Şimdi Ara

Bim / park sensörü (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
0
Favori
26.120
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bluecafeblue

quote:

Orijinalden alıntı: NiHilistt

quote:

ya şimdi bisey diycem arkadaşlar kimse yanlış anlamasın,bim karşıtı bi insan değilim ,aksine her alışverişimi ordan yaparım ama bi gerçek var ortada ; kendi araçlarına kendi takabilen arkadaşlara bu park sensörleri güzel fırsat gıbı görünebilir,ancak alıpta elektrikçi -servıs -vs yerlere taktıranlar ıcın pek sıcak bir fırsat değil.40tl bim'den alıyorsun 30-40 arası en ucuz montaj ücreti veriyorsunuz 70-80 tl ediyor(forumda kdv dahil 59 tl'ye montaj ücreti veren arkadaşları okudum).Bu fiyata montaj dahil süper ürünler var,yanlış mı düşünüyorum..

bence bu yorumu yazmadan önce bi araştırmanı önerirdim. lcdli sesli sensörler 120 tlden 200 tlye kadar çıkıyor. bip bip diye ötenler bile en az 50tlye satılıyor ki montajı saymıyorum. sanıyormusun ki oto elektrikçilerinde 60a 70e lcdli sesli sensör takacaklarını? hele ki montaj dahilinde? sen bu tarz bir sensörü 60 - 70 tlye bul helal olsun derim sana

arkadaşım bridgestone bayii işletiyor,aynı zamanda alarm ve park sensorude satıyor,geçen lastik almaya gittiğimde sordum ,kucuk ledlı olanlar 70 tl,kucuk ekranda saglı sollu sarı ısıklı ,arkadaki arabaya yanastıkca ve mesafe azaldıkca sarı ısıkların kırmızı ısıga dönen sesli ve görüntülü menusu var.Ve montaj dahil fiyatı bu,sadece biraz araştırmak yeterli,ayrıca aşağıda bazı benzer ürünler var..Selamlar

http://www.sanalmagaza.com.tr/ProductDetails.aspx?Cid=802&Pid=786&ProductID=46810
    http://www.hepsiburada.com/Liste/autovision-gri-sensorlu-ekranli-park-sensoru-842284/ProductDetails.aspx?productId=otm842284&categoryId=20024957
    http://www.akakce.com/park-sensoru.html

evet türkçe sesli bunlar

• Bunun ekranıyla linkdeki ürünlerin ekranı eşdeger degil ki az daha büyük olsa bilmeyen navigasyon ekranı sanar
  • quote:

quote:

quote:

ya şimdi bisey diycem arkadaşlar kimse yanlış anlamasın,bim karşıtı bi insan değilim ,aksine her alışverişimi ordan yaparım ama bi gerçek var ortada ; kendi araçlarına kendi takabilen arkadaşlara bu park sensörleri güzel fırsat gıbı görünebilir,ancak alıpta elektrikçi -servıs -vs yerlere taktıranlar ıcın pek sıcak bir fırsat değil.40tl bim'den alıyorsun 30-40 arası en ucuz montaj ücreti veriyorsunuz 70-80 tl ediyor(forumda kdv dahil 59 tl'ye montaj ücreti veren arkadaşları okudum).Bu fiyata montaj dahil süper ürünler var,yanlış mı düşünüyorum..

bence bu yorumu yazmadan önce bi araştırmanı önerirdim. lcdli sesli sensörler 120 tlden 200 tlye kadar çıkıyor. bip bip diye ötenler bile en az 50tlye satılıyor ki montajı saymıyorum. sanıyormusun ki oto elektrikçilerinde 60a 70e lcdli sesli sensör takacaklarını? hele ki montaj dahilinde? sen bu tarz bir sensörü 60 - 70 tlye bul helal olsun derim sana

arkadaşım bridgestone bayii işletiyor,aynı zamanda alarm ve park sensorude satıyor,geçen lastik almaya gittiğimde sordum ,kucuk ledlı olanlar 70 tl,kucuk ekranda saglı sollu sarı ısıklı ,arkadaki arabaya yanastıkca ve mesafe azaldıkca sarı ısıkların kırmızı ısıga dönen sesli ve görüntülü menusu var.Ve montaj dahil fiyatı bu,sadece biraz araştırmak yeterli,ayrıca aşağıda bazı benzer ürünler var..Selamlar

http://www.sanalmagaza.com.tr/ProductDetails.aspx?Cid=802&Pid=786&ProductID=46810
    http://www.hepsiburada.com/Liste/autovision-gri-sensorlu-ekranli-park-sensoru-842284/ProductDetails.aspx?productId=otm842284&categoryId=20024957

gönderdiğin ürünlerle bimin sattığı ürün arasında amazon ormanları kadar fark var..bunlar lcd değil türkçe sesli değil kaldıki fiyatlarıda pahalı 60tl..

