Şimdi Ara

BİM-A101 -ŞOK marketlerde ucuz kaliteli ürünler. (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
135
Favori
124.834
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kesinlikle konuyu acan arkadas bu sekilde guncellerse cok faydali olur bizde yorumlardan destekleriz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sebatet S kullanıcısına yanıt
    İlk mesajı atan arkadaş yapamıyorsa konu devredilsin bence.
  • kaşar ve salam bu üç marketten hangisinde iyidir acaba? birde oda spreyleri nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

kaşar ve salam bu üç marketten hangisinde iyidir acaba? birde oda spreyleri nasıldır?

Pınar vs bulabiliyorsan iyi ama bu marketlerin kendi salam sucuk ürünleri vasat. Özellikle piliç salam sucukları tam bir çöp.
  • bim'in fıstıklı macar salamını seviyorum ben gayet güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yarın şok'ta satılacak olan matkap nasıl acaba 1-2 kere duvar deler mi
  • eediz kullanıcısına yanıt
    Kaşar için ben çok test yaptım ve içlerinde en beğendiğim A101'deki Tarabya kaşar oldu mutlaka deneyin bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsancnr

Kaşar için ben çok test yaptım ve içlerinde en beğendiğim A101'deki Tarabya kaşar oldu mutlaka deneyin bence.

Bolu özgüllü süt tarafından üretilen Tarabya kaşar gerçekten mükemmeldi, ama sonra Balıkesir Onur süt tarafından üretilmeye başlandı ve eski lezzeti pek kalmadı artık, onun için BİM'deki kaanlar'a geçtim ben..
  • Arkadaşlar pizza konusunda hangi marketin pizzası iyidir? İlk kez pizza alacağım marketten, tavsiyeniz nedir?

• karaelmaslim K kullanıcısına yanıt
    a101 dr oetker gusseppe fena değil üzerine burger peyniri ilavesi ve başka ilave isterseniz eklenebilir tek olumsuz yanı hamuru kalın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdines

quote:

Orijinalden alıntı: karaelmaslim

Arkadaşlar pizza konusunda hangi marketin pizzası iyidir? İlk kez pizza alacağım marketten, tavsiyeniz nedir?

Pizzayı yapabiliyorsanız evde yapın, pizza hut bile solda sıfır kalır yani. Malzemeyi istediğiniz miktar ve gönül rahatlığı ile koyabiliyorsunuz.

Teşekkürler hocam 😊 Hanımı memleket gönderdim. Bekar takılıyoruz anlayacağın 😊 Yoksa dediğin gibi evde yapılan pizza hatta lahmacun bambaşka oluyor 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: mamply

a101 dr oetker gusseppe fena değil üzerine burger peyniri ilavesi ve başka ilave isterseniz eklenebilir tek olumsuz yanı hamuru kalın.

Teşekkür ederim hocam, deneyeceğim 😊

• Kaşarda yıllardır değişmeyen tercihim Kaanbey. Bence fazla macera aramayın Kaanbey alın geçin.

Piliç sucukları öğrenciyken yedik Allah affetsin inşallah ileride çocuğum falan kişnemez

Pizza denmiş orada, arkadaşlar pizza almayın gerçekten çok kötü dondurulmuş pizzalar. Evde kendiniz yapın malzemesini bol bol koyarsınız, ne yediğinizi bilirsiniz. "Yav ben evde hamur mu açacağım?" diyeceksiniz, durun o zaman size Suat Durmuş videosu atayım. Buradaki gibi bir tane büyük bazlama bulun yarın ortasını bütün malzemeleri ver at fırına. Ne yediğini bilirsin en azından.

https://www.youtube.com/watch?v=h-0zdwQzqPc

• a101'de uno'nun 4'lü simiti vardı dondurulmuş.3.90 fiyatı, çok uygun.
  • Arkadaş bunlar o kadar çakal ki, dağdaki çakal halt etmiştir

Kendi ürünlerinin üzerinde eskiden kimin ürettiği yazardı baktılar millet uyandı ona göre seçiyo,önce üretici ismini kaldırıp telefon bıraktılar şimdi telefonu da kaldırıp üretici şok market, bim vs yazmaya başladılar ki, millet seçmeden alsın... Ha noldu.. bende artık almıyorum ne idüğü belirsiz ürünlerini..Sizde almayın anlasınlar...

