Şimdi Ara

BİM-A101 -ŞOK marketlerde ucuz kaliteli ürünler. (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
136
Favori
124.814
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tatlı olarak hangi marketten ne önerirsiniz ona göre alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeutronS

tatlı olarak hangi marketten ne önerirsiniz ona göre alayım

Evde hanıma yaptır kardeş, hanım yoksa söyle annen, kardeşin yapsın. Belki aynı lezzeti yakalayamıyorlar ama en azından yediğin malzemelerin sağlıklı olduklarından emin olursun..
  • mamply M kullanıcısına yanıt
    Yaşar pastaneleri zaten mado hocam. Mado'yu marka ismi olarak kullanıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaliteyi ucuza almak lafta kaldı malesef

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tatlı yiyip kendinizi zehirlemeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • a 101 de 6 tane 1,5 lt buzdağı su alınca fiyatı 3,60dan 3,25 e düşüyor yine beypazarı soda 20 li kolide alınca 11 liradan 8,45 liraya düşüyor fiyatı, sodalar zamlandı migrosta 3,75 beypazarı, normal sodalar 2,75 olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Havlu kağıtları kaliteli, gerçekten çoğu iyi markadan bile kalın ve daha iyi emiyor.

hangisi a 101 mı
  • Bim'de dondurulmuş kaşarlı köfte ve kasap köfte var,daha önce farklı marketlerden aldığım dondurulmuş ürünler hep tırt çıkmıştı ama bunlar süper.

Porsiyonluk güvecin içerisine bir kaşık tereyağı, uzun doğranmış 2 sivri biber, halka şeklinde kesilmiş domatesi ve kaşarlı köfteyi yerleştirin sonra verin fırına :) mis gibi.

Yarım Kg 14.90TL gibi bir şey olması lazım.
  • Aynen simit vs gelmiş ama güzelim boyoz'ları kaldırmışlar, uzun süredir gelmiyormuş
  • Cemil usta dana köfte yi aldım hayatımda bu kadar kötü bir şey yememiştim..

+ bimden aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4007 -- 24 Ocak 2018; 1:50:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Cemil usta dana köfte yi aldım hayatımda bu kadar kötü bir şey yememiştim..

+ bimden aldım

Cemil usta akçaabat koftecisi. Akçaabat koftede iyidir. Belki damak tadiniza uymamıştır.

• piyalida P kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar

Normalde köfte tadı gelmesi gerekirken sadece ağır baharat kokusu geliyor

• Şok marketlerde afislerde media merkezi cihazı gibi bişey yazıyordu tam hatırlamıyorum 300tl nedir bu cihaz

• A101'de kalite BİM'e kıyasla düşük bence de.

A101'in turşuları çok kötü. Bezelye konservesi rezalet. Mezeleri de baya kötü.

Tarabya kaşarı fena değil.

Tatlıları kıyaslayacak olursak kesinlikle BİM derim.
  • bim'deki yarın harddisk,powerbank,kulaklık hakkında yorumlarınız nasıl alınabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

a 101 de 6 tane 1,5 lt buzdağı su alınca fiyatı 3,60dan 3,25 e düşüyor yine beypazarı soda 20 li kolide alınca 11 liradan 8,45 liraya düşüyor fiyatı, sodalar zamlandı migrosta 3,75 beypazarı, normal sodalar 2,75 olmuş

Suyu carrefour dan alın. 5 litresi 1,70 TL
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    benzer bir çok ürün aynı seviyede fiyata sahip. imkanınız olursa migros marka alın. örnek olgunlaştırılmış peynir a101 onur süt ürünü, migros doğruluk ürünü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

Zeytini bilinenin aksine tırttır,

Bulaşık tabletini öneririm yabancıdır.. diş fırçası dandiktir, quen kağıdı iyidir..
    Helva fanıysanız üçel helvasını öneririm..
    Buonuyu ilk defa çikolata yiyen bi çocuğa yedirirseniz ömür boyu çikolata yemez bidaha..

Ayrıca dikkat edenler vardır muhakkak millet bilinçlendikçe Bim ,a101 ve şok son zamanlarda üretici isimlerini kendi ürünlerinden gizlemeye başladılar,sadece BİM yada a101 diye geçiyor üretici ismi.. sömürünün sonu yok..

Kamu spotu :ekmek alırken kenardaki şeffaf eldiveni kullanın lütfen kullanmayanları uyarın..

Uretici firma ismi yazma zorunluluğu kalkti. O yuzden genelde yazmiyorlar. Ama telefon numarası yaziyorlar. O numaradan bulunabiliyor üretici firma. Halbuki onceden ne guzel yaziyorlardi.

• Hard disk alınır hocam, kalite fena değil iyi sayılır, fiyat da kötü değil, powerbank de iyi fiyatı da iyi gibi, ihtiyaç halinde ikisini de öneririrm

• piyalida P kullanıcısına yanıt
    5 ay önce almıştım mangalda yapmıştık o zmn çok hoşuma gitmişti fakat 1 ay önce aldım berbat ti tadı kedilere verdim bende.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.