Şimdi Ara

BİM STAR WARS İŞ BİRLİĞİ! (VS DEĞİL AMAN HA) (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
697
Cevap
8
Favori
30.569
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ya bi tane yastik almak istiyorum ama bulamıyorum buradaki subelerde..varmi acaba kiyak yapacak bi forumdasım :) ayrica kusadasindayim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

Bizim burada ki şubede herşey duruyor kimse almamış
    Artık sonradan gelenlere haksızlık olmasın diye ürünlerin bir kısmını birkaç gün depoda tuttuktan sonra satışa çıkarıyorlar ki, bence çok akıllıca bir taktik. Bu sayede ben de dün çanta, şapka ve not defteri aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyin_mk35

Ya bi tane yastik almak istiyorum ama bulamıyorum buradaki subelerde..varmi acaba kiyak yapacak bi forumdasım :) ayrica kusadasindayim..

Hocam ben vandayım bugün şubede vardı bir kaç tane istiyorsan gönderebilirim

• nForcer N kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam

• Acaba kalmışmıdır
  • Kartal/Orta Mahallesi Yurtiçi Kargo karşısındaki bim de hepsinden yığma var hala .. Alanlara akıl sağlığı diliyorum.
  • Kupalardan fazla alan varsa bana satabilir, iki uc tane gezdim ama nafile. Bir defter aldim ciktim.
  • satılmayan star wars ürünleri yeniden gelmiş gayrettepe florance nightingale hastane yanı bim doluydu yastık havlu şapka tsört kupa hepsinden bolca bir stand dolusu var.
  • Beşiktaş sakıp sabancı lisesinin oradaki bimde var şuan, tekrar gelmiş
     BİM  STAR WARS İŞ BİRLİĞİ! (VS DEĞİL AMAN HA)
     BİM  STAR WARS İŞ BİRLİĞİ! (VS DEĞİL AMAN HA)

• Adana'da da var bizim ordaki bimde dopdolu duruyor

• kayseride bi kaç bimde rastgeldim standlar hala dolu. baktılar iyi satılıyo yeniden mi getirttiler naptılar. ben alırken aklıma geldi herkes alıyor çıldırmış falan böyle popüler kültürün ... falan demiştim sonra düşündüm dedim zaten ihtiyacım var gidip defactodan tshirt alana kadar burdan alayım dedim. çanta aldığım gün aldığıma pişman olmuştum gidip kupa ile değiştirmek istedim sonra vazgeçtim.
  • emre1393 kullanıcısına yanıt
    Bim alışık değil 7 liraya bardak alan müşteriye, bütün sene sw ürünleri satılırsa şaşmamak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Disney bu isi sevmiş olsa gerek.
    40 K adet su anda defter yapiliyor.
    Ciban basina (hiristiyanlarin yilbasi)
    Yetiştirmeye calistik fakat yetişmedi
    Evet o kucuk defterlerin hepsi istanbulda yapildi yok merak etmeyin orjinal (defter yani neyi orjinal olacaksa) ama dis kapak baska guzel olmustu peynir ekmek gibi satildi. Sadece bizim firma 200k adet yapmisti siyah ve beyaz olarak

• Bende birkaç tane yastık var fazla almıştım. Ankara içinde gelip alırım diyen olursa elden aldığım fiyata verebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeniden geldiğini zannetmiyorum. Satılmayan mağazaların malları yeniden geldi hepsi bu. Benim gittiğim Bim de Star Wars standının üzerinde Lüleburgaz yazıyordu. Elemanlarda standa ürün yığmakla meşguldü. Gözümle gördüm yani. Daha öncede yazmıştım umarım satılmayanlar tekrar gelir alamayanda böylece alır demiştim nitekim öyle oldu. Arkadaşlarımdan duyuyorum sağda solda Bim mağazalarında Star Wars ürünleri halen var. Almak isteyenin halen şansı var. Fiyat bakımından gerçekten eşsiz 7 tl ye Star wars kupası vs bulamazsınız ben geçen gün Kadıköyde çeşitli hediyelik eşya çizgi roman ve figür satan yerlerde Star Wars kupalarının fiyatlarını sordum en dandikleri 15 tl figür satan yerde ise en ucuzu 35 en pahalısı 45 tl idi ve hiç birini beğenmedim cafcaylı bol renkli alacalı bulacalı şeyler Bim de satılan kupaların grafik dizaynı filme çok daha yakın bence. ha bana ne SW dan diyen çıkar o bile fiyatı yüzünden alır bence.

• Bim Star Wars olayındada bitti, her gezdiğim bimde tezgah dolu :)

• Merhaba arkadaşlar,
    konuyu hortlamış gibi olacağım fakat İstanbul / Kadıköy / Kozyatağı bimde bu akşam şans eseri bir çok ürünü buldum
    şapkalar (yeşil siyah mavi)
    Havlular ( siyah beyaz)
    Not defterleri (siyah beyaz)
    Çanta (lacivert)

koca sepet doluydu. Görevliye sorduğumda diğer mağazalardan ve depoda kalan ürünler olduğunu söyledi fiyatlar aynı
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.