Mahallede ki Bim resmen banka gibi para basıyor hiç öyle okumaya kasmaya falan gerek yok,aç iyi bir yere bim, şok en güzeli

• quote:

Orijinalden alıntı: boyka06

Arkadaş bunlar o kadar çakal ki, dağdaki çakal halt etmiştir

Kendi ürünlerinin üzerinde eskiden kimin ürettiği yazardı baktılar millet uyandı ona göre seçiyo,önce üretici ismini kaldırıp telefon bıraktılar şimdi telefonu da kaldırıp üretici şok market, bim vs yazmaya başladılar ki, millet seçmeden alsın... Ha noldu.. bende artık almıyorum ne idüğü belirsiz ürünlerini..Sizde almayın anlasınlar...

Mahallede ki Bim resmen banka gibi para basıyor hiç öyle okumaya kasmaya falan gerek yok,aç iyi bir yere bim, şok en güzeli

Normaldir. Önceden kaliteli ürün üretiyorlardı. Şuan ürünlerin büyük kısmında o kalite kalmadı. Aynı kalite daha ucuza olayı eskilerde kaldı. Artık ucuz ürün marka ürünle aynı kalitede çıkamıyor eğer çıkarsada yine benzer fiyatlarda satılmak zorunda kalıyor. Hatta bazen diğer marketlerde olan indirimler biminkine fark atıyor. Mesela yerel markette vyea migrosta carrefourda kampanyada 3 lira olan ürün bimde a101de şokta 3,5 lira olabiliyor. Bu marketlerdeki ucuz ürünlerde maalesef eski kalite kalmadı. O x firmasının kendi ürünüde bime ürettiği üründe aynı banttan geçiyor sadece etiket farklı geyiğide sona erdi. Artık firmalar kendi markasıyla kaliteli ürün üretirken bime verilen ürünlerde kaliteyi düşürebiliyorlar. O duvarlarında yazan periyodik olarak firmaları kontrol ediyoruz olayıda fasa fiso çıktı zaten. Bakanlık denetiminde bimde satılan sucukta sorun çıkıyor. Hani periyodik kontrol ediliyordu adamlar bal gibi dandik ürünü bime kitlemişler işte.

Birkaç yıldır ebrosur.com sitesinden indirimleri takip ediyorum ve işime hangi market gelirse ordan alıyorum. Bim ucuz olayı eskide kaldı. Fiyatlar baktığında ucuz ama ürünler hep 3. sınıf. Etiket olayındada çoğu üründe artık sadece bakanlık kodu var onu koyuyorlar. İnternetten kod hangi firmaya ait diye bakmazsan ürünlerin %80inin kimin ürettiğini bilemiyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

Aynen geçen a101 den çekirdek alacam her zaman aldığım 100 gr 1 lira olan çekirdek, önce paketi 93 grama düştü geçen baktım aynı paketi 82 grama düşürmüşler şimdi yine 1 tl tabii.. Yakında gramaj düşe düşe boş paket verecekler eminim

Şimdi bu olayı Avrupa da yapsalar adamın g..tünü keserler, net.. ama bizde devlet vatandaşını sadece düdüklemek ve vergi almaktan ibaret gördüğü için tabii tüketiciyi de böyle soymaları normal..

ee ne demiş ama üstat, öyle başlara böyle tarak

Bizdeki sözde muhafazakar kesimin en iyi yaptığı şey algı maalesef.

• A101 den aldığım mendiva gözlük camı temizleme mendili iyiydi, bir ara yine gelmişti alamamıştım. Umarım yakın zamanda yine gelir.

Yanlış bakmadıysam gelecek hafta A101 ve Bimde kullanışlı/iyi ürünler var gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şok'un tatlıları iyi denildi gittim martat diye marka. Aldım ama hiç begenmedim. Mado tatlısı deniliyordu sonra baktım ki bimdeki osmanoğulları markası madonunmuş. Doğru mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Arkadaşlar şok'un tatlıları iyi denildi gittim martat diye marka. Aldım ama hiç begenmedim. Mado tatlısı deniliyordu sonra baktım ki bimdeki osmanoğulları markası madonunmuş. Doğru mudur?

Madonun değil maraş yaşar pastanesinin. Osmanoğullarının kazandibisi olağanüstüdür üzerine tanımam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.