Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
21.412
Cevap
185
Favori
1.139.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RebelliouS_SouL

quote:

Orijinalden alıntı: KRALTRİCKY

Tarih 2 Ocak Bimcelle geçmeyi düşünüyorum Kaç gunde geçerim ve internet çekimi nasıl ?

TT faturalıdan aynı gün geçirdiler bimcell e.

Tt faturalidan faturasiza gecerjen 20 tl kesiliyor dedi müşteri hizmetleri.bimcelle gecerkende kesmesin.operatör aynı sonuçta?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar dostlar;Bir süredir Vodafone Red S tarifesi kullanıyorum.Normal şartlarda yaklaşık 70tl olan bu tarife biz engelliler için 40-45tl seviyelerinde....

Paket içeriği 1000 dakika HY + 6 gb İnternet + 1000 sms HY + Vodafone ve Ev telefonlarıyla sınırsız konuşma + Red avantajlarına sahip olsa da;

Son dönemlerde faturamın yaklaşık 10-15tl fazla gelmeye başlaması,onayım olmadığı ve hiçbir şekilde teşebbüs etmememe rağmen çeşitli aboneliklere katılımımın sağlanması(dolayısıyla bu abonelikler faturama yansıtılıyordu.),paket içeriğindeki dakika,sms ve interneti sonuna kadar tüketmek gibi bir lüksümde olmadığından ötürü operatör değiştirip değiştirmemek arasında gidip geliyorum.

Sizler benim yerimde olsaydınız eğer,Bimcell'in ''ideal'' tarifesini tercih eder miydiniz?Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoDuR -- 28 Mart 2017; 14:55:50 >
  • BoDuR B kullanıcısına yanıt
    Kardeşim paket içeriğinin sana yeteceğini düşünüyorsan geç tabiki.bulunduğun bölgede Türk Telekom çekim kalitesi iyiyse sıkıntı çekmezsin

• Bimcell e gectim bugun fakat turktelekomun mobil uygulamasi ile giris yapinca kalan kullanimlarim gozukmuyor neden olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Bimcell e gectim bugun fakat turktelekomun mobil uygulamasi ile giris yapinca kalan kullanimlarim gozukmuyor neden olabilir

1-2 haftadir online islemlerde sikinti var belki ondan olabilir

• reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Sizde de mi acilmiyor hocam peki?

• Hala tt liyim bazen hic acilmadigida oluyor uygulamanin birde webden deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyes_19 -- 29 Mart 2017; 17:59:41 >
  • mahocan03 kullanıcısına yanıt
    1 yil ônce gecmistim bende tt faturalidan bimcelle normal operatör değişimi olarak goruluyor herhangibi bir ücret ödemiyorsun.Ama tt den yine tt faturasiza gecersen bir bedel var diye biliyorum ama numara taşıma adı altında olduğu için ayni operatorde olsa ücretsiz.

• volcy123 kullanıcısına yanıt
    An itibariyle uygulamayi güncelledigim icin bende goremiyorum dün goruyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mojidozirikato

An itibariyle uygulamayi güncelledigim icin bende goremiyorum dün goruyordum.

Benim telefon jailbreakli ozman bir alt surumu indirip deneyeyim

Duzenleme : Degisen birsey olmadi malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 30 Mart 2017; 8:22:14 >
  • recebim59 kullanıcısına yanıt
    Hocam dün turkcelle geçtim ama Türk Telekomdan hiç bir mesaj gelmedi? Herhangi bir işlem mi yapmam lazım acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bimcell online kalan paket bilgilerini uygulamadan göremiyor muyuz

• http://www.bimcell.com.tr/pages/borc-alacak.aspx

Bu linkten sorgulayabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • recebim59 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turk telekomdan bimcelle gecış sagladigimizda telsiz kullanim ucretinin tamamini aliyorlarmi

Yada hulle yolu ilemi gecis yapmaliyiz telsiz kullanim ucretinin hic alinmamasi icin (tt-turkcell yada vodafone-bimcell gibi)

• Son 10 yada 15 gündür online islemler android uygulamasında bir sorun var. Bimcell son kalan internet ve sms lerimi göremiyorum. Sorunu ilettiğim halde durum aynı...

• elmasuyum E kullanıcısına yanıt
    Kardeşim mesajla öğrenin yani sadece online işlemler yok

• Yardımım olduysa memnun olurum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şunun faturalısı çıksada kullansak.
  • faturalı olursa bimcell'de aynı pttcell gibi olur. sonra kapatırlar. bimcell'in hep faturasız kalması gerek.
  • 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.