Şimdi Ara

BiM'de TOOLMAX park sensörü 45TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
188
Cevap
0
Favori
67.060
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • süpürgeyi geldiğinde içinde olan şarjla denedim biraz. Çok şey beklemeyenleri tatmin eder.
    Park sensoru içinse kullanma klavuzunda sesli uyarı yazıyor. Galıba h'ye alınca ses vermeyı unutmuslar :) Ben arabada bana karışan hıc kımseyı sevmem sımdı bu kadın ıkıde bır konusacak :) bıb bıb olsun ıstemıstım ama nafıle artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi attila24 -- 1 Ocak 2010; 14:19:27 >
  • 2 farklı şehirde 6 ayrı BIM gezdim.

Kriko 1 yerde 3 tane kalmıştı.
    Süpürge her mağazada bolca mevcuttu.
    Cam duyu hiçbir yerde kalmamıştı.
    Kompresör hiçbir yerde kalmamıştı.(Kocaeli-Sakarya)

Park sensörü almak için gitmiştim ben.Bir mağazada 5 tane vardı.Ben gördüm, hızla bunların olduğu yere doğru dönerken adamın bir hiç bakmadan incelemede 5 inide sepete koydu.Sonra aramızda şöyle bir dialog gelişti ;

-Amca bir tane bana bıraksaydın bari.
    -Önce kapsaydın.
    -Napıcan ki 5 taneyi ?
    -Sanane yiğenim.Bas git.
    -

Allah belanı versin diyip ayrıldım.
  • aynısı benimde başım a geldi
    bugun nöbetci oldugumdan Kayserideki bimleri bekleyemedim hepsi saat 11 de açılacak yazmışlardı cam a
    sonradan saat 10:50 de Aksaraya geldim adamlarda 11 de açaçaklarımış sonradan 9 da açılacak denince 9 da açmışlar bildigim yerdeki 3 tane bimi Gezdim
    Birtanesinde sadece Takviye kablosu kalmış
    Diğerinde 3 tane şarjlı süpürge kalmış ve anahtarlar vardı
    ötesikinde ise 1 tane kriko 6-7 süpürge 3-4 takviye kablosu ve anahtarlar vardı
    saat 11:15 te hanımı aradım
    evimin yanındaki bime baktı hiçbirşey kalmamıştı
    sonrasında ise
    biraz ötedeki bimde 15 tane park sensörü
    15 civarı kriko
    6-7 tane kompressör
    bir sürü şarj kablosu ve süpürge varmış
    saolsun benim park sensörünü ve kompressörü almış
    beraberinde kayınpederde kriko yu almış
    sonuç olarak istedigim bir indirime zorda olsa yetiştim
    bu arada millete 11 deyip saat 9 da kapılarını açan bim sayesindede çoğu kişi alamadı ne yazıkki

• quote:

Orijinalden alıntı: bde

2 farklı şehirde 6 ayrı BIM gezdim.

Kriko 1 yerde 3 tane kalmıştı.
    Süpürge her mağazada bolca mevcuttu.
    Cam duyu hiçbir yerde kalmamıştı.
    Kompresör hiçbir yerde kalmamıştı.(Kocaeli-Sakarya)

Park sensörü almak için gitmiştim ben.Bir mağazada 5 tane vardı.Ben gördüm, hızla bunların olduğu yere doğru dönerken adamın bir hiç bakmadan incelemede 5 inide sepete koydu.Sonra aramızda şöyle bir dialog gelişti ;

-Amca bir tane bana bıraksaydın bari.
    -Önce kapsaydın.
    -Napıcan ki 5 taneyi ?
    -Sanane yiğenim.Bas git.
    -

Allah belanı versin diyip ayrıldım.

İnsan görünümlü O şey belli ki bunları dükkanında en az 2-3 katı fiyata satacak
    İstismarı önlemeye yönelik olarak, mağazalar bu tarz promosyonlarına alış kotası getirmelidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: muzo86

BiM'de TOOLMAX park sensörü 45TL

muzo kardeş sanırım sen kendi aracına taktırdın bu ürünü..yalnız hırsızlar bunu değerli birşey sanıp mesela gps falan sanıp aracına zarar vermesinler..o yönden kötü olmuş eğer kendi aracına taktırdıysan..camları her an patlatabilirler..
  • Herkese Selam

2 BİM gedikten sonra aldım park sensörünü. Güzel. kaba degil. İçindem power kablosu çıkmadı servisi aricam birazdan. Taktırmadım. Ama kendinizde takabilirsiniz. Biraz dikkat edin yeter. Zaten içinden özel delme ucu çıkıyor. Tamponda deliklerini açık cuk diye oturur bence. Ana ünite bağajın içinde olacak. bu iyi çok fazla taşıma yapmayız. öne sadece ekran için uç taşıcaz.<oda döşeme altından olur zaten. kolay bence. bide sakın unutulmasın bucihaz sadece geri giderken enerjilenecek. yoksa sürekli gevezelik edecek bayan bir arkadasınız olur.

Resmen yağmalıyorlardı. neyseki diger bim lerde buldum.
  • ben bugün akşam 4 gibi aldım.
    yalnız gittiğimde kalmamıştı. görevliye söyledim soteden 2 adet çıkardı. hemen aldım fotoğrafları ekledim. ayrıca avrupa yakasında ucuza montaj yaptıran yada yapacak olan varsa haber edebilirmi?
    yeşilköyde bir yere sordum 40- 50 dedi.olmaz dedim.
    ayrıca ekran çok güzel ve kibar
    fotoğrafı burda;
    tarih aldatmasın ayarlı değil makine:)

kutunun fotoğrafı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakaryos -- 1 Ocak 2010; 17:58:20 >

• arkadaşlar bugün park sensörünü aldım . scenic aracıma dikiz aynasının üstine koydum. çok şık oldu. lcd renkli ekran güneşli havalarda bile çok rahat okunuyor. sensörler tamponda çok zor fark ediliyor. oldukça küçük yani. Lcd ekranda rakamlar cm cinsinden oldukça hassas ölçüm yapıyor. yaptığı ölçümleri Türkçe olarak bir bayan söylüyor.
    arkasındaki düğmeden bu konuşmayı iptal edebiliyorsunuz. ancak sesli uyarı yapmıyor. (veya ben yapamadım).

montaj için ümraniyede 25 tl verdim. yaklaşık 3 saat sürdü. aracınıza göre 1 saattede bitebilir. montaj esnasında tamponu söküyorlar. geri vites lambasının olduğu bölümüde açıyorlar.

alanlara hayırlı olsun....
  • Sincan Ankara Cd. üzerinde M.Çakmak'daki Bim de Cam suyu var, kriko bolca var, süpürge var alan olmamış
    17,30 itibari ile bu yazdıklarım
  • Bu park sensörünü Kocaeli'de gören oldu mu acaba ?Özellikle akşam saatlerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albano007

adana ve ilçelerde 20 tl yanılmıyorsam montajı.

ben aldım bu park sensöründen adanada ceyhanda ya da osmaniyede bu fiyata nerde taktırabilirim arabam pejo 307
  • arkadaşlar merhaba ben sabah bımden sensoru aldım alır almaz 2 saat ıcın de monte ettım cok kolay oldu zaten ıcınden matkap ucuda cıkıyo panç yani aracım megane2 dınamık ful olanından camlar fılımlı oldugu ıçin gerekiyo aslında taktım ekranı mükemmel gösteriyo kadın sesi var ekranın arkasında sesli ve sessiz olarak 2 konum var gerı vıtes lambasının artı ucuna bagladım zaten baglantı semasında hersey yeterınce acık gayet guzel bı alet ekranıda sol dırek dıbıne koydum gayet kıbar ve hoş duruyo bu fıyata bedava bence ne vercem 150 kagıt bosuna 2 sene garantılı urun alanların memnun kalcana şüpem yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkaysvl

Bende aldım park sensöründen ekranı için istemeyen arkadaşlar vardı ama ekranı gayet küçük ve kibar.. Yukarıda bir arkadaş ekran için sanırım resim yayınlamış ama o ekrandan daha ufak ve komple siyah bir ekran aynı değiller.... istanbul da ucuza montaj yapan bir yer varmı gerekirse bir kaç kişi birlikte gider daha ucuza da yaptırabiliriz..

Merak Edenler için :
    • Yerli firma garantisinde.. Garanti süresi 24 Ay (kapınızdan alıp kapınıza teslim)
    • Ekranın boyutları ( 8cmx5cm ) Siyah
    • Türkçe Sesli ve Görüntülü Uyarı sistemi
    • Türkçe Kullanım Klavuzu

o resim temsili bir resim ben henüz yeni aldım takmadım
    şans eseri bir arkadaş 2 tane almış birisini bana verdi bana kalsaydı alamayacaktım çünkü sabah unutmuştum

• Saat 11 de bime gittiğimde 1 tane kalmıştı aldım kasaya yöneldim ki iki tane genç bir hışımla girdiler içeri, insertdeki ürünlerin olduğu terekleri epey bir karıştırdılar ama malesef sonuncusu benim elimdeydi, üzgün bir şekilde kompressör ve akü takviye kablosu alıp çıktılar

bu arada adamlar satmaya başlamış bile

http://www.sahibinden.com/sifir_kutusunda_toolmax_park_sensoru-27WQQaXQQ20039880WQQpXQQdisplayitem?

• quote:

Orijinalden alıntı: HaTToRi

Saat 11 de bime gittiğimde 1 tane kalmıştı aldım kasaya yöneldim ki iki tane genç bir hışımla girdiler içeri, insertdeki ürünlerin olduğu terekleri epey bir karıştırdılar ama malesef sonuncusu benim elimdeydi, üzgün bir şekilde kompressör ve akü takviye kablosu alıp çıktılar

bu arada adamlar satmaya başlamış bile

http://www.sahibinden.com/sifir_kutusunda_toolmax_park_sensoru-27WQQaXQQ20039880WQQpXQQdisplayitem?

İlandaki adamın yaptığı aslında adam olmadığının tam kanıtı.
    Ticaret değil fırsatçılık yapıyorlar, umarım kimse O ve Onun gibi zavallıların oyununa kanıp ta almaz

• ARKADAŞLAR ADANA DA YAVUZLAR ŞUBESİNDE 4 TANE VARDI 1 TANE KALDI. ŞİMDİ ALDIM GELDİM. ALMAK İSTEYEN VARSA YAVUZLAR ŞUBESİNDEN ALABİLİRLER.

BU ARADA ÇOK FAZLA ŞARJLI SÜPÜRGE DE VARDI. BİLGİNİZE...
  • bende aldım. takmak için 50 lira diyorlar. belki 40 a falan olur ama kendim yapıcam. yapamassam burdan isteyene 45 liraya veririm.
  • Araç beyaz renk sırıtır mı acaba...
  • Bende aldım sabah bir tane sönsörle bir kompresör
    ama kompresörü hiç beğenmedim zırlayıp duruyor çok dandikmiş ya
    daha önce cenmax ın sensörünü kullanmıştım çok güzeldi o bu o kadar iyi değil ama ne kadar ekmek o kadar köfte, kompresör kadar kötü değil ama idare eder cinsten...
    ayrıca taktırmayı düşünen arkadaşlar çok az eliniz yatkınsa kendiniz yaparsınız gerçekten çok basit bağlantısı, en önemlisi deliklere çok dikkat edin, sonra dandik bir sensör için tampondan olursunuz...
  • ankara maltepe bimde park sensörü 4,5 adet vardı ,almadım usta söförleri bunlar ve tampon deldirmek bozar 25 yıldır araç kullanırım aracım kapkara filim genede kullanmam ,kompresör ,acil set ve kiriko aldım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.