Şimdi Ara

Bim 26 Eylül (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
5
Favori
18.833
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paspaslar siyah ve ustune citcitli halisi olan modelse kesin almayin. Ben aldim bir yili gecince dagilmaya basladi curuk gibi bisey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalem tornavida aldım..fena değil
  • 19 TL lik çanta oldukça güzel 2 tanesi ekstra büyük olmak üzere 6 tane gözü var, içi kasalı. Tereddütte kalan varsa kullanabilir, kasası oldukça sağlama benziyor.
  • bende oto bakım seti aldım şimdilik parfü güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: burak23358

Acaba müzik çalar ile cırcır tornavida seti nasıldır varsabilen biri bir yardımcı olabilir mi ???

Müzik çaları mağazada denedim ve açıkçası çok iyi değil. Radyo yayınlarını biraz cızırtılı çekiyordu. 2 rengi var bu arada ön tarafı kırmızı veya kahverengi. Kahverengi olanı açıp kurcalamışlar ve çizilmişti. 3 tane daha kapalı kutu vardı ama hepsi kırmızı diye almadım.
  • oto bakım setini almaya gitmiştim ki bir baktım herkes oto paspası kapışıyor. aslında 39tl pahalı gelmişti ama paspasın kalitesini görünce dayanamadım aldım. yaz için halı ve plastik çift kat kullanılıyor. kış için yağmur kar olduğunda yani halı kısmını çıkarıyorsun sadece plastiğini kullanıyorsun ki orası da havuzlu yani suyu dışarı vermeyecek şekilde. yarım saat inceleyim öyle aldım. mağazadan çıkar çıkmaz aracımda denedim gayet güzel oldu herkese tavsiye ederim. parasına değdi. 25-30tl ye plastik paspas alacağınıza 39tlye hem halılı hem plastik almak daha mantıklı. oto parfümü de çok güzel mango kokulu ama etkisi çabuk geçiyor bir de çok çıkıyor camlara falan bulaştı bir sıkışta
  • Park sensörünü almadığıma bin pişmanım. Yarın da var mıdır acaba ?
  • Araç şarj aleti 500 mah çıkışa sahip, bu birçok telefon için yetersiz. Alacaktım, 500'ü görünce bıraktım
  • 25 tl olan sony taşınabilir pilden alacaktım iki yere baktım bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

*telefon dahil değildir

aynen
  • mini gravür ve taşlama olarak geçen hobi setinden alacaktım. çalışıyo olacağımdan arkadaşa aldırdım kalmaz diye.. dönüşte bi BİM e uğradım hala bi tane vardı daha önce dremel kullanmış biri olarak parçaları gayet güzel.. cihaz da fiyatına göre çok iyi diyebilirim.. iş görür. eğer ilgi alanınız ise bu fiyata kaçırılmaz bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedinumara -- 26 Eylül 2014; 21:45:44 >
  • hocam ben dediğim gibi cırcır tornavida seti ile müzik çaları aldım. Evde radyonun antenini bile açmadan çekiyor. Sesi de iyi gibi .Bir de arkasında batarya BL-5C batarya yuvası var. Ama yanında o bataryadan vermiyorlar çünkü içinde de dahili bataryası var. Evde boşta Nokia 1200 sıfırın bataryasını taktım öyle kullanıyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • navigasyon tutucudan almıştım ama buradaki yorumları görünce iade ettim.
    telefonu düşürmeyecek sağlam bir tutucu tavsiyeniz varmı arkadaşlar?
  • Bizim burdaki bimlere gelen urunler oylece duruyor, millet bim'i milyoncu filan saniyor heralde. 1 ay oncesinin elektronik aletleri duruyor

Ayrica kompresor tas gibi, biraz sesli ama iyi is goruyor, yoksa jant yamultarak, benzinciye hava basmak icin gitmeye kalksak biton masraf cikar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ch4ylak -- 26 Eylül 2014; 22:28:36 >
  • AlphaScramble kullanıcısına yanıt
    Park sensörünü iki senedir kullanıyorum çok güzel sesli uyarısı var. Tavsiye ederim 30tl ye taktırmıştım.
  • Şarj aleti iyi. Aldım bir tane

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon tutucağı ve sony şarj aldım bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurremshake

quote:

Orijinalden alıntı: jest_89

quote:

Orijinalden alıntı: hurremshake

quote:

Orijinalden alıntı: goku2

Kompresör nasıl acaba?

Evet bende merak ediyorum bilgisi olan cevaplarsa sevinirim. Bilgisayarın tozunu attırmaya yeter mi ?

kompresörü geçen sene almıştık, lastiği şişiriyor ama pc tozunu üfleyecek kadar fazla hava vermiyor. araba için alacaksanız alın yolda koymaz

Sağolasın hocam kalsın o zaman :)

hocam şu imza neyse lütfen değiştirirmisin midem kalktı ya

• Oto bakım seti baya kalmış eskişehirdeki bimlerde. Yarın alırım, birde kalemden az kalmış. Ben de aldım bitane.

Park sensörü alan pek olmamış herhalde 2 tane gördüm iki bim de de.

Paspasta pek rağbet görmemiş.

Diğer ne varsa silip süpürmüşler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Oto bakım seti baya kalmış eskişehirdeki bimlerde. Yarın alırım, birde kalemden az kalmış. Ben de aldım bitane.

Park sensörü alan pek olmamış herhalde 2 tane gördüm iki bim de de.

Paspasta pek rağbet görmemiş.

Diğer ne varsa silip süpürmüşler.

oto bakım seti 10-15 tane gelmiş heryere ondan kalmıştır. siz hangi bimlere baktınız hocam? bağlardaki bimde genelde bitmiyor öğrencinin arabayla fazla alakası olmadığından
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.