• quote:

quote:

quote:

Konustukca batiyorsun gibi geldi :) bu linktekiler bipbip sesli olanlar. Bimdeki lcd ekran ve mesafeyi cm olarak TURKCE SESLI veriyor.
    Ayrica bu linktekilere bi 10 tl de kargo parasi ekle. Hala burda bimin sattigi sensoru elestiriyorsun hey allahim :D

Ayrica bu sensorler araca yapistirilmiyor dimi. Yani bu linktekiler icin de taktirma parasi vereceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NiHilistt -- 14 Ocak 2011; 23:41:33 >

• http://forum.donanimhaber.com/m_35243563/tm.htm

http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=507089

bende aldım bu sitelerden yararlanıp pazar günü takmayı düşünüyorum inanın sizlerde yapabilirsiniz
    sadece matkap ve birazda dikkat gerekli
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Konustukca batiyorsun gibi geldi :) bu linktekiler bipbip sesli olanlar. Bimdeki lcd ekran ve mesafeyi cm olarak TURKCE SESLI veriyor.
    Ayrica bu linktekilere bi 10 tl de kargo parasi ekle. Hala burda bimin sattigi sensoru elestiriyorsun hey allahim :D

Ayrica bu sensorler araca yapistirilmiyor dimi. Yani bu linktekiler icin de taktirma parasi vereceksin.

anlamadıgın konu verdiğim linklerdeki arkadaşımın sattığı ürünlere benzeyen ve montaj dahil fiyatları dedim(ekranlıyı acıklamak adına) .Ayrıca senın eleştiri anlayışını anlamadım,bu ürünler bir şeye benzemez,dandik çin malı mı,alanın arabasında mı patlar dedim ,ekranı dandik,sesi kötü,görüntüsü çakma mı dedım ??? Hayır..İlk yazımı iyi oku ne dediğimi anlarsın ,ok ? Kendi alıp takana sıcak fırsat dedim..

• Arkadaşlar geçen sene bende aldım ve montajını kendim yaptım. Aman aman korkulacak kadar büyük bi olay değil. 40-50 TL verilecek bi işte değil. Renault 19 marka arabama taktım ve 1 senedir çok şükür sorunsuz kullanıyorum. bi arkadaş çok yavaş demişti ee haliyle geri geri giderken yavaş olcan onun haricinde sese değilde görüntüye bakarsa o kadar iyi algılıyoki hızlı yanışıyorsan sesle görüntüyle yanaşacaksın... Renault 19 a takmayı düşünen varsa fotoları ekleyebilirim...

hiç bir şekilde pişman olmaycanız bi ürün...
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty_co

Arkadaşlar geçen sene bende aldım ve montajını kendim yaptım. Aman aman korkulacak kadar büyük bi olay değil. 40-50 TL verilecek bi işte değil. Renault 19 marka arabama taktım ve 1 senedir çok şükür sorunsuz kullanıyorum. bi arkadaş çok yavaş demişti ee haliyle geri geri giderken yavaş olcan onun haricinde sese değilde görüntüye bakarsa o kadar iyi algılıyoki hızlı yanışıyorsan sesle görüntüyle yanaşacaksın... Renault 19 a takmayı düşünen varsa fotoları ekleyebilirim...

hiç bir şekilde pişman olmaycanız bi ürün...

Sizin adınıza sevindim hocam,sizin adınıza oldukca guzel bır fırsat,yollarmısın resımlerı görelım..
  • Ben denedim sensörde digerlerinde de ani hareketlerde ani mesafe daralmalarında geç kalıyor olabilir hepsinde öyledir yanaşırken bu hoş sesli bayanın metrajı tekrarlanmasını bekleyin göreceksiniz
  • Bugün bende saat 12 ye doğru gittim iki adet vardı ikisinide kapmamla arkamdan birinin daha sensör sorması bir oldu Asama sağa sola bakıyor, bana bakıyor en sonunda elamana sordu sensör kaldımı diye elemanda bana sordu alıyormusunuz diye. Bende kusura bakmayın iki aracamızada alıyorum ikisinide dedim neyse ki hayırlı olsun diyerekten sanırım başka Bim'in yolunu tuttu
    Citroen c3 aracı satıp başka bir araç alacağımız için birini bekletiyorum şimdilik. 2006 model sedan focusa montajını kendim yapmayı düşünüyorum kablo yeterlimi diyerekten önden bagaja kadar ekranın kablosunu gizleyerek çektim kablo yetişti hatta geri söküp aynın oraya uzatmayı düşünüyorum. Tampondaki siyah şeridi deleceğim altında zaten sanırım sensör için 4 yerde kare şekilde boşlukları mevcut. Elimde ölçüm cihazı yok geri vitesin pozitif kablosu hangisi bilemiyorum başka bir forumda birisine sordum bakalım cevap gelecekmi. Eksi kutubuda sanırım kaporta üzerinden alabiliyoruz yada soketin üzerinden birisi mutlaka sanırım eksidir.. Focuslarda bu kalbo ile ilgili bilgisi olan varmı acaba?

