Şimdi Ara

bimeks mi teknosa mı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
0
Favori
60.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: buffy_3

PEKİ NEDEN BİMEKS?

dostum çünkü bimeks te müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmetleri var. teknik servislerde süründürmüyo adamı teknosanın allah ..... neyse bimeks işte eğer pişman olmak istemiyorsan
  • BİMEKS
  • aman Allah koruusn kardeş teknosadan uzak durun bende müsteri memnunıyetti konusnda
    iyi seyler duymuyom elemanlar pek bilgili değil sureklı değişiyor urunu rafa koymakla iş bitmez bunu satacaksın müşteriyi memnun edecen ilgilenecen vsvs diğerlereini bilmıom ama teknodan uzak olun
  • ben bir bimeks çalışanıyım bimeks firması çalışanına değer verir ben 14 senedir bu firmada çalışıyorum böyle olmasaydı bunca sene dayanmazdım ve benim gibi uzun seneler çalışan çok insan var bizim felsefemiz dürüst satış ve müşteri memnuniyetine dayanır bu konuda çalışanlar devamlı eğitim alır arada tabi her yerde olduğu gibi bizdede çürük elmalar çıkıyor bunun farkına vardığımızda gerekli önlemleri alıyoruz bizde işe başlayan elemanın bizden ayrılması zordur rakip firmadan bize transfer olur ama bizde diğer firmalara giden henuz olmadı bizim en büyük sıkıntımız küçük mağalara sahip olmamız ama bunuda yavaş yavaş aşmaya başladık son olarak maslakta 700m2 lik mağaza açtık ama en büyük bombayı 11 ocakta patlatıyoruz Türkiyenin tek katlı en büyük mağazasını yeşilköyde cnr da açıyoruz tam 6000m2 (otopark hariç:)) ayrıca teknoloji konusunda deneyimli arkadaşlarada ihtiyacımız var.

• quote:

Orjinalden alıntı: salla_gitsin

beyler peki vatan nasıl

1 Teknosadan , 2 Vatan dan uzak durun.
    Favorilerim Bimeks ve Gold.
  • teknosa yı bende iyi tanıyanlardan biriyim.....2 olay (ama 3 olay kesinlikle olmayacak) yaşadım biri mahkemelik oldu diğer ürünü (lg dvd-rw) de kırmıştım sinirden....bu iki sininde ortak noktası servis idi..neymiş teknosa ürün arızalandığında ürünü almıyormuş servise götürün diyorlar.

bimeksten de 2 kez alışveriş yaptım… İmzadaki philips monitör den iki tane aldım. Ürünü satan kişi üründen sorun çıkarsa direk bize getirin dedi (teknosa gibi git servise götür demedi) zaten böyle olmalı bana göre. Bimeks ten yada vatandan bende dizüstü alacam araştırma aşamasındayım.
  • Hala Bunun Tartışması Ortada Bimeks 99 Gün Kampanyasıda Bitti Ama Bimeks Yeni Kampanyalarda bulunacaktır Bimeks
  • KESİNLİKLE BİMESK.
    TEKNOSA MÜŞTERİ MEMNİYETİ BİLMEYEN BİR KURULUŞ.
    MAĞZALARININ YERLERİNİN İYİ OLUŞU İLE SATIŞ YAPIYORLAR.
    AYRICA ÇALIŞINLARIDA ÇOK CAHİL. BİR TEKNİK KONUDAKİ
    SORUNA YA CEVAP VEREMİYOR YADA YANLIŞ CEVAP VERİYORLAR.
  • Teknosa bana çok yakın evime, sadece mouse, webcam, klavye tarzı ufak tefek şeyler alırım sadece. Fiyatları diğer yerlere göre biraz daha pahalı bence de. Büyük şeyleri, Bimeks ten alıyorum genelde. Bimeks Ankara da sadece carefour da var demiş arkadaş, Büyük bir bimeks mağazası Ankamall da da var, Akköprü de.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ERDA

KESİNLİKLE BİMESK.
    TEKNOSA MÜŞTERİ MEMNİYETİ BİLMEYEN BİR KURULUŞ.
    MAĞZALARININ YERLERİNİN İYİ OLUŞU İLE SATIŞ YAPIYORLAR.
    AYRICA ÇALIŞINLARIDA ÇOK CAHİL. BİR TEKNİK KONUDAKİ
    SORUNA YA CEVAP VEREMİYOR YADA YANLIŞ CEVAP VERİYORLAR.

Çok güzel detaylandırmışsın teknosa rezaletini, ben de kimseye teknosa yı önermiyorum; sabancı nın yüz karası kuruluşlarından birisi. Google da aratın teknosa diye aleyhlerinde açılmış siteyi bile görürsünüz ve pek çok şikayeti. Buradan teknosa ya koca bir
  • arkadaşlar teknosa kırmızı alarmı yaktı çoktan sabancıya en çok zararı veren kurum...yakında ya kapanacak yada ufalacak:D:D:D
  • Ya ne bimeks ne teknosa ikiside aynı haltı ediyolar.
    insanlar büyük magazalr oldukları için gidip bimeks i veya teknosayı tecrıh ediyo
    ama aslında hiç ilgisi yok ben gidip en ucuza buldugum yerden alırım faturamı da aldıktan sonra satıcıya ugramam satıcılarla ugrasılmaz bu bölyedir ugrasmak istemezler
    ben distübitörle muhattap olurum alır faturamı distrübitore
    en iyi ilgiyi onlar gösteriyo

