U

Teğmen
03 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 335 (Bu ay: 3)
Gönderileri
merhaba arkadaşlar
yaklaşık 3 gündür dell optiplex 790 bilgisayarın biosunu güncellemeye çalışıyorum fakat dell in kendi sitesinden bios a18 biosu kurmam gerektiğini söylüyor ve kurulmuyor hata veriyor

ihtiyacı olabilecek arkadaşlar için yazıyorum

önce dell in sitesinden biosun a10 sürümünü yükleyin daha sonra a18 i yükleyin sorun çözülüyor
merhaba arkadaşlar

2008 model peugeot partner 1.9 d aracım var

geçen hafta yağ değişimi yapıldı ve triger kontrol edildi (triger değişmedi sadece kontrol ettiler)

daha sonra araç yokuş aşağı 1 yada ikinci viteste giderken takır takır bi vurma sesi geliyor

tahminimce karter muhafazasını takarken tam oturtamadı devir yükselince ona vuruyor gibime geldi

başka nerden kaynaklanabilir ses

teşekkürler
merhaba arkadaşlar bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

internet explorer da daha önce bir resmin üstüne gittiğimde bi menü geliyordu reemi kaydet büyüt yazdır gibi bir menü formattan sonra gelmez oldu işletim sistemim win 7 explorer sürümü 9

internet seçenekleri>> gelişmiş>> multimedia nın altındaki seçeneklerin hepsini işaretledim ancak gene olmadı
merhaba arkadaşlar hp nx6110 notebook açılmıyor ekrana hp logosu ve f10=based setup diye bir yazı geliyor basıyorum herhangi birşey olmuyor öylece bekliyorsorun nerden olabilir

rami kontrol ettim sağlam
hdd de sorun yok sağlam bios pilini çıkardım sıfırlasın diye gene çözüm yok
alım satım işlemlerinde en çok karşılaştığım daha dogrusu karşılaştıgımız ünvanlardan 3 ünden hangisini tercih edersiniz nedeniyle beraber yazarmısınız

ufak çapta bi araştırma yaptım işte sonuçlar

asker =164

doktor=923

bayandan=2592

memurdan =5274

benim tercihim askeri personleden yana

bayandan alınacak araç kesinlikle yıpranmıştır

doktor hastaneden vakit bulupta aracına bakım yaptırmaz

en iyi bakan askeri personel diye düşünüyorum

merhaba arkadaşlar

aslında nasıl tarif edeceğimide tam bilmiyorum ama uğraşayım biraz yardımcıolacak arkadaşlara çok teşekkür ederim

aracımın iç döşemelerini (taban ve bagaj taban) keçe gibi olanları söktüm yıkadım takıcam ama plastik raptiye gibi bi zımbırtılar var deliklere takınca cıkmıyor sabitleme amaçlı dübel mantıgıyla çalışan raptiyeye benzeyen plastik bi parça

bana bu parçalardan lazım ismi nedir nerden bulabilirim (netten)
2 gündür ismini aramadıgım yer kalmadı lütfen yardım
merhaba arkadaşlar

sorunumu kısaca anlatmaya çalışaydım yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

oğluma aldıgım akülü araba arıza yaptı dagıttım şuan toplayamıyorum kablolar birbirine girdi bende yeniden hat cekip yapmak istiyorum
çizimini yaptım ancak bilen arkadaşlar çizimi bi gözden geçirirlerse sevinirim

resimdeki fren gaz ve vites 6 lı anahtar . kısa olanlar arka taraftaki uçlar uzunlar öndeki uçlar araç ileri iki vites geri 1 vites (sanırım ileri 6v ve 12 v geri 6 v)

arkadaşlar yeni bir notebook alıcam gerci hemen hemen aynı ama aşagıdaki 3 üründen birini alıcam hangisini tavsiye edersiniz (sanırım samsungu alıcam ama kararsızım)

Acer AS5750G-2334G50MNKK Intel Core i3 2330M 2.2GHZ 4GB 500GB 15.6" Taşınabilir Bilgisayar
659,62 USD (KDV Dahil)
1.168,85 TL (KDV Dahil)

HP Pavilion G6-1213ET Intel Core i3 2330M 2.2Ghz 4GB 500GB 15.6" Taşınabilir Bilgisayar A9H77EA
659,62 USD (KDV Dahil)
1.168,85 TL (KDV Dahil)

Samsung NP300E5A-S0BTR Intel Core i3 2350M 2.3GHZ 4GB 320GB 15.6" Taşınabilir Bilgisayar
659,62 USD (KDV Dahil)
1.168,85 TL (KDV Dahil)
merhaba arkadaşlar vb 6.0 dan direk autcadın herhangi bir sürümüne koordinatlı nesne cizdirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim vba ile yapıyorum ama direkt vb den yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
merhaba arkadaşlar

10 alanlı bir tablom var programlama dili önemli değil sql sorgulama yapcam bu 10 alan icin tablomdada 10 tane text nesnem var oyle bir sql kodu yazmalıyımki ( tek bir kod) bu alanlardan birini ikisini yada istediğim kadarını yazıp arama tusuna bastıgımda uyumlu olan kayıtları getirsin

örnek

--VT----- --FORM--
1)isim text1
2)soiyism text2
3)telefon text3
4)adres text4
5)bla text5
6)blaa text6
7)blabla text7
8)hede text8
9)hödö text9
10)hedehöde text10

formdan 1-3-7 nolu textlere veriyi girip aram tusuna basınca uygun kayıtları getircek (1-3-7 temsilidir istediğim kadar veriyi girebilcem 1 veya birden çok)

varmı bunun bi yapım yolu yardımcı olursanız çoooooookkkk sevinirim bi kamyon kodd ameleliği yapmkatan kurtaracaksınız beni
Hakkında
Forum İmzası:
ömür törpüsü
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 143
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 26.309 (Bu ay: 293)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.