Şimdi Ara

Bim / park sensörü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
0
Favori
26.119
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sensoru kullanip begenen cok kisi var. Alisveris sitelerinde lcdli sensorler 120 tl ile 200 tl arasinda
  • Park sensoru icin ucretsiz montaj imkani olanlari tercih edin, muhtemelen en az bir o kadar da montaj icin odersiniz.
    Piyasadaki takviye kablolarinin hepsi hikaye zaten, marj alacak kadar akimi kaldiraamiyorlar, motor hig diyor ama gerisi yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelfender2
    Park sensoru icin ucretsiz montaj imkani olanlari tercih edin, muhtemelen en az bir o kadar da montaj icin odersiniz.
    Piyasadaki takviye kablolarinin hepsi hikaye zaten, marj alacak kadar akimi kaldiraamiyorlar, motor hig diyor ama gerisi yok :)

Ee. Yani onermiyormusunuz bunu
  • Ya benim kafama bişi takıldı normalde resimde ön tarafı da ölçüyoo gibi gözüküyoo ama 4 tane sensor var ki sadece arka tampona bağlanacak gibi gözüküyoo bunlar
     Bim / park sensörü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Achina
    Ya benim kafama bişi takıldı normalde resimde ön tarafı da ölçüyoo gibi gözüküyoo ama 4 tane sensor var ki sadece arka tampona bağlanacak gibi gözüküyoo bunlar
     Bim / park sensörü

sadece 1 tamponluk bu .

• Zaten on tampona gerek yok sonucta kamyon kullanmiyoruz
  • Park sensöründen bulursak alırız ama kendilerine ve eşe dosta ayırmaktan müşterilere bir şey bırakmıyor bim çalışanları.Geçen günlerde 5 litrelik cam suyu veriyormuş,hanımın işyeri bim marketin biraz ilersi,alırsın dedim sabah 1 tane.Sabah giriyor 6. yada 7. kişiyim dedi,bir tane adam almış 1 cam suyu,bakıyor bizimki başka yok,çalışana soruyor oda bize 1 tane verildi diyor.Yani bu tarz malları almak için ya 1. gireceksin bim'e yada içerdekilerden birisine ayırtacaksın başka yolu yok bunun.Bimin sitesine filan baktım şikayet edicektim buradaki marketi bakalım 1 adet mi vermişler mi diye fakat iletişimi bir türlü sağlayamadık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mosswell -- 10 Ocak 2011; 22:56:54 >
  • 40 TL'ye alsan en az 20-30 TL taktırma parası verirsin 70 liraya gelir.
    İzmir-Karşıyaka Anadolu caddesinde 70 TL montaj dahil garantili takıyolar ama markasını bilmiyorum, olmadı yarın bi bakarım çok tırt bişeyse BİM rulezz diycez
  • park sensoru konusan cınsten yanı kalan metreyı kadın soyluyor ve her sensor ayrı ayrı gorunuyor ekranda oda cok onemlı 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum.montajı kendım yaptım dısarıda 40-50 tl
  • Park sensörü işe yarar gibi görünüyor. Akü takviye kablosu ise işe yaramaz. Yazın o kabloya güvendik, yolda kaldık :(
  • montajı geri vites lambasınamı yaptınız genelde öyle yapılgığını söylüyorlar bende alıp kendim montaj yapmayı düşünüyorumda
  • Arabamda şu ana sadece sesli ikaz veren park sensörü var. Acaba onun sadece ekran kısmının yerine bunun ekranını taksam olur mu acaba.
  • Montajı merak edenler burda bi arkadaş Sandero'ya montaj yapmış:
    http://forum.donanimhaber.com/m_24752306/mpage_28/tm.htm (sayfanın en altında)
  • Ben kesin alayım clio sedan arkayı göremiyorum acemiyim de:(()))
  • quote:

Orijinalden alıntı: arif32

Arabamda şu ana sadece sesli ikaz veren park sensörü var. Acaba onun sadece ekran kısmının yerine bunun ekranını taksam olur mu acaba.

olmaz..

ayrıca konu zaten burada tartışılıyor..

http://forum.donanimhaber.com/m_45771828/mpage_1/f_/key_//tm.htm#45771828

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metro03 -- 11 Ocak 2011; 3:48:19 >
  • SAKIN ALMAYIN

önceki aracımda aldım kullandım. bu meret konuşana kadar 1 kez babam 1 kezde ben vurdum. park sensörü olunca bip sesi anında geliyor diye alışmıştık arkaya bakmadan gitmeye. bunda önce hafiften ağıdan bir dıt sesi geliyor sonra mesela " durunuz" diyor veya " 50 cm kaldı" falan diyor ama bu konuşana kadar ohoooo. atıyorum 1 metre den yaklaşıyorsunuz bu başlıyor "1 metre kaldı" demeye ama siz o zamaa kadar çoktan 40-30 cm ye gelmiş oluyorsunuz.

tavsiyem bip bip eden modellerden almanız. montajı 1-2 saatlik iş. matkabınız varsa ve geri vites lambasından elektrik almayı becerebilirseniz gayet kolay bir iş.
  • ben langırt ı beyendım 27 lira ne diyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: warking
    ben langırt ı beyendım 27 lira ne diyorsunuz.

evet bende onu beğendim herhalde alacağım gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihfx

SAKIN ALMAYIN

önceki aracımda aldım kullandım. bu meret konuşana kadar 1 kez babam 1 kezde ben vurdum. park sensörü olunca bip sesi anında geliyor diye alışmıştık arkaya bakmadan gitmeye. bunda önce hafiften ağıdan bir dıt sesi geliyor sonra mesela " durunuz" diyor veya " 50 cm kaldı" falan diyor ama bu konuşana kadar ohoooo. atıyorum 1 metre den yaklaşıyorsunuz bu başlıyor "1 metre kaldı" demeye ama siz o zamaa kadar çoktan 40-30 cm ye gelmiş oluyorsunuz.

tavsiyem bip bip eden modellerden almanız. montajı 1-2 saatlik iş. matkabınız varsa ve geri vites lambasından elektrik almayı becerebilirseniz gayet kolay bir iş.

bu kadar mı geç söylüyor. siz biraz hızlı yaklaşıyor olabilir misiniz.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.