Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Bim'de Patates İzdihamı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: FRAPS_TR Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
275
Cevap
3
Favori
35.639
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      9664 Mesaj
      12 Nisan 2019 19:45:10 Konu Sahibi
      Yıl 2019. Hedefleri 2023 olan Türkiye'nin son hali :) Varlık izdihamı falan herhalde dimi reis? İşin acı kısmı insan profili "ben akpliyim", "cehape bize karneyle ekmek dağıttı." diye bağırıyor. Müstehak size bu görüntü. Ne diyeyim ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 14 Nisan 2019; 22:26:21 >

• Yarbay
      2524 Mesaj
      12 Nisan 2019 19:46:23
      Beter olsunlar

• Yarbay
      5289 Mesaj
      12 Nisan 2019 19:52:58
      Yeminle bu kitlenin yaşındaki avrupa birliği vatandaşları tüm dünyayı geziyor, bizimkileri din allah kitap ile kandırıp ucuz patates peşinde koşturuyorlar.

Bunların torunları da klavye üzerinden hükümeti savunuyor.

Mid-tempo beats, soulful grooves and head nodding selections.
    • Çavuş
      70 Mesaj
      12 Nisan 2019 20:08:24

aynen katılıyorum.
      bu olay bir çeşit öğrenilmiş çaresizik.
      Dünyaları o kadar dar ki 1 lira ucuz patatesle mutlu oluyorlar.
      Dj_Gençkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2771 Mesaj
      12 Nisan 2019 20:14:34
      Amarigalılar bele riyona soldurınca bılack firiday Türgler yabinca rezaled hade urdan.

Edit:İroni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 13 Nisan 2019; 14:47:49 >
    • Çavuş
      78 Mesaj
      12 Nisan 2019 20:14:56
      Kendi kendine yeten tarım ülkesinden geldiğimiz nokta küresel firmalardan patentli ve hibrit tohum alıp tarım politikalarını batırmak.

Heryer beton oldu, kemal unakıtan oğlu şirkete genetiği değiştirilmiş tavuk satıcam diye milyonlarca doğal tavuğu fırınlarda yaktırdı. İlahi adalet gdo dan para kazandıktan sonra kendisi kanserden öldü.

Ülkeyi bu hale getirenler astımdan koahdan ve kanserden geberip gidicek. Kim mi tabikide fetöcüler
      |
      |

• Yüzbaşı
      282 Mesaj
      12 Nisan 2019 20:19:38
      Ne var kardeşim halkımız ucuza sebze meyve tüketiyor. Cehape zihniyeti de bunu kendine yediremediğinden hükümetimizi karalıyor. Çünkü bu zihniyetin vatandaşın derdiyle işi yok. Çünkü bu zihniyet dava nedir bilmez. Reis ve dava arkadaşlarının nasıl bir mücadele verdiklerini görmez. Adam yıllardır çay dağıtıyor, kek dağıtıyor yine yaranamıyor. Çünkü bu zihniyet açlıktan ve yokluktan anlar. O yüzden 2023'de bu zihniyete öyle bir Osmanlı tokadı atmalıyız ki nerede yaşadıklarını, kiminle dans ettiklerini anlasınlar. Neyse makarnam pişmiş onu yiyim ben. A Haber kaçıncı kanaldaydı ya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İmza yok parmak bassam?
    • Er
      13 Mesaj
      12 Nisan 2019 20:25:21
      müstehak size sizin gerizekalılıgınız yüzünden bu hale geldi ülkemiz.

• Teğmen
      198 Mesaj
      12 Nisan 2019 20:26:55
      quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart- Amarigalılar bele riyona soldurınca bılack firiday Türgler yabinca rezaled hade urdan.

Orda indirimler teknoloji ürünleri giyim ürünleri gibi pahalı ve aslında kâr marjı yüksek tutulmuş ürünlerdir. Samsung TV yeni teklojili ürünü piyasaya sokabilmek için eski tv'yi 3te 1 fiyatına satabilir... Patateste böyle birşey mi var?

• Yüzbaşı
      562 Mesaj
      12 Nisan 2019 20:28:16
      Çoğu da malum partiye oy vermiştir

Leyla ile Mecnun/Ben de Özledim/İşler Güçler/Kardeş Payı/Kyle XY/Prison Break/Dexter/Person of Interest/Sherlock/Breaking Bad/Supernatural/Fringe/House M.D./

True Blood/Da Vinci's Demons/The Mentalist/Skins/Misfits/Blue Mountain State/The Dead Zone/The Inbetweeners/Chuck/Spartacus/Shameless/Family Guy/

How I Met Your Mother/The Walking Dead/Arrow/The Vampire Diaries/Death Note/Alphas/Revolution/Lost/Heroes
    • Çavuş
      54 Mesaj
      12 Nisan 2019 20:38:12
      Koş amca koş ucuza pattis var reisimizin varlık kuyruğudur hadi bakim.

Koş yenge bak reis size ucuza pattis göndermiş hadi yine iyisiniz reis sizi düşünüyor.

• Teğmen
      232 Mesaj
      12 Nisan 2019 20:47:05
      Black pattis day

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    • Yarbay
      4379 Mesaj
      12 Nisan 2019 20:49:52
      quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan Yeminle bu kitlenin yaşındaki avrupa birliği vatandaşları tüm dünyayı geziyor, bizimkileri din allah kitap ile kandırıp ucuz patates peşinde koşturuyorlar.

Bunların torunları da klavye üzerinden hükümeti savunuyor.
      Cok yerinde ve mantikli bir yorum. Keske insanlarimiz bir kere de olsa yurtdisina cikabilseydi. En azindan birseyleri karsilastirma imkanlari olur, icinde bulunduklari sefil durumu daha iyi kavrarlardi. Boylece bu ahlaksiz politikacilarim kumpaslarina gelmezlerdi.

• Yarbay
      2091 Mesaj
      12 Nisan 2019 20:51:16
      Dunya lideri ulkenin vatandaşlarına bak

Beter olun diyecegim ama ucu bize de dokunuyor artık yurt disinda yasasam temiz bir oooooh canima değsin çekerdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      9067 Mesaj
      12 Nisan 2019 20:52:37
      Yerli uçağımızı yapıyorduk hatta göklerdeydi ne ara bu hâle geldik. Ülkede yaşamasam güler geçerdim de sadece acıyorum. Onlara değil tabii halimize.

• Yarbay
      9807 Mesaj
      12 Nisan 2019 20:52:54
      Yurtdışına çıkmayı bırak başka fikirlerin gösterildiği ekranı bile yasakladılar.

Bilmeyen görmeyen öğrenmeyen kişiler lazım bunlara.1 kere o yurtdışından haber aldın mı sormaya başlayacak çünkü
      |
      |

• Yarbay
      9664 Mesaj
      12 Nisan 2019 20:58:48 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart- Amarigalılar bele riyona soldurınca bılack firiday Türgler yabinca rezaled hade urdan.

aynen abdlilerde patates için kuyrağa giriyordu aynen

• Yarbay
      2164 Mesaj
      12 Nisan 2019 21:00:54
      Emekliler için on numara olmuş,biraz hareket ederler,otur otur nereye kadar

|
      |

Kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa, bilin ki en namussuzu odur.

Friedrich Wilhelm Nietzsche
    • Yarbay
      5289 Mesaj
      12 Nisan 2019 21:06:38
      quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon Cok yerinde ve mantikli bir yorum. Keske insanlarimiz bir kere de olsa yurtdisina cikabilseydi. En azindan birseyleri karsilastirma imkanlari olur, icinde bulunduklari sefil durumu daha iyi kavrarlardi. Boylece bu ahlaksiz politikacilarim kumpaslarina gelmezlerdi. Alıntıları Göster
      Şimdi çok eleştiriyorlar hükümet hakkında konuşuyoruz diye ama hem kendi yaşlılığımı hemde çocuğumun geleceğini düşündüğüm için, milletin parasının köprülere havaalanlarına gömülüp yandaşlara peşkeş çekilmesine ses çıkartıyorum .
      |
      |

Mid-tempo beats, soulful grooves and head nodding selections.

• 12 Nisan 2019 21:31:50
      Bugün soğan almam gerekti 3 market gezdim soğanların hepsi çöp. Üretim yerini ise sormayın biyerde rusyadan ithal diğer 2 yerde de irandan. 3 soğan attım poşete 4.75tl verip çıktım. Eskiden en fakirin yediği soğan ekmek bile yeni türkiyede artık lüks.

Hızlı Cevap

Reklamlar
Ankara Web Tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.