• Bim iyi hoş da bu aktüel ürün satışları sinir bozucu

hep böyle haftalık aktüel ürünleri az sayıda (3-5 adet) dağıtır mağazalarına
    sonra milleti birbiriyle kavga ettirir sabah sabah mağaza önünde
    millet gelmişken şunu bunuda alacağım diye gelmiyor mağazaya.sadece ucuz diye verilen aktüel yazan az ürüne geliyor

madem satacaksın bol bol ithal et, bol bol ay boyu sat.Ürün satıldıkça daha çok kazan daha çok şube aç

bunların bu cuma gününe özel milleti birbirine yedirme sıra bekletme kavgası yıllardır böyle
    millet sabah namazı vaktinde namazını kılmaz bimde kuyruğa girer. e yuh yani.milletimiz bir acayip olmuş
    kullanmasa da aracına taktırmasa da; evde bulunsun der,bir başkasını düşünmez stoklar

• quote:

Orijinalden alıntı: gecekondu_3rdi
    aracım doblo

Kardeş, ben de Doblo'ya takacağım, tampon sökülüyor mu? Bir de benim araçta sesli sensor var zaten, onun sensörlerini bu cihaza takıp, ekranı öne çeksem çalışır mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokrat68

quote:

Orijinalden alıntı: gecekondu_3rdi
    aracım doblo

Kardeş, ben de Doblo'ya takacağım, tampon sökülüyor mu? Bir de benim araçta sesli sensor var zaten, onun sensörlerini bu cihaza takıp, ekranı öne çeksem çalışır mı acaba?

Montajını kendim gerçekleştirdim tamponu sökmedim orta 2 taneye tamponun arkasındaki çelik bar denk geldi o içinden çıkan murç biraz ugraştırıyor ama deliyor sesli sensörünün ana kutusunda display girişi var mı 4 pinli ? varsa ekranı baglayabilirsin

sabah olsada ayrıntılı resim çeksem böyle zor oluyo yaw :D
  • Sağol arkadaşım bilgi için. Eline sağlık, güle güle kullan. Kendisi takınca daha da bir güzel oluyor değil mi? Sabah resimleri görmek isterim ben de. Ben aslında sadece sensörleri bu yeni cihazın kutusuna takmayı düşünüyorum. Böylece sensör montajıyla uğraşmak zorunda kalmam diye. O yüzden ekranı da yeni cihazın kutusuna bağlarsam sorun olmaz diye düşünüyorum.
  • 80 tl ye taktırma dahil bulun taktırcam.Ama bimde satılanın aynısı olucak.
    Tabiki bulamayacaksınız.
    Ben bugün kendim takıyorum.Eklerim resimleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

80 tl ye taktırma dahil bulun taktırcam.Ama bimde satılanın aynısı olucak.
    Tabiki bulamayacaksınız.
    Ben bugün kendim takıyorum.Eklerim resimleri.

Kurulumunuda anlatırsan yaparken bizde takarken kolaylık olur.vermeyiz o kadar para..
  • Şimdi ostim'de boya dahil 50 TL'ye temiz bir usta tarafından taktırıyorum
  • Hayırlı olsun.
    Kitapçığında kurulumu yazıyor zaten.Yapacağımın ondan farkı yok.Resim eklerim.
    Sorumluluk kabul etmiyorm ama beceremezsen
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokrat68

Sağol arkadaşım bilgi için. Eline sağlık, güle güle kullan. Kendisi takınca daha da bir güzel oluyor değil mi? Sabah resimleri görmek isterim ben de. Ben aslında sadece sensörleri bu yeni cihazın kutusuna takmayı düşünüyorum. Böylece sensör montajıyla uğraşmak zorunda kalmam diye. O yüzden ekranı da yeni cihazın kutusuna bağlarsam sorun olmaz diye düşünüyorum.

Ewet öyle yaparsan olur sensörler hep aynı ztn kutuyla ekranı kullanıcan anladım olur
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.