Şimdi Ara

Bim JVC 124 cm Ultra HD 4K TV (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
741
Cevap
27
Favori
227.639
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: victorybicer

Urun vestel uretimi

Anakart mb130

Panel ise lg panel kullanilmis

Mb ve panel iyi mi hocam ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.reevoo.com/p/jvc-lt-49c862

Tv hakkinda yorumlar

• http://www.trustedreviews.com/reviews/jvc-lt-43c862

43luk modelinin incelemesi

• PS4 Pro için oyunlarda HDR destekli değil bilginiz olsun 4K oyunları oynayamazsınız,eğer benim gibi PS4 için TV araştıran varsa bu cihaz işinize yaramaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duvara askı aparatı dahil değil galiba, onun fiyatı ne kadardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel yakında lg ve samsung üretimine başlayacak kaçışınız kalmayacak her tv vestel olacak inşallah.

• Uydu alicili diyor. İcindeki alici 4k yi cozmuyor mu? Neden bazilari ekstra uydu alacak anlayamadim konuyu

• yürüyenmerdiven kullanıcısına yanıt
    Panelin montajında, vidaları biraz fazla sıksalar ekranda bulutlanma oluyor, az sıkınca boşluk kalıyor, benim Siemens laptopta ekrana sinek girmişti, garantideb ekran değişti, yeni gelen ekrana sıvı conta uyguladım. Vestel üretimi daha kaliteli ya da kalitesiz diye birşey olduğunu sanmıyorum. Gidin ambarlı gümrüğüne, gelen 2 malın biri vestelin. Büyük asamble olarak gelen parçaları monte edip satıyorlar. Belki ticaret bunu gerektiriyordur, onu sorgulamıyorum. Eskisi gibi, çoğunu ben üreteyim olayı yok, çoğu firmada yok. Evde arçelik ekmek makinesi var, made in prc, premier ile bire bir aynı, sadece fiyat %50 fazla

• Bim JVC 124 cm Ultra HD 4K TV
  • mhmt-46 kullanıcısına yanıt
    Vestel mi evin kapısından sokmamak lazım tüm devlet dairelerine Lg, Samsung fiyatına döşediler. Açılması 30 sn sürüyor tv nin neredeyse kanal değiştirme süresi 3-5 sn !!!
  • Oldu olacak yerli otomobili de vestel üretsin. Vesoto

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Panelin montajında, vidaları biraz fazla sıksalar ekranda bulutlanma oluyor, az sıkınca boşluk kalıyor, benim Siemens laptopta ekrana sinek girmişti, garantideb ekran değişti, yeni gelen ekrana sıvı conta uyguladım. Vestel üretimi daha kaliteli ya da kalitesiz diye birşey olduğunu sanmıyorum. Gidin ambarlı gümrüğüne, gelen 2 malın biri vestelin. Büyük asamble olarak gelen parçaları monte edip satıyorlar. Belki ticaret bunu gerektiriyordur, onu sorgulamıyorum. Eskisi gibi, çoğunu ben üreteyim olayı yok, çoğu firmada yok. Evde arçelik ekmek makinesi var, made in prc, premier ile bire bir aynı, sadece fiyat %50 fazla

Samsung tv de sol tarafta 1 karış 2 parmak kalınlığında bulutlanma var vidaları gevşetsem gidermi?

• thegreenblack kullanıcısına yanıt
    Hocam deneyebilirsiniz, bulutlanmanın en büyük sebeplerinden biri bu

• Tesekkürler

• Japon JVC si değil....Anakartları v.b vestel seg tv lerin içindeki anakartlar var içinde..bu sebep ile zaten yetkili servisleri vestel....Marka aynı ama model farklıdır.. vestel üretimi jvc-panasonic-hitachi ler avrupayada ihraç ediliyor..vestel üretimi model olarak..

Mutlaka kalite farkı var ama...bu fiyata bu kadar......Herkes mercedes -Bmw markasını görüp tofaş fiyatı görünce hemen atlıyot

• Vestel artık kaliteli üretimleri vardır, teknolojisi birçok yabancı firmadan farklı değildir belki ama birçok kişinin Vestel'e kızmasının nedeni ürünlerinin kalitesinden değildir. Günümüzde ekstra getirilen bazı vergilerin, yurtdışından gelen ürünlerin vergilendirilmesinde, özellikle cep tel sınırlandırma ve vergilendirilmesi Vestel'in katkılarıyla oldu. Birçok kişi diyebilir ki işte yerli üretim (ürettiği ürünlerin birçok parcası yurtdışından geldiği halde) diyenler olacaktır ama işte birçok ürün bu vestel sayesinde pahalanmış ve sınırlanmıştır.
    Vestel'e benzer yine birbaşka firma Tekin Acar parfüm ve kozmetik ürünlerinde yurtdışından gelmemesi, extra vergili olmsı, sınırlama (bilen bilir strawberrynet'i Türkiye'de öldürmesi) olaylarında katkısı olan bir firmadır.

Bu ve bunlar gibi firmlar yapancı bileşenli, yabancı ürün satıp kendilerine yontarlar. Kendine, ürününe, kalitesine güvenen firma her halükarda satar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceh.meh

Arkadaş eskiden DH kitlesine Samsung ve LG den başka hangi tv markasından bahsedersen bahset çöp o, iş yapmaz o diyorlardı. Şimdi artık hangi marka olursa olsun iyiymiş diyorlar alıyorlar. Yaş aldıkça beğeni seviyeniz düşüyor galiba alım gücünüzle beraber.
    Hey gidi günler hey eskiden yok bu markanın 3d si gözleri yoruyor, yok ötekinin gözlükleri pasif daha iyi, yok bu 800 hz öteki çöp 100 hz, yok bunun smartı zayıf Samsung un smartı daha iyi, yok bunda ambilight var diğerinde yok, yok bunun gecikmesi 5 ms çöp normalde 2 ms olmalı vs vs.
    Şimdi ise nefes alsın yeter moduna geçti bu kitle :)

Hocam 3 sene önce lg 4k tv alana kadar forumda araştırdım bir görseniz neler neler diyolar en son kafayı kırdım aldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Vestel yakında lg ve samsung üretimine başlayacak kaçışınız kalmayacak her tv vestel olacak inşallah.

Allah korusun kardeş, bu nasıl beddua
  • Bu işler çalışmakla, argeyle olur, inşallah maaşallah ile olsa en gelişmiş ülke Arabistan olurdu

• agtr A kullanıcısına yanıt
    Vesteldeki arge kimde var kardeş??
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.