Şimdi Ara

BiM'de TOOLMAX park sensörü 45TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
0
Favori
67.060
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • siz güle güle kullanın da ben almıyayım, çerçeve iyi durmamış ön konsolda bana göre.
    tabi herkesin zevki farklı, tartışılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicknick

ekranlı olması kötü , zaten gps cihazı önde baya yer kaplıyor. benim araçta fabrika çıkış park sensörü var, sadece sesli ve gayet kullanışlı. Zaten park ederken aynalara bakmaktan ekrana bakmaya sıra gelmez, pratik olmayacağı kanaatindeyim.
    başka bir araca park sensörü alam lazım, sadece sesle ikaz eden indirimli cihaz olursa paylaşalım. Saygılar, iyi seneler.

Türkçe konuşan sesli uyarı sistemi de varmış dikkat ederseniz, ekrana takılıp kalmaya gerek yok yani
  • ben sadece sesli ikazla park sensoru kullanmak daha kullanışlı demek istedim, çünkü ekran hiç şık durmuyor.
    ekran takılmadan bir şekilde sadece sesli ikazla kullanılabiliyorsa ben de alabilirim bu üründen, ihtiyacım var çünkü. iyi seneler
  • size de iyi seneler, aynı ürünü Ankarada bundan önce bu tip ürünleri en ucuza taktırdığımız arkadaş 130TL dediği için bana baya bir avantajlı geldi,
    bizim burada BİM'e bir tane ayırttım ne olur ne olmaz diye, hiç olmadı hediye ederim ben de
  • adanadaki bimler saat 11:00 da açılacakmış, sabah fırına giderken gördüm, diğer illerdede aynı olabilir.
  • evet arkadaşlar 11'de gittim Bim'e 6 tane kaldı benimle beraber gelenler aldı, ben almadım. 15 liraya paspas aldım. Ama kapış kapış gitmiyor, şimdi giderseniz çok rahat bulursunuz

Ayrıca 25 tl'ye oto kılıf da mevcut.
  • Ben de kriko almak için gittim.ancak krikolar büyük geldi.daha çok garaj tipi idi.ancak paspas,park sensörü ve koltuk kılıfı ve kompresör alıp geldim.neye niyet neye kısmet.
  • 11 de açılışı için bekleyenler vardı önünde. Açılır açılmaz benle birlikte herkes hemen şarjlı süpürgeye hucüm etti. Neyseki tükenmeden hemen alabildim.
    Hırdavat setleri ve kozmetiğe rağbet yoktu. Oto koltuk kılıfları hemen bitti. Cam silecek suyu da öyle. Kompresöre ilgi yoktu.
    BİM' in internet broşürü iyi oluyor. En azından nereye saldıracağını biliyorsun.
  • Bu arka sensörü önde tamponda kullanamazmyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tas7035

Bu arka sensörü önde tamponda kullanamazmyız?

Kamyon mu kullanıyorsun?
  • Ne alaka???
  • Bende aldım park sensöründen ekranı için istemeyen arkadaşlar vardı ama ekranı gayet küçük ve kibar.. Yukarıda bir arkadaş ekran için sanırım resim yayınlamış ama o ekrandan daha ufak ve komple siyah bir ekran aynı değiller.... istanbul da ucuza montaj yapan bir yer varmı gerekirse bir kaç kişi birlikte gider daha ucuza da yaptırabiliriz..

