Şimdi Ara

BİM-A101 -ŞOK marketlerde ucuz kaliteli ürünler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
526
Cevap
156
Favori
103.140
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> BİM-A101 -ŞOK marketlerde ucuz kaliteli ürünler.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1914 Mesaj

Hocam merhabalar

Normalde köfte tadı gelmesi gerekirken sadece ağır baharat kokusu geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    piyalida kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şok marketlerde afislerde media merkezi cihazı gibi bişey yazıyordu tam hatırlamıyorum 300tl nedir bu cihaz

|
    |

A101'in turşuları çok kötü. Bezelye konservesi rezalet. Mezeleri de baya kötü.

Tarabya kaşarı fena değil.

Tatlıları kıyaslayacak olursak kesinlikle BİM derim.

Orijinalden alıntı: newrophat

a 101 de 6 tane 1,5 lt buzdağı su alınca fiyatı 3,60dan 3,25 e düşüyor yine beypazarı soda 20 li kolide alınca 11 liradan 8,45 liraya düşüyor fiyatı, sodalar zamlandı migrosta 3,75 beypazarı, normal sodalar 2,75 olmuş

Suyu carrefour dan alın. 5 litresi 1,70 TL
    |
    |

benzer bir çok ürün aynı seviyede fiyata sahip. imkanınız olursa migros marka alın. örnek olgunlaştırılmış peynir a101 onur süt ürünü, migros doğruluk ürünü.
    |
    |
    zotacing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: [email protected]

Zeytini bilinenin aksine tırttır,

Bulaşık tabletini öneririm yabancıdır.. diş fırçası dandiktir, quen kağıdı iyidir..

Helva fanıysanız üçel helvasını öneririm..

Buonuyu ilk defa çikolata yiyen bi çocuğa yedirirseniz ömür boyu çikolata yemez bidaha..

Ayrıca dikkat edenler vardır muhakkak millet bilinçlendikçe Bim ,a101 ve şok son zamanlarda üretici isimlerini kendi ürünlerinden gizlemeye başladılar,sadece BİM yada a101 diye geçiyor üretici ismi.. sömürünün sonu yok..

Kamu spotu :ekmek alırken kenardaki şeffaf eldiveni kullanın lütfen kullanmayanları uyarın..

Uretici firma ismi yazma zorunluluğu kalkti. O yuzden genelde yazmiyorlar. Ama telefon numarası yaziyorlar. O numaradan bulunabiliyor üretici firma. Halbuki onceden ne guzel yaziyorlardi.

|
    |

• Yüzbaşı
    891 Mesaj

Hard disk alınır hocam, kalite fena değil iyi sayılır, fiyat da kötü değil, powerbank de iyi fiyatı da iyi gibi, ihtiyaç halinde ikisini de öneririrm

|
    |
    experince kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

5 ay önce almıştım mangalda yapmıştık o zmn çok hoşuma gitmişti fakat 1 ay önce aldım berbat ti tadı kedilere verdim bende.

|
    |
    piyalida kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bim tatlıda 1 numara

|
    |
    NeutronS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yükleme hızı nasıl acaba

|
    |
    diyecekmisin34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Standartınızı bilmiyorum ama kötü değil, benim içim gayet iyi mesela. Usb3.0 olması lazım zaten

|
    |
    experince kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

benzer bir çok ürün aynı seviyede fiyata sahip. imkanınız olursa migros marka alın. örnek olgunlaştırılmış peynir a101 onur süt ürünü, migros doğruluk ürünü.

Hocam "doğruluk ürünü" diye bildiğimiz peynire muadillerinden yüzde 30-40 daha fazla para vermek açıkça bana hiç mantıklı bir davranış gelmiyor..

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/23061004-30175-migros-ezine-inek-peyniri-600-gr ürün bu. 600 gr. 12.75 lira.doğruluk üretimi ezine peyniri. 8 liraya veya 9 liraya (%30-40 yazmışsınız) bu peynire alternatif yazar mısınız?

bilmiyorum yaşınız kaç, ama eskiden peynir deyince gerçekten peynir anlaşılırdı ve sofraya gelen ürün peynir olurdu. şimdi ne çeşit garabet şeyleri peynir diye alıp yiyoruz. süte maya konularak bekletilir ve peynir olur. peynir kültürü nedir ki? kısaca beyaz peynir diye satılan, kireçten az daha hallice bir çok ürünü gerçek peynirle kıyaslamayın. hele ki, ısıl işlem görmüş diye satılan şarküteri ürünlerini mümkün olduğunca tüketmemek lazım. sonuçta aramızda çok zengin üyeler de elbette vardır. ben orta halli bile sayılmam . söz ettiğim ürünler en çok bizim gibi alt gelir gruplarınca tüketiliyor maalesef. gücü yettiği ürünü alıp, ailesine hatta çocuklarına yediriyor insanlar. inanın bu çok ama çok üzücü bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambo34_orijinali -- 26 Ocak 2018; 19:35:24 >
    |
    |
    kelebekxax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    59 Mesaj
    quote:

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/23061004-30175-migros-ezine-inek-peyniri-600-gr ürün bu. 600 gr. 12.75 lira.doğruluk üretimi ezine peyniri. 8 liraya veya 9 liraya (%30-40 yazmışsınız) bu peynire alternatif yazar mısınız?

