Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (436. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.419
Cevap
184
Favori
1.139.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En düşük yükleme 25 TL olmuş markette Kasiyer 20 TL'nin üstünü çizerken görmüştüm internetten baktım 25 olmuş. Her şeye zam bu virüs olayları bittikten sonrasını düşünemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • internet ten kontör yüklemek için, ininal kartı kabul ediyormu sistem, bim çok uzakta da

• bimcell hattımda sürekli sinyal gidip geliyor neden olabilir turkcell hat deneyip taktım sorun olmadı acaba bulunduğum bölgeylemi alakalı?
  • Bu 30 GB nasıl geliyor belirli bir miktar da TL mi yüklememiz gerekiyor, yoksa beklememiz falan mı gerekiyor?

• Bittimi 30gb olayı

• 1 saat önce 30gb geldi,2 aydır tl yüklemiyordum bu ay sonu dolacak,galiba uzun süre tl yüklemeyince geliyor daha önce de bu şekilde gelmişti bana
  • 5-6 yıldır bimcelliyim , 30 GB hediyesi bir kez bile gelmedi :(

• Bugün sordum 65 tl imiş hat ücreti 6gb internet konusma sms hediye veriyormuş.

• Turkcellden bimcelle geçen varmı memmunmu?

• nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    Kapsama olarak Turkcell'den kötüdür ancak hız konusun da asla üzmez diyebilirim. Kapsama konusuna gelecek olursak ben uzun bir süre kullandım, çekmeme gibi bir sorun çok nadir yaşadım, genel de LTE çekmeyen bir yer olduğun da mutlaka 3G çekiyor orada. Eksikleri var mesela faturalı paketi olmadığı için Bimcell'de VOLTE kullanamıyorsunuz. Tavsiyem Bimcell'e geçme gibi bir niyetiniz varsa Pttcell paketlerine de bakın derim, Bimcell'e nazaran daha iyi paketleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDMOD -- 8 Nisan 2020; 11:44:17 >
  • Evet ama pttcell biraz daha tuzlu hocam bimcell uygun duruyor.

Hayır hocam yanlışınız var Bimcell çok daha pahalı. İkisi de faturasız Pttcell çok daha makul fiyat ve daha iyi içerik sunuyor.

geçen haftaya kadar bimcell ucuzdu yeni paketler ile pttcell atak yaptı. Bimcellden cevap bekliyoruz
  • Türk Telekom faturalı dan bimcell e geçeceğim ama Türk Telekom altyapısı olduğu için faturasiza geçme bedeli alınıyormus galiba, doğru mu acaba

• Pttcell hat 80 lira 8gb 750 dk 750 sms bimcell 65 6gb 250 sms 250 dk sizce hangisi mantıklı?

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Bimcell al geç hocam

• Arkadaşlar selam bimcell veya pttcellin sattığı hatlar sıfır hatmı türkcell gibi yoksa kullanılmıs hatmı satıyorlar?

• 4.5g hata geçiş ücretsizmi

• ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    ücretsiz diye biliyorum hatta 30 gb hediyesi vardı sim kart değişiminde

https://www.bimcell.com.tr/Content/216/internet-paketleri.aspx

4.5G hakkında bölümüne bakın detaylar

• arkadaşlar merhaba dost 7gb kullanıyorum. tarifeyi iptal etmek istiyorum. İptal ettiğimizde tarifeden kalan haklarımızı ay dönümüne kadar kullanabiliyor muyuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.