seviyorum distrübitoleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: cremisiastro

arkadaşlar teknosa kırmızı alarmı yaktı çoktan sabancıya en çok zararı veren kurum...yakında ya kapanacak yada ufalacak:D:D:D

işallah kapanırken ucuz fiyata malları elden cıkarırlar
  • teknosamı bimeks mi bilmiyom ama teknosanın olmadıgı garantı allah belalarııı versin abi mumkunse selma vermeye bile girmeyin 3 gün oldu notebook sparişini vereli bankadan odeme yapılmıs(internet sitesinden aldım) ancak sitede hala bnanka onayı bekliyo diyo müşteri hizmetlerinide düşürebilene helal olsun daha önce mavi bilgisayardan alısveriş yaptım normal pc aldım adım adım sitesinden takip edebiliyodum keske bu formu sipariş vermeden once okusaydım :(
  • teknosayla ilgili bütün olumsuzluklar doğrudur malı satana kadar canım cicim diyorlar malı sattıktan sonra topu servise atıveriyorlar mümkünse önünden dahi geçmeyinwww.sikayetvar.com dan ne kadar şikayet olduğunu görebilirsiniz ve teknosadan mal alıpta sorunsuz çıkanlar çok şanslı oldukları için sevinebilirler teknosa
  • ikisi kiyaslandıgında bımeks daha ıyı tabıkı fakat

http://www.bimeks.com.tr/product.jsp?productId=10211&promotionId=611&ref=007.1

bu urun sorunlu oldugu halde hala satılmaya devam edılıyor

yukarıda lınkını verdıgım bılgısayarı aldım we sorunlu oldugunu farkettım, hatta burada baslık actık goruntu sorunu dıye bılgısayarları ıade ettık fakat hala satısına dewam edılıyor

yanı bımekste ittirebildigine bozuk urunu ittirmeye calısıyor

bi arkadasın dedıgı gibi bimeks kotunun iyisi sadece

• quote:

Bence bu başlık başlı başına BİMEKS e hakarettir:)

evet arkadaşlar bu arkadaşıma keinlikle katılıyorum BİMEKSE hakaret resmen
    ben bimeksten çok memnunum müşteri memnuniyeti süper sattığı malın arkasında hep öleki KONYA BİMEKSTEN bir hafıza kartı aldım adamlar aldı yolladı yenisi geldi ama elimdeki telefonda değişince bunu kullanamayacağımı söledim ve değiştirmek isdedim fakat elllerinde o tip hafıza kartından kalmamıştı ve ürünü alalı nerdeyse üç ay olmuştu bana aldığım fiyat tutarındaki(o anki hafıza kartı fiyatının nerdeyse iki katı) alış veriş yapma olanağı sağladılar çok memnun kaldım bu kadar Mükemmel bir firmanın teknosayla karşılaştırılması üzücü şöle özetlim bir bayan arkadaşa Gaziantep teknosadan mp3 player aldık bir ay içinde bozuldu değiştirmediler servis gönderdiler geldi yine bozuldu bu kez siz götürün servise biz adanaya yolluyoz daha çabuk halledersiniz diye baştan savdılar yazık yani başka bir arkadaşımda cep tel aldı ekranda piksel hatası var çok arandı firma ama gelmdi telin yenisi ee teknosada fazla ilgilenmedi tabi.Son olarak teknosa arkasındaki SA dan dolayı popüler ama mağzayı açanlar bayii olduğundan biri birini tutmuyo sanki ilgilenme bakımından fiyat değil tabiki.

AMA gold da süper bence ordan fazla alış veriş yapmadım ama şikayette duymadım hem fiyatları teknosadan çok daha makül fakat teknolojix ve VATAN bilgisayar için bir şey diyemem
    teknolojix var burda bakkal dükkanı gibi küçücük biyer inanın diğer bilgisayarlar çok daha büyük yani ve fiyatlarıda bana pahalı geldi lakin VATAN bilgisayardan herkez memnun galiba ama NE KONYADA NEDE GAZİANTEPDE Bİ şubesi olmayınca görme imkanımız oladı ama çok meth ediyolar özellikle fiyat konusunda

• Teknosa kesinlikle uzak durulması gereken bir şirket.Aslında Sabancı nasıl oluyorda böyle bir vurdumduymazlığı önleyemiyor aklım almıyor gercekten.Yönetimi tamamen rezalet ve baştan sona değişmesi gerekir.Personele eğitim şart.Devlet dairesi gibi işliyor.Yeni bir yönetim ve yönetim anlayışı gelmesi lazım teknosaya.Yoksa bu gidişle sabancı kepengi indirir.Nerdeyse 10 üründen 1 tanesinde kullanıcılar sorun yaşıyor.
  • Fiyat için ilk önce kullanılacak kartları baz almak lazım dolayısıyla kullanılacak karta göre en iyi fiyat garantisini düşünmek gerekli bence; çünkü fiyat garantisinden yararlanmak için daha ucuz bulduğun mağazadan aldığın ürünün aynısından 1 adet daha alman ve faturayı götürmen gerekiyor bu durumda sen ne şekilde ödediysen ürünün ödemesini geri alıyorsun ürünü de bırakıyorsun herhangi bir kâr yok ortada..Müşteri hizmetleri be bilgi konusunda en fazla yatırım Vatan bilgisayar tarafından yapılmış "iyidir süperdir harikadır" demiyorum ama şu ana kadar adı geçen " bimeks teknosa gold" gibi mağazalar arasında en iyisi..Kötünün iyisi de denebilir.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.