Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.419
Cevap
184
Favori
1.139.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telsiz ücreti ödersiniz
    Taahhüt cezası çıkmaz son fatura dönemi olduğu için
    Turkcell veya Vodafone a geçip hattınız açılınca BİMcell e geçiş yapsaydınız keşke 20₺ son faturanıza yansıtılacak faturasıza geçiş ücreti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt
    Tüh, daha bu akşam geçiş formunu imzalamıştım. İptal etme şansım var mıdır nasıl kurtulabiliriz ayrıca 20 TL çok saçma onu geri veriyorlar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • askop kullanıcısına yanıt
    Başvuru yaptığınız şubeye gidip sorun sisteme girmediyseler iptal etmesini isteyin.
    Geri vermiyorlar maalesef.

• Merhaba arkadaşlar tt faturalidan bimcele gececegim. Ne yazık ki operatör değiştiremeden bende iptal edenlerdenim. Taahutum Mayıs 5 te bitecek daha erken den bimcele geçiş yapabilir miyim . 1 mayista başlayacak yurt ici ucak seyahatlerim olacak. Bu süre zarfında paketsiz dolaşmak istemiyorum.

• Merhaba arkadaslar bende turktelekom faturali hattayim 30 gun sonra taahhutum bitiyor. Bimcelle gecmeyi dusunuyorum, yorumlari okudugumda once baska operatore sonra bimcelle gecin demissiniz bu konuda sorum olacak.
    1: Vodafone gectim diyelim, hemen bimcelle gecis yapabilirmiyim yoksa 1 - 2 ay beklemem gerekiyor mu ?
    2: Suan faturalidayim , vodafone veya turkcellde faturali mi faturasiza mi gecip bimcelle gecmeliyim ?
    3: Ne zaman bu islemleri yapmami onerirsiniz kac gun kala ?
    Simdiden tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meLanoR43 -- 23 Nisan 2019; 10:44:7 >
  • meLanoR43 kullanıcısına yanıt
    5 gün kala Turkcell veya Vodafone a faturasız hat geçiş işlemi için başvuru yapın
    Hat açıldığı gün BİMcell e geçiş işlemi yapın

• Play Maker kullanıcısına yanıt
    Direk BİMcell e geçiş yaparsanız son faturanıza 20₺ yansıtıldığını söylüyor bu sorunu yaşayan arkadaşlar
    Turkcell veya Vodafone a önce geçin hat açıldığında BİMcell e geçiş yapın

Son fatura dönemi olduğu için son günü beklemenize gerek yok hemen işlemlere başlayın ceza çıkmaz son fatura dönemindeyseniz.

• Play Maker kullanıcısına yanıt
    Sorunun cevabı önceki yazılarda var ama tekrar yazalım. Son fatura içinde oldugunuz için cayma bedeli gelmez. Sadece faturasıza geçiş ücreti yansır fazladan. 1 mayıstan önce geçiş yapabilmeniz için en geç 25 nisanda başvursanız garanti olur. Yarın da yapabilirsiniz.

• Teşekkürler

• OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt
    Hocam tekrar merhaba geçiş işlemini iptal ettirdim, telsiz ücreti ödememek için önce Turkcell e mi geçeyim Vodafone mı hangisini önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askop -- 23 Nisan 2019; 19:41:20 >
    ikisi de olur farketmez

• Arkadaşlar bu kampanya hala geçerli mi ? :25 TL ve üzeri yükleme yapan herkese 500 sms ve 1GB internet HEDİYE!
    Forumda konuları takip edemediniz sanırım artık her türlü telsiz vergisini alıyorlar. Turkcell den BİMcell e gelseniz BİMcell almaz ama Turkcell peşinizden vergiyi yollar malesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizimoglan B kullanıcısına yanıt
    Evet geçerli, her 25TL yüklemeye 500sms ve 1GB internet veriyor.

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Bu hiç iyi haber değil hocam

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Gördüm hocam en azından tr den bimcelle geçiş ücreti olarak 20tl den kurtuldum buda yeter 😁

• bimcell hattı nasıl kapatıyoruz mağazaya sordum biz yapmıyoruz müşteri hizmetlerini arayın diyor müşteri hizmetleri mağazalardan işlem yapın diyor 1 sene oldu hattı kullanmıyoruz kendiliğinden kapanır belki diye beklemiştim ama kapanmamış daha
  • waitu kullanıcısına yanıt
    9 ay yukleme yapmazsan kapanır. Siz tam 9 ay doldu mu iyi hesapladınız mı?

• hattı yaşlı bir büyüğümüz için almıştık . biraz daha bekleyeyim o zaman normal kapatma prosedürü nasıl acaba ? mağaza çalışanlarının pek bilgileri yok gibi telefonla yetkili kişiyi arayıp çağrı merkezini aramamı söylediler ama mantıken yazılı bir dilekçe gibi bir şey olması gerekiyor sanki sözel olarak çağrı merkezinin hattı iptal edeceğini pek sanmıyorum.
  • waitu kullanıcısına yanıt
    1 yıl içinde TL yüklemezseniz kendiliğinden kapanır.

• 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.