Şimdi Ara

BİM'de Remington R 325 Traş Makinesi 39,90TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
11.767
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şu ana kadar tek eksisi (traş makinelerinin genel bir eksisi) traştan sonra yüzde hafif sızlama/yanma yapması. aynı şey braun ve philips'te de vardı(çok pahalı modeller değildi giriş seviyesi modeller, belki pahalı olanlarda yoktur) o yanma için de traştan sonra aftershave falan kullanmak gerekecek sanırım.
  • Ben de aldım ama geri iade etmek zorunda kaldım. arka kısmındaki düzeltici kapattığımda tam kapanmıyordu. sizinkilerde de öle bişey oluyor mu.
  • yok bende öyle bir sorun çıkmadı
    buarada 500 lira civarında traş makinası olması beni çok şaşırttı yaw
    o paraya berber alınabilir bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: SuRRoUnDeR

yok bende öyle bir sorun çıkmadı
    buarada 500 lira civarında traş makinası olması beni çok şaşırttı yaw
    o paraya berber alınabilir bence

• quote:

Orjinalden alıntı: erdoanhoca

Ben de aldım ama geri iade etmek zorunda kaldım. arka kısmındaki düzeltici kapattığımda tam kapanmıyordu. sizinkilerde de öle bişey oluyor mu.

sorun yok benımkısınde
    ıkıncı traşımıda olucam az sonraa
  • Arkadaşlar traştan sonra makinanın temizliği için traş başlığı gövdesinden tamamen ayrılıyor mu?...Yoksa yarım mı açılıyor?
  • yarım açolıyor ama temızlıgı zor degıl

2 kez traş oldum şimdilik memnunum
  • bu fiyata süper valla bende ilk başta tereddüt ettim ama iyiki almışım
    ilk traşımı oldum :) bende zamanında philips vardı aynı modele benzer hiç bir fark yok
    uzun zamandır jilet kullanıyordum artık makinayla yola devam
  • selamlar makineden bende aldım bazı sorularım var cevaplarsanız sevinirim
    1. ıslak sabunlu traş olabiliyor muyuz
    2. temizliği nasıl olacak suyun altına direk tutabiliyor muyuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: miremiran

selamlar makineden bende aldım bazı sorularım var cevaplarsanız sevinirim
    1. ıslak sabunlu traş olabiliyor muyuz
    2. temizliği nasıl olacak suyun altına direk tutabiliyor muyuz

Islak tıraş olmayın yazıyordu sanırım kılavuzunda. temizlik icin de fırcasından yararlanın. Ben oyle yapıyorum.
    Ayrıca mankinanın tek kötü yanı bana göre azıcık uzasa dahi sakalı cekmesi. Gerci o braun ve philipsin pahalı modellerinde de karşılaşabilecek bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyradel -- 28 Mart 2009; 19:18:08 >
  • ben kampanyayı daha makineler mağazalara gelmeden gördüm ve ilk gün tereddütsüz aldım çünkü REMINGTON. Marka bu tür cihazlar arasında iyi bir pozisyona sahip. Makinenin güzelliğinden bahsetmeye gerek yok.

-makinede kıl toplama haznesi var
    -iyi traş için kuru kesim yapın
    -bu tür makineleri ilk kullananlar için cildin alışması amacıyla ilk ay boyunca hergün traş olun yazıyor klavuzunda benim sakal çok gür olmadığı için 2günde bir traş oluyorum.
    -ilk dolumu bende kılavuzdaki gibi 24 saat yaptım.
    -herhangi bir şikayetim yok şimdilik, genel şikayet olan yüzde yanma bende de var, kolonya çok fena yakıyor :)
    -makinenin dezavantajlarından şarz süresi gösteriliyor,

bu makinenin 3 farklı serisi var kullanma klavuzunu okuyanlar bilirler

çelik bıçak seri
    titanyum bıçak seri
    elmas bıçak seri

bimdeki ürün R 325 serisi. bunların bir üst serilerinde şarz süresi 16 saat yerine 60dk. yani üst modellerde sorun yok. Ayrıca üst modellerde kalan şarz süresini gösteren ekran, daha dayanıklı elmas kaplama bıçaklar ve kısa sürede şarj olma muhabbeti var.

• remington markasını küçümseyenler , bu konudan uzaklaşsınlar
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.