Merak Edenler için :
    • Yerli firma garantisinde.. Garanti süresi 24 Ay (kapınızdan alıp kapınıza teslim)
    • Ekranın boyutları ( 8cmx5cm ) Siyah
    • Türkçe Sesli ve Görüntülü Uyarı sistemi
    • Türkçe Kullanım Klavuzu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkaysvl -- 1 Ocak 2010; 12:26:01 >
  • bu sensörlerin kameralı olanları var daha kullanışlı. hem sesle uyarıyor hem kac cm kaldığı yazıyor hemde arkayı görebiliyosunuz. geri vitese taktığınızda dikiz aynasında lcd ekran cıkıyo ayriyetten görüntü kirliliğide olmuyo dikiz aynasının icinde. geçen gün babam montaj dahil 220ye taktırmış.
  • Bende park sensörünü aldım. Evde 12v 7ah aküyle denedim gayet güzel çalışıyor. 40 cmden 1,5 metreye kadar 10 cmde bir uzaklığı türkçe olarak söylüyor. 1,5 metreden 1,7 metreye kadar da bipliyor. Sesi ne yüksek ne alçak gayet hoş hiç rahatsız etmiyor. Ekran küçük ve hoş.. Bulgurludaki cenmax 50 tlye takarım dedi, git işine dedim.. Şöyle bir baktımda biraz cesaret edebilsem ben bile takarım, bütün iş arka tampon ve bagaj içinde bitiyor. Elektriği geri vites lambasından alacaksın. Delikleri düzgün açtınmı iş tamamdır. Birtek ekran ön konsola nerden gelecek o var. Sanırım kapı altı döşemelerden sıkıştırılarak getirilebilir. Neyse birazdan ümraniye tepeüstüne oto sanayiye bakacam 20-30'a taktırırım inşallah..
  • bende aldım bu sensorden arkadaşlar ekranın ardında volume tusu var l-h h kısmına aldıgında ne kadın konusuyor nede ses cıkıyor sadece zıl işareti yanıp sonuyor l kısmında kadın konusuyor sizdede öylemı acaba deneyen arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: attila24

bende aldım bu sensorden arkadaşlar ekranın ardında volume tusu var l-h h kısmına aldıgında ne kadın konusuyor nede ses cıkıyor sadece zıl işareti yanıp sonuyor l kısmında kadın konusuyor sizdede öylemı acaba deneyen arkadaşlar?

Aynen dediğin gibi bende şimdi gördüm. Burada H "high" yani yüksek ses anlamında ama cihaz fiili olarak "low-high" yerine "unmute-mute" (sesli-sessiz) çalışıyor. Ya L-H yanlış yazılmış U-M olması lazım yada yüksek ses modu çalışmıyor. L'deki ses bence gayet yeterli fazlası rahatsız eder diye düşünüyorum, hem u-m çalışması daha iyi bence çünkü bir süre sonra zırt pırt konuşan biri rahatsız edebilir, keseriz sesini ekrana bakarak çalışırız

• 36 liraya satılan şarjlı süpürge nasıl? alan kullanan var mı? bu markayı bulamadım hiç bir yerde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Valla bende öyle diyordum geçen yıl ramazanda oruç kafayla kapalı garajın kolonuna giydirdim arka bagaj kapağını,

bana kaskomun hasarsızlığına mal oldu,

delikanlılık yapmaya gerek yok, teknolojik bir kolaylık, teknolojiden sonuna kadar faydalnmak ve taktırmak gerek.....

quote:

Orijinalden alıntı: IORI

usta şoför sensör taktırmaz

geçmiş olsun hasar gelince geliyo benimde durduk yere lastiğimi yardılar ordan gitti hasarsızlık

• Biz süpürgeden de aldık. Malzeme kalitesi iyi duruyor. ama çekiş gücü için şimdi birşey diyemem 24 saat şarj olması gerekiyor..

quote:

Orijinalden alıntı: icaymis

36 liraya satılan şarjlı süpürge nasıl? alan kullanan var mı? bu markayı bulamadım hiç bir yerde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkaysvl

Biz süpürgeden de aldık. Malzeme kalitesi iyi duruyor. ama çekiş gücü için şimdi birşey diyemem 24 saat şarj olması gerekiyor..

quote:

Orijinalden alıntı: icaymis

36 liraya satılan şarjlı süpürge nasıl? alan kullanan var mı? bu markayı bulamadım hiç bir yerde...

Aynen ben de 24 saat şarj olmasını bekliyorum.
    Bu arada bunun duvar aparatını monte edebilen var mı?
    Duvarı delmeye korkuyorum çünkü alçıpen.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.