Şimdi Ara

silinsin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
8
Favori
18.708
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar online veya BİM'den direk paket yükletilebiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ressi1 -- 7 Mart 2021; 14:24:58 >
  • TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    Az önce tt mhyi aradım, taahhüdüm bitti cayma bedeli yok dedi ama faturalıdan fatursıza geçiş ücreti alınır 30 TL diye bilgi verdi. Bimceli aradım biz bir ücret almıyoruz ama TT ile görüşün onlar bilir dedi, yani TT kendi faturasız tarifelerine geçiş gibi değerlendiriyor sanırım,bu yüzden karar veremiyorum,net bilgisi olan var mı?
  • ressi1 kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom online işlemler uygulaması ile istediğinizi yapabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeniden aradım ttyi yine aynı bilgiyi verdiler. Türkcell yada voda faturasıza geçip hat açılır açılmaz bimcele geçsem yine ekstra ücret çıkar mı?
  • Bence taahudunuz bittiyse geçebilirsiniz ceza felan olmaz ama vergilerle ilgili bir ödeme çıkabilir (ÖİV ve telsiz kullanım ücreti)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepzelan

Az önce tt mhyi aradım, taahhüdüm bitti cayma bedeli yok dedi ama faturalıdan fatursıza geçiş ücreti alınır 30 TL diye bilgi verdi. Bimceli aradım biz bir ücret almıyoruz ama TT ile görüşün onlar bilir dedi, yani TT kendi faturasız tarifelerine geçiş gibi değerlendiriyor sanırım,bu yüzden karar veremiyorum,net bilgisi olan var mı?

Son fatura döneminde ceza çıkmıyor kullandigin gün kadarını ödüyorsun fatura tutarından. Ancak faturama extra 30 TL eklemişler arayıp sordum fatiralidan fatirasiza geçişlerde yılın geri kalan aylarının telsiz kullanım vergisini peşin alıyorlarmış. Extra yıl sonuna kadar vergi alınmayacak dedi görücem zamanla

• quote:

Orijinalden alıntı: parker312

----TT'den bimcell'e hat taşımak mümkün değil. Önce başka operatöre geçip sonra bimcell'e geçmek gerekiyor, bilginiz olsun.----

Beni yanlış yönlendiren karakterli TT şube çalışanına teşekkür ederim öyleyse. Bizatihi aldığım bilgiyi aktarmak adına yazmıştım, kusura bakmayın. Hatta sırf bu yüzden tt>vodafone>bimcell yapmış birisiyim. Yanlış bilgiyi aktardığım için özür dilerim.

Yanlış bilginiz var bence ben daha iki gün evvel taahhüt verdiğim halde iptal edip bim elle geçtim.

• vodofoneden bimcell geçmek istiyorum tahattütüm geçen yıl eylülde bitti sanıyorumdum fakat uygulamadan bakınca 1 sene daha uzatmış gördüm ben onay vermeden knedi kendine nasıl 1 sene daha tahattüt uzuyor. ilk yıl 30 tl paket bu sene 43tl oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

vodofoneden bimcell geçmek istiyorum tahattütüm geçen yıl eylülde bitti sanıyorumdum fakat uygulamadan bakınca 1 sene daha uzatmış gördüm ben onay vermeden knedi kendine nasıl 1 sene daha tahattüt uzuyor. ilk yıl 30 tl paket bu sene 43tl oldu

Btk ya şikayet edin. onayım olmadan taahhüt uzattılar diye. . Böyle bir şey yapamazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 7 Mart 2021; 20:42:46 >
  • Marketten tek seferde en fazla kaç TL yükleniyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: ademyildiz07

Ben tam anlamadım. Şuan ttmobil prime 20 tarifesi kullanıyorum. Bimcell 20 GB 42 TL olan tarifeye gecmek istiyorum. Ne yapmam gerekir??

Alıntıları Göster

Yarın bim'e uğrayacağım kesin olarak bilgi alırım.

• liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Max;45
    Min:25₺
  • bytunga050 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam, o zaman 5gb al ak için onlinedan yükleme yapmak lazım. Marketten neden bu kadar az yükletiyorlarsa. Üst sınır olmasa kartların market kampanyasından birini kontür yükleyerek gerçekleştirirdik.

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    Bunu alan TT mi bimcell mi? Türkcell veya vodaya geçince de alınıyor mu? Bimcell vergiyi önceden alıyorsa tarifedeki tutar dışında ekstra ücret almamalı demek mi oluyor?
  • liberty_15 L kullanıcısına yanıt

Yeni 50 TL lik yüklemeler gelmiş marketlere ayrıca banka kampanyası için Bim hediye kartı alıp hediye kartıyla yükleme yapabilirsiniz

• Dün 35 yüklemiştim. Kaçtı😢
    Bimcell “DOST L” kullanıyorum. Şu ana kadar türkcell den bir farkını göremedim(ankara içi kullanım). Türkcell müşteri hizmetleri 18 gb kullanımınız var demişti 6gb+3gb sosyal medya tarifeydi. 12gb fazlasıyla ihtiyacımı karşılıyor.
    Tavsiye ederim. TT den bi farkı olmayıp daha uygun tarife veriyor. Sıkıntı olabilecek(bence sıkıntı değil) tek şey faturasız olması. Onu da düzenli ödeme/otomatik tl yükleme gibi şeylerle halledebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: deepzelan

Bunu alan TT mi bimcell mi? Türkcell veya vodaya geçince de alınıyor mu? Bimcell vergiyi önceden alıyorsa tarifedeki tutar dışında ekstra ücret almamalı demek mi oluyor?

TT fatiraya yansıttı dediğine göre devlete veriyorlarmış . Ama eğer sene sonuna kadar extra telsiz kullanım vs vergi çıkarsa arayacağım

• tt'den bimcelle geçenler ne zman geçti bilmiyorum ama ben 14-15 ocak tarihinde tam tersi bimcell'den telekoma geçmeye çalıştım. ilk bayi geçemezsiniz ancak tt faturalı bir hattına geçebilirsiniz deyince o bayiden çıktım. başka bir bayiye gittim onda da aynı şeyi söyledi. türk telekom baysindeki elemanlar sistemin yönlendirmesine göre yapıyor işlemleri. o yüzden sistem izin vermiyor , yani yanlış bir bilgilendirme yok. neyse ikinci bayide neyse tamam dedim faturalı uygun bir tarife vardı ona geçir dedim, işlemleri takip ederken bir de aynı operatörden geçiş yaptığınız için 20 tl sim kart ücreti çıkıyor deyince iptal ettim işlemi ve turkcell'e geçtim. 90 gün dolunca tt'ye geçiş yapmayı düşünüyorum. bu anlattığım işlem bimcell'den tt'ye geçiş içindi. sistemin yönlendirmesine göre yaptıkları için akdi bir durum değişmediyse söz konusu değildir. ancak tt'den bimcelle geçişlerde belki uygulama böyle olmayabilir. bimcell sim kart parası talep etmiyorsa geçişte bir sorun olacağını sanmıyorum

• mu5tafa kullanıcısına yanıt

Teşekkürler kardeşim. Ek olarak sil süpür uygulamanın adı mı yoksa nereden yapacağım her cuma? Hangi uygulamadan?

• quote:

Orijinalden alıntı: tutkulu420

Teşekkürler kardeşim. Ek olarak sil süpür uygulamanın adı mı yoksa nereden yapacağım her cuma? Hangi uygulamadan?

Bimcell e geçtikten sonra Linkteki uygulamayı indirip numaran ile kayıt oluyorsun. Üst köşedeki hediye şeklinde butondan sil süpür çıkıyor. Hemen çıkmayabilir ama en az 1 hafta içinde aktif olur sil süpür. Oradan dakika, net, sms falan çıkar.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tmob.AveaOIM

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.