Şimdi Ara

Binamızda Türknet GIGAFIBER kutusu konuldu ne zaman aktif olur? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
0
Favori
13.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam aktivasyon yapılmadı galiba?

• bkmçvş B kullanıcısına yanıt

yok hocam maalesef ya günde 50 defa bakıyorum yok, aynı sokakta 50 tane apartman var 45i aktif olmuştur biz kaldık böyle.. ay sonuna da geldik herhalde aktif etmeyecekler bu gidişle

• seferi56 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu ay için aktivasyon bilgisi verilmişti. Ben tekrar ekiplerle iletişime geçip bilgi alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 28 Nisan 2022; 7:33:0 >
  • bende bu konuyu takip edeyim 1 haziran 2022 de sözleşmem bitiyor benimde.Gigafiber aktif olursa geçiş yapıcam Allahın izniyle

Adresimde diğer konuda yazmıştım burada da kalsın Tekirdağ / Süleymanpaşa Yavuz Mahallesi Peştemalcı Caddesi turknet destek isterse bina no paylaşırım full adres vermeyelim şimdi  

• helll_599 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, PM üzerinden tam adresi iletir misiniz?
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

hocam yoruyorum seni de ama sıkıldım vallahi sorgulama takip etmekten..

Bilgi aldığım zaman mutlaka paylaşacağım merak etmeyin

bekliyorum hocam biriniz bi şekilde biriyle irtibata geçsin artık da aktivasyonu sağlasınlar gözünü seveyim

Anlıyorum sizi, konu hakkında ekiplerden bilgi aldığım zaman sizinle paylaşacağım. Tekrar iletişime geçip aciliyet ilettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 30 Nisan 2022; 8:38:26 >

tamamdır bekliyorum

Merhaba, proje ekibimiz bayram dönüşü 15 Mayıs' a kadar aktivasyonun sağlanacağını iletti.

sözüm size değil ama 15 Mayıs'ta 15 Haziran olur mu acaba girin sorgulama ekranına verdiğim adresi inceleyin aktivasyon sağlanmayan tek bina bizimki çok saçma. iyi bayramlar şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seferi56 -- 30 Nisan 2022; 21:2:10 >
    Merhaba, proje ekibimiz yaşanılan bir aksaklık nedeniyle adresinizde gecikme yaşandığını iletti. Verilen tarihe kadar işlem sağlayacaklardır.

abi inşallah 15'ine kadar aktif olmazsa varolan aboneliğimi de sonlandırıp başka iss üzerinden 50 mbps'den devam edicem zaten. Tekrardan hayırlı bayramlar.

İyi bayramlar dilerim

Bulgurlu mah. Libadiye caddesi. Ata sokak İstanbul/Üsküdar

Bir çalışma var mı? Bizim sitede çok fazla kullanıcınız var bide

• darkwood0 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, adresiniz şu anda planlama içerisinde yer almıyor. Talebinizi not aldım ve proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • @seferi56 Hocam aktif oldu mu Gigafiber son durum nedir merak ettim ? bu kablolar çekilip kutular konduktan sonra Gigafiberin aktif olması uzun sürüyor galiba kafamı karıştırdı bu durum banada mayıs sonu dendi bu gidişle mayıs sonunda aktif olmaz.

• helll_599 kullanıcısına yanıt

yok hocam hatta her geçen gün altyapı sorgulamasında hızım da daha düşük görünmeye devam ediyo şu an baktım 16 mbps gösteriyo halbuki düne kadar modemin buluştuğu hız 50 idi şu an baktım o da 15'e düşmüş :D bütün sokakta aktivasyon sağlandı biz kaldık böyle.. dediğim gibi günden güne hızımız da düşüyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seferi56 -- 5 Mayıs 2022; 16:7:28 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.