Şimdi Ara

Bim'de Patates İzdihamı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
3
Favori
36.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
264 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • patates dediğin kıtlıklarda bile milletin açlıktan kurturmak için bulup yediği bir şey değil miydi. nasıl yokluğu oluyor
  • radko kullanıcısına yanıt
    Hadi yaaa...

Büyük laf ettin. Aşağıladığını kabul edecek kadar küçülürken...

Ananızı babanızı da böyle ezerler. Zorunuza gider.

İzmirde patatesi soğanı bedava alanlardan değilsiniz diye, aristokrat mı kesildiniz başımıza ? Birbirinizi çiğniyorsunuz bedava dürüm için...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Th3M4NIMAL kullanıcısına yanıt
    Merak etme ben doğma büyme izmirdeyim,izmir belediyesi insanları böyle aşağılanacak duruma getirip vermiyor kaymakamlıktan yoksul aileleri tespit edip evlerinin kapısına kadar getirip veriyorlar ve bunu 2010'dan beri yapıyor aynı şekilde giyim yardımlarıda yapılıyor.

Kim çiğniyor birbirini dürüm için?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • -BraveHeart- kullanıcısına yanıt
    Buyuk oyunu bozdun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün akşam a101 ankarada bir teyze gözümün önünde 7tlden ne kadar patates varsa doldurdu poşete 7tlden patates stoklattırdılar benim başörtülü teyzeme
  • Seçimden önce demiştim ; cennet tapusu tanzim patates soğan çay torba vs vizyon yokki bunlarda varlık kavramları da yok
    Mesela ben ev veya araba verse düşünürdüm

• Ama yol yaptılar artık asfalt yeme zamanı beyler yamulun..
  • Brother ToLGa B kullanıcısına yanıt
    Dostum şöyle bir durum var, KKTC'i bizden başka hiçbir ülke tanımıyor, orası KIBRIS olarak geçiyor direk bilgin olsun kuzey veya türk cumhuriyeti vs.. dünyanın gözünde öyle bir şey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaz

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Sen bunları milletin olarak görmüyorsan, Türk milleti değilsen hangi millettensin. Bi de bakalım onu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Sen bunları milletin olarak görmüyorsan, Türk milleti değilsen hangi millettensin. Bi de bakalım onu.

Alıntıları Göster
    Dediklerime karşı diyeceğin var mı bir şey? ''Şurası yanlış'' ''Burada hatalasın'' vesaire yoksa içi boş milliyetçiliğe devam mı?

Edit: Aktrollmüş, cevap verende hata.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vaz -- 13 Nisan 2019; 6:12:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaz

Dediklerime karşı diyeceğin var mı bir şey? ''Şurası yanlış'' ''Burada hatalasın'' vesaire yoksa içi boş milliyetçiliğe devam mı?

Edit: Aktrollmüş, cevap verende hata.

Alıntıları Göster
    İlk satırı narkasından diğerlerini okumadım ki, bizden olmayan birine o kada vakit ayırıp yazısını okumam. Zamanıma yazık.

Senide bloklardım da nasıl olsa BAN yiyeceksin boşuna blok listem kabarmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OFLU- -- 13 Nisan 2019; 6:13:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

patates dediğin kıtlıklarda bile milletin açlıktan kurturmak için bulup yediği bir şey değil miydi. nasıl yokluğu oluyor
    İngiltere İrlanda arasinda yaşanan savaşta İrlandalıların kitlikta yedikleri besindir patates İngilizler bile toprağa attığında çıkan patates yiyen için en alt sınıf muamelesi yapmıştır 1700 lu yıllarda

• açmayın-bağıran-karı kullanıcısına yanıt
    Üzücü ama maalesef ülkenin hali bu...
    Yorumunuz çok doğru...

• Videoda cübbeli hafız vardı alabildi mi? yaww

• quote:

Orijinalden alıntı: carpenokte

Bu mesaj silindi.
    Uzay uzay deyip duranların çok daha somut talepleri anlama imkanı yok zaten. Basın özgürlüğü, genç işsizliği, ekonomi, hukuk, eğitim gibi talepler uzay uzay diye diye görmezden geliniyor. Evet gençlerin Avrupa ve dünyayı gezmesi de haklı bir taleptir. Üstte yazdıklarım da.
    Yıllardır dilimde tüy bitti bu genç işsizliği sürdürülemez diye. Yandaşlara çekilen peşkeşler biraz halkla paylaşılsa bugün uzay deyip durmanıza gerek kalmazdı.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.