Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.412
Cevap
185
Favori
1.139.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Forumda konuları takip edemediniz sanırım artık her türlü telsiz vergisini alıyorlar. Turkcell den BİMcell e gelseniz BİMcell almaz ama Turkcell peşinizden vergiyi yollar malesef
    Doğru dürüst kullanmadığım faturasız Telekom hattımı Türkcell'e taşıdım bugün,geçiş sağlandıktan sonra tekrar bimcell yada pttcell faturasıza yada telekom faturasıza taşırsam,vayy geldin heee,öde bakiim şu vergileri derler mi acaba?
  • CUMHUR45 kullanıcısına yanıt
    Geri taşısanızda taşımasınız da vergileri alıcaklar artık. Şu an nasıl ödenicek o belirsiz sadece

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Geri taşısanızda taşımasınız da vergileri alıcaklar artık. Şu an nasıl ödenicek o belirsiz sadece
    Hadi ya :( kaçış yok yani.O zaman en iyisi tümden kapatmak gereksiz hatları sanırım.
  • Merhabalar,
    Bugün oğlum’un akıllı saatinde kullanılmak üzere bir hat aldım 50 TL(mesaj atarsak hediyesi de varmış)

Ama anlayamadığım durumlar mevcut.
    1)Mağazadaki görevli hat açılınca bir arama yap ki aktif olsun dedi ama saate takacağım için arama yapamam ki?(çünkü benim telefon nano sim kullanıyor ama saat mikro sim lazım.Eğer hattı kırarsam saate takamam?)
    2)19 TL’lik paketi kullanmayı düşünüyorum ama takibini nasıl yapacağım appstorede bimcell uygulaması yok!
    3)Her ayın belli bir günü hat kesim tarihi olacak galiba.Diyelim ki ödemeyi 1-2 gün unuttum.Bu süre zarfında o hat kullanılamayacak mı?
    4)Saat için sanırım 2 g bağlantı olması gerekiyormuş.
    Bunu ben nasıl syarlayabilirim?

20-25 yıldır aynı hattı kullanıyorum çok zahmetliymiş bu işler:)
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell varken bimcelle 1 TL bile vermem. Bedava verse almam. Kafanızı kaldırın konforu görün.

• 2 dakika okuyup fikrinizi yazarmişınız.
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=138087879

• veradrake V kullanıcısına yanıt
    1-Aldığınız kart da normal sim, mikro sim ve Nano sim var iç içe geçmiş kendi telefonunuza takıp sonra mikro sim karta çevirebilirsiniz. Veya saate takıp kendi telefonunuzdan oğlunuzu arayın bu şekilde de olur.
    2-Türk Telekom Mobil uygulamasını kullanacaksınız.
    3-Ön ödemeli kart olduğu için 1-2 gün önceden Lira yüklemesi yapmanızı tavsiye ederim. Paketiniz bittiğinde Hattınız da kalan Liraları kullanır (kullandığınız paketi yenilemeye yetecek kadar Lira var ise paket otomatik yenilenir) ve sonrasında bakiye olmadığı için çalışmaz ama siz aradığınız zaman ulaşabilirsiniz.
    4-Saat kendisi ayarlar sizin birşey yapmanıza gerek yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba numara degisikligi yaptigim icin bimcell com trden 30 gun icinde yukleme yapamayacagim yaziyor. Etrafimda bim de yok. Mobil bankalarda da numara bulunamadi yaziyor. Nasil yukleme yapabilirim bilen var mi

• ananzaaxd A kullanıcısına yanıt
    444 4 551 müşteri hizmetlerinden yüklemeyi deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLyMoKoKo -- 29 Nisan 2019; 12:40:47 >
  • OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt
    Ordan tl yuklenemiyomus hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ananzaaxd

Merhaba numara degisikligi yaptigim icin bimcell com trden 30 gun icinde yukleme yapamayacagim yaziyor. Etrafimda bim de yok. Mobil bankalarda da numara bulunamadi yaziyor. Nasil yukleme yapabilirim bilen var mi
    Halen yukleme yapamiyorum bimcelli olan biri baba transfer yapabilir mi odemesini banka araciligiyla yapsam

• ananzaaxd A kullanıcısına yanıt
    Bim mağazasına yakınım isterseniz yüklemeyi denerim
    Başarısız olursa paranızı anında iade ederim.

• OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim.
    TL yüklemeyi unutursam benim arayabilecek olmam güzelmiş.

Şimdi sim kartı kırıp(nano sim) telefona takarak açılmış mı diye bakayım.Zaten şimdi farkettim bir yuvası varmış(mikro sim haline geliyormuş)

Teşekkürler.

• Kayınpederim başka bir ilde benim turktelekom faturalı hattımı sadece konuşma için kullanıyor.
    Süper fikir 100dk ya kadar 25tl sonra her 100dk 5tl.
    Eskiden çok uygundu artık gereksiz pahalılaştı. Türktelekom 32tl den uygun pakette vermedi.

Sadece 100-200dk bize yeterli aslında.

Bimcell de şöyle bir şey gördüm.

quote:

BİMcell ile ihtiyacınıza uygun konuşma paketini anında alıp, cep telefonunuz ile ekonomik şekilde her yöne konuşmaya başlayabilirsiniz.

Aylık sadece 12 TL’ye her yöne 250 dakika, 14 TL’ye her yöne 500 dakika paketi satın alabilirsiniz

Üstelik paketinizi ayda en fazla 1 kere kullanma koşulu da yok, paketiniz bittikçe otomatik yenilenir.

https://www.bimcell.com.tr/Content/215/konusma-paketleri.aspx

Şimdi 12tl ye aylık 250dk mı kullanacağız. Bu ek paket mi?

Ben geçişi buradan yapıp yeni sim kartı kargolamak istesem geçiş kaç gün sürüyor. Eski hattını açılıncaya kadar kullanmaya devam edebilecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLyMoKoKo

5 gün kala Turkcell veya Vodafone a faturasız hat geçiş işlemi için başvuru yapın
    Hat açıldığı gün BİMcell e geçiş işlemi yapın
    Hocam bende aynı durumdayım. Türk Telekom faturalı hat kullanıyorum. 26 mayısta sözleşmem bitiyor. Bimcell'e geçiş yapacağım.

20 TL geçiş ücreti ödememek için Turkcell veya Vodafone a faturasız hat geçiş işlemi için başvuru yapın yazmışsınız.

Tahüttsüz olan tarifelere geçmem gerekiyor değil mi?

Dediğinizi yaparsam herhangi bir ücret ödemem yanlış anlamadıysam ?
  • pervane848 P kullanıcısına yanıt
    Faturasız herhangi bir tarifeye geçiş yapın.

• Yeni telefon aldım, simcard'ın nano'ya dönüşmesi lazım, bunun için bim mağazasına mı başvurmak gerekiyor, anlaşmalı başka yerler var mı, işlem kaç gün sürer?

• mabovski kullanıcısına yanıt
    Bim şubelerinden işleminizi yapacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLyMoKoKo

Faturasız herhangi bir tarifeye geçiş yapın.
    Eyvallah verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim.

Son 5 gün kala Turkcell ve Vodafone'dan faturasız bir tarifeye geçeceğim inşallah.
  • evde 2 tane faturalı hattımız var, ikisinede 100 tl den fazla ödeme yapıyoruz. Doğru düzgün hiç kullanmıyoruz bile hesaplı bir tarifeleri olan bimcele geçmek istiyoruz. Bazı sorularım vardı.

Bimcelde faturalı hat varmı.
    Yükleme yapmak için bankaların internet şubesi kullanılabiliyormu.
    Her ay yüklemeyle uğraşmasam her ay belli bir bakiye otomatik yüklense
  • 
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.