Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SYLAS , SYLAS Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.412
Cevap
185
Favori
1.139.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KALANDOST yaz, 4551'e gönder Paket detaylarini ogren. Dost tarife içindir.

9333 arayip Paket detaylarinizi ogrenebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SeniVarya kullanıcısına yanıt
    *123# yi tuslayın telefonunuza mesaj olarak gönderiyor kalan kullanımları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logic_Man

faturalı olursa bimcell'de aynı pttcell gibi olur. sonra kapatırlar. bimcell'in hep faturasız kalması gerek.

ben zaten pttcell kullanıyorum,fakat bimcell öne geçmeye başladı. faturasız hat kullanmak istemiyorum
  • İnterneti açıp kapatınca ne kadar internet kullanılmış anlık olarak neden göstermiyor?

• ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    Türk Telekomda öyle bir özellik hiç olmadı.

Sadece trcell de var .

• Bimcell sitesinde sorun var dağ başındayım yüklemeyi nasıl yapabilirim?
  • Merhaba arkadaslar bende bugun sim kartimi aldim gecmesini bekliyorum (Vodafone den Bimcelle) ancak bir kac sorum var;

1- 16 tl lik paketi yapmayi dusunuyorum.Bunun kalanlari ogrenmek icin nereye mesaj atmam gerek.

2- 20 tl yukle +1 gb icin bir yere mesaj atmam gerekli mi ?

3-4.5G li hattimi aldim ancak bunu etkinlestirmem icin bir yere mesaj atmam gerekir mi ?

4-Android de vodafone de Vodafone Yanimda gibi bir uygulamasi var mi ?

Tesekkurler arkadaslar

• 1/ bildiğim kadarıyla *122# olması gerekiyor
    2/ 20 lira ve üstü yükleyen herkese otomatik olarak 1 gb geliyor
    3/4.5g için *100# internet ayarları,4.5g aktif yapmanız gerekiyor.
    4/bilgim yok ama böyle bir uygulama olacağını düşünmüyorum.
  • OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    444 45 51 arayarak kredi kartıyla yapabiliyorsunuz. Ayrıca Avea nın sitesinden online giriş yapmaya çalışın bimcelle e göre daha sağlıklı bir sistemi var yine kendisi bimcelle yönlendiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERIKCI

1/ bildiğim kadarıyla *122# olması gerekiyor

Tesekkur ederim

• quote:

444 45 51 arayarak kredi kartıyla yapabiliyorsunuz. Ayrıca Avea nın sitesinden online giriş yapmaya çalışın bimcelle e göre daha sağlıklı bir sistemi var yine kendisi bimcelle yönlendiriyor.

tşkler
  • quote:

1/ bildiğim kadarıyla *122# olması gerekiyor

Ayrica ramazoz adli arkadas bimcell mobil odemeyi kapatmak icin bunu uygulamis sanirim MOBILODEME IPTAL" yazıp 5555 Ekstra bilgi kapatmanizda fayda var

• Arkadaşlar merhaba.
    Bimcell hattımda fazla tl olduğu için hiç bir kanaldan tl yükleme yapamıyorum. 6 aylık süre dolduğu için hat çift yön kapalı kaldı. Paketlerimi dahi kullanamıyorum. Açılması için en az 10 tl yüklenmesi lazım. Buda ancak lirapaylaş ile yapılabiliyor. Hattıma 10 tl tranfer yapabilecek arkadaş varsa şimdiden teşekkür ederim. Net üzerinden hemen eft çıkarım.

Yardımcı olabilecek arkadaş mesaj atarsa memnun olurum.
    Saygılar.

http://www.avea.com.tr/web/Destek/Servisler/LiraPaylas/LiraPaylasilearkdasimdanaldigimliralarhattiminaktifgecerliliksuresiniuzatirmi

• ERIKCI kullanıcısına yanıt
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tmob.AveaOIM tt'nin kendi uygulamasını kullanabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 6 Nisan 2017; 9:29:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tmob.AveaOIM tt'nin kendi uygulamasını kullanabiliyorsunuz.

Teşekkür ederim

• bembeyaz38 B kullanıcısına yanıt
    Kardeş hattını taşı sonra geri gel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hamikisi

Merhaba arkadaslar bende bugun sim kartimi aldim gecmesini bekliyorum (Vodafone den Bimcelle) ancak bir kac sorum var;

1- 16 tl lik paketi yapmayi dusunuyorum.Bunun kalanlari ogrenmek icin nereye mesaj atmam gerek.

2- 20 tl yukle +1 gb icin bir yere mesaj atmam gerekli mi ?

3-4.5G li hattimi aldim ancak bunu etkinlestirmem icin bir yere mesaj atmam gerekir mi ?

4-Android de vodafone de Vodafone Yanimda gibi bir uygulamasi var mi ?

Tesekkurler arkadaslar

*123# tl sorgulaması için türktelekom uygulamasını indirebilirsiniz
  • Türk Telekom'dan geçmeyi düşünüyorum bende. Sabit internet de Türk Telekom'dan kendi altyapısını kullanan başka servis sağlayıcısına geçmek istediğinde canından benziyor Türk Telekom yıldırma taktikleriyle. Öyle pis bir firma ki güvenemiyorum bir türlü. Acaba mobilde de böyle sabote işlemleri var mı? Sonuçta altyapı yine onların. Ama okuduğum kadarıyla mobilde böyle bir sıkıntı yok. Yine de emin olmak istedim.
  • Zenyxia kullanıcısına yanıt
    1 yıl ônce bende tt faturalıdan geçmiştim. 1-2 yıldırma taktikleri uyguladılar kesin kararlılığımı belirttim geçtim...Faturalı hattım olduğu için tt deyken taahhüdün bitmesini beklemek zorunda kaldım o sürede 1-2 kez daha aradılar açmadım.Direk gidip taşıdım şuan bir problem yok zaten bimcell faturasız başka operatöre geçmek istesem direk gider geçerim en güzeli faturasız hat faturalı dert.

• TT faturalıdan hattımı bimcell taşısam 3 lü 3 gb paketine geçsem 26 tl ödediğim için her ay 1 gb hediye gelecek mi ve bu ne kadar sürecek sadece tek seferlik mi ?
  • 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.