Şimdi Ara

Bim 26 Eylül (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
5
Favori
18.833
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu BİM'de ürünleri satıyor ama 2 kelime bilgi yazıyor gerisi muamma.Havalı roket ne anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toggle

quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

Bende akü takviye kablosu alıyım. Araba eski arada sorun çıkarıyor sağda solda kablo arıyorum

Akü kablosunu zamanında almıştım bimden. 1 kere işim düştü. Yandı gitti ve işe yaramadı. Kesinlikle almayın aldırmayın. Çok tehlikeli. Kalın ssaf bakır bir kablo alın biraz paraya kıyıp.

Aynen öyle. Ben de geçen yıllarda BİM'in kablosundan aldım elimde kaldı ilk işim düşünce. Yanıyor tutuşuyor bunlar mazallah sıkıntı çıkarır. Paraya kıyıp sağlam bir ürün alın

• Mini müzik çalar alınır mı?
  • tornavida setini almayı düşünüyorum nasıl sizce
  • Çoklu şarj aleti hakkında bilgisi olan var mı? Araç içi çakmak girişinde kullanmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

quote:

Orijinalden alıntı: crayzy06

Park sensörünü daha önce kullananlar ayrıntılı bir analiz yapabilir mi acaba? en çok kaç cm'de duruyor? piyasada fiyatı nedir bu ürünün? hiç çalışmadığından ötürü kaza yaptınız mı?

Benim bir tavsiyem var bu sensörün iki modu var buzzer ve konuşma siz buzzer seçin çünkü diğer türlü kaç cm kaldini söyleyene kadar kaza yapma ihtimaliniz var arkadaşımın basına geldi

Hocam 2 modu var derken konusmadan sadece dit dit die otuyorsa benm daha cok isime yarar bole bisimi demek istediniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkdaşlar bu Bim, A101 vs. güzel ürünler, uygun fiyata ürünler getiriyor ama konuları incelediğimde ve çevreme baktığımda, insanların ihtiyaç dışı şeyler aldıklarını düşünüyorum. Kendi ailem bile hiç ihtiyacı olmadığı halde bu Bim'in, A101'in getirdiği şeylerden alıyorlar. Millet birbirinden göresiye alıyor. Bu kapmanyalara biraz daha dikkat edelim. Gerçekten ihtiyacımız varsa alalım. Nasıl olsa kullanırız diye almayın.

Mesala ihtiyacı olanlar için Oto bakım seti uygun. Arabayı kendiniz yıkıyorsanız Oto şampuanı zaten dışarda en az 5 lira, parfüm de 5 lira, etti 10 lira. Torpide ve Lastik parlatıcılar bedavaya geliyor.

Oto paspas kalitesine göre değişir, gidip bakmak lazım. Çünkü dışarda da bu fiyata oto paspasları var. Kaliteliyse ihtiyaca göre alınabilir. Fiyat iyi.

Park sensörü de çok iyi. Fakat bedavaya monte edebilecek arkadaşınız veya kendi beceriniz varsa iyi. Yoksa işçilik ücreti eklenince dışardakilerle aynı