı, aktif edildiğinde gelişmeleri aktaracağım.

• seferi56 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu ay içinde aktivasyonu gerçekleşecektir.
  • merhaba cevatpaşa mahallesi namık kemal caddesi no:15 bayramapaşa istanbul gigafiber kutusu takıldı ne zaman aktif olur?

• fatih001 F kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Cevatpaşa mahallesi için Haziran ayı içinde aktivasyon tamamlanacaktır.

sayın destek ekibi;

Cevatpaşa mah. ne bitişik Yıldırım Mahallesi için ne zaman bir çalışma düşünülüyor.

henüz bir kablolama çalışması göremiyorum civarda ama ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkmçvş -- 20 Nisan 2022; 15:56:17 >
  • bkmçvş B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, henüz çalışma tarihi için net bilgi iletilmedi. Planlamada bölgeniz yer almaktadır. Bir tarih iletilmesi durumunda mutlaka bilgi vereceğiz.

4 gözle bekliyoruz fiber interneti... Bölgede telekomun fiber altyapısı olmadığını düşünürsek bayağı bir müşteri alacağınız kesindir diye düşünüyorum açıkçası...

• abi nisan ayı bitti neredeyse hâlâ tık yok sıkıldım vdsl'deki problemlerden aktif edin artık allahaşkına

Merhaba, ay sonuna kadar binanızda aktivasyon işlemi tamamlanacaktır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Desene hocam kutu gelse de aktivasyon beklenecek… bize daha kutu gelecek…Ağustos sonuna kadar inş gelir de vdsl den giga ya geçiş yaparız. Sizin hız testinizi bekliyoruz sabırsızlıkla…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

umarım... bugün fiber çalışanlarınızı gördüm sokak başında net tarih veremeyiz 1-2 haftaya anca aktif olur dendi :(

• bkmçvş B kullanıcısına yanıt

sağol hocam, aynen öyle ben de vdsl'den baya çektim bugüne kadar gün sayıyorum da giga için henüz aktive edilmedi. Umarım seninki çok hızlı gerçekleşir. Kurulum yapıldığında direkt hız testi yapıp gönderirim.

bi de tuhaf olan bir şey dikkatimi çekti hocam geçen hafta yan sokaktaki birkaç binayı sorgulamıştım 1000 mbps cıkmıstı altyapı sorgusunda şimdi bakıyorum hepsi 100 mbps görünüyor :D vaz mı geçtiler ne yaptılar bizim buralardan  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seferi56 -- 23 Nisan 2022; 0:4:21 >
    Merhaba, bir önceki işlem yapılan bölgede eğer işlemler uzadıysa aksaklık olabiliyor ama fiber ekibimiz hızlı bir şekilde çalışmaları tamamlayacaktır

bizim sokaktaki (yeni mah. 547. sokak) binaların neredeyse tamamı aktif edilmiş şimdi kontrol ettim bi bizim bina kalmış :D inşallah aktif olacak bugün yarın sağolun sabırsızlıkla bekliyorum

Şimdiden keyifli kullanımlar dilerim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.