bilmiyorum yaşınız kaç, ama eskiden peynir deyince gerçekten peynir anlaşılırdı ve sofraya gelen ürün peynir olurdu. şimdi ne çeşit garabet şeyleri peynir diye alıp yiyoruz. süte maya konularak bekletilir ve peynir olur. peynir kültürü nedir ki? kısaca beyaz peynir diye satılan, kireçten az daha hallice bir çok ürünü gerçek peynirle kıyaslamayın. hele ki, ısıl işlem görmüş diye satılan şarküteri ürünlerini mümkün olduğunca tüketmemek lazım. sonuçta aramızda çok zengin üyeler de elbette vardır. ben orta halli bile sayılmam . söz ettiğim ürünler en çok bizim gibi alt gelir gruplarınca tüketiliyor maalesef. gücü yettiği ürünü alıp, ailesine hatta çocuklarına yediriyor insanlar. inanın bu çok ama çok üzücü bir şey.

Yaşım 43 değerli kardeşim, ne zamandır almadım ama sanırım Bim, a101 ve şokta 8 lira civarında. Demek istediğim sırf markası doğruluk diye daha fazla verilmemeli..

• Binbaşı
    1000 Mesaj

yazdığımı keşke okumak zahmetine girseydiniz. peynir diye saçma sapan şeyleri yazmayın diyorum. 8 liraya aldığınız peynir değil maalesef !!!!
    |
    |
    Mehmet Aydın Zeytinyağlı Defne Sabununu tavsiye ederim. ŞOK'ta bulabilirsiniz. Bir kaç aya kadar A101'de de bulunuyordu artık onlar Dalan'ın muadil ürününü getiriyor. BİM'de de satıldı bi ara. Kokusu beni mest ediyor sabunun. Diğer banyo sabunları saçları kuru ve kazık gibi de yapmıyor. El sabunu olarak bile kullandık bi ara. Müthiş. Tavsiye ederim.

Orijinalden alıntı: yusuf07.

A101'de kalite BİM'e kıyasla düşük bence de.

A101'in turşuları çok kötü. Bezelye konservesi rezalet. Mezeleri de baya kötü.

Tarabya kaşarı fena değil.

Tatlıları kıyaslayacak olursak kesinlikle BİM derim.

a101'in tatlıları tek kelimeyle rezalet.
    |
    |

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
  • Çavuş
    59 Mesaj
    quote:

yazdığımı keşke okumak zahmetine girseydiniz. peynir diye saçma sapan şeyleri yazmayın diyorum. 8 liraya aldığınız peynir değil maalesef !!!!

Yazdığınızı okudum, hatta kaçırdığım bir şey mi var diye dönüp tekrar okudum, ama fikrim değişmedi. Marka ürünüdür diye fazla para verilmesini doğru bulmam, BİM'deki, Şok'taki veya diğer benzer marketlerde satılan ezine peynirlerini merdiven altında satılan basit taze peynirler ile karıştırıyor olmalısınız, içinde ne olduğunu görüp bilmediğiniz ürünleri sırf fiyatı daha ucuz diye kötülememelisiniz, en azından emeğe saygı diye bir şey var. Allah size daha fazlasını versin aylık 18-19 bin geliri olan biri olan orta üstü geliri olan biri olarak şunu rahatlıkla yazıyorum, bu gibi marketlerde satılan ürünlerin sizin marka adı altında daha fazla para vererek aldığınız ürünlerden hiç bir farkı yok, bunu balı için de, tereyağı için de zeytinyağı, tuvalet kağıdı vb.artık aklınıza her ne geliyorsa onun için yazıyorum. Yok şu tarihte örneğin bimdeki şu üründe şu çıktı diye kötülemeye çalışanlara pınar dana ürününü içinde de yabancı madde çıktığına dair haberleri okumanızı öneririm, sütlü ürünler, bal, bakliyat, gıda ve temizlik gibi ürünlerin tamamını BİM'den alırım. Şu ana kadar hanımın da benim de çok şükür bi şikayetimiz olmadı. Örneğin yaklaşık 2 yıldır çamaşırlarda bingo deterjan kullanıyorum, önceki kullandığımız ariele göre çamaşırlarımız daha kirli değil, ama şurası açık ki marka diye ariele daha fazla para vermişim, bu örnekleri uzatıp durabilirim, ama fazla niyetim yok. Demem o ki sırf fiyatı daha ucuz diye bilip bilmeden diğer ürünleri kötülememelisiniz, hem peynir bu, ilk insandan beri yapılan bir şey, 500 gramı 8-9 TL bile oldukça pahalı sayılır, abartmayalım..

• Binbaşı
    1000 Mesaj

mümkün mertebe bir seviyeyi koruyarak cevap yazdım size. yine öyle yapmaya devam edeyim. migros doğruluk ezine peyniri 600 gr. 12.75 lira -bim ezine 600 gr. peynir 11.75 lira . %30-40 yazıyorsunuz, amacınız nedir, bilmiyorum .ama lütfen sağduyu ile cevap verin verecekseniz. peynir diye içine abidik-gubidik şeyler katıp katılaştırılan süt ürünlerinin halkı aldatmak olduğunu yazmıştım. kim yaparsa yapsın.

bim'deki ezine üreticisi aklımda yok şu an. balıkesir süt vb. gibi bir şeydi. iyi veya kötü demiyorum ama doğruluk markasını istediğinize sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambo34_orijinali -- 30 Ocak 2018; 14:47:3 >
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
SEO
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.