Şimdi Ara

Bim'de Patates İzdihamı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
3
Favori
36.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
264 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Patateste black friday olucak yakında..
  • Beyler sakin ironi yapıyordum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benzer bir olayın farklı bir yorumu buda. geçtiğimiz yıllarda yaşanan eminönü baklava izdihamı.

• ben geçen hafta 1 kere patates gördüm file 2kg bir daha da göremedim. oda artık şansımamıydı yoksa yeni koymuşlardı bana mı denk geldi bilemedim ondan sonra patates filan göremedim.
  • İpimle kuşağım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oy vermeyede öle koşuyorlar akapeye. Düştükleri durumu bi izleseler

• Amerika'da Black Friday günü hücum eden fakir kesim bile bunların yanında çok daha kaliteli resmen

Şu zombilere bak. Bu güruh olmasa insanlar daha rahat nefes alıp daha fazla yemek yiyecek, daha fazla hayvanımızın karnı doyacak.

• stanley kuyruğudur (varlık kuyruğu yani)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadara düşmüş ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • birileride tencere boş olsa ne önemi var beka daha önemli diye seçim öncesinde meydanlarda konuşuyordu.şuraya bak patates için milleti düşürdükleri hale yazıklar olsun
  • Bir gün gelecek ve milli gelir artacak, diyecekler ki milli gelir şukadar oldu, ihracatımız bukadar, dış açığı azaltık, bütçe fazla veriyor vs... ve halk buna inanacak, inanmak derken yanlış anlaşılmasın yalan yok rakamlar gerçekleri gösterecek, halk diyecek ki bak ülke kalkınıyor zenginleşiyor. Oysa ki ülkede zenginleşen sadece belirli bir kesim, orta gelir grubu fakirleşerek sadece alt gelir grubu kalmış birde zenginler. Gini katsayısından bir haber halk yukarıda yazdıklarımdan başka birşey bilmeyeceğiden bu zenginleşmeye rağmen neden evinde etin pişmediğini, neden altında yeni model araç olmadığını anlayamacak idrak edemeyecek. Onlar sadece milli gelirin arttığını bilecekler. Şuan ki gidişat bu yönde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Yeminle bu kitlenin yaşındaki avrupa birliği vatandaşları tüm dünyayı geziyor, bizimkileri din allah kitap ile kandırıp ucuz patates peşinde koşturuyorlar.

Bunların torunları da klavye üzerinden hükümeti savunuyor.
    Mükemmel bir yorum

• Karne ile gaz yağı benzin aldık diyen çomarlar bilmiyor ki o tarihte Türkiye Kıbrıs'ın yarısını dünyanın tepkilerine karşı çıkmalarına rağmen almış adinida Kuzey Kıbrıs Türk cumhuriyeti koymuştur ...Bu yüzden başta Amerika olmak üzere Avrupa'da dahil Türkiye'ye büyük ambargo uygulanmıştır.

Öte yandan yıl 2019 imkanlar olanaklar herşey çok ileri ambargo yok Arap faizli dolarlar ile uçaklar saraylar gemicikler var ama Avrupalının yiyecek olarak bile görmediği değer vermediği patatese saldıran halk ha bunlara aciyormuyum asla hakediyorlar mi evet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brother ToLGa -- 12 Nisan 2019; 23:33:42 >
  • Her halk hak ettiği gibi yaşar. Üzülmedim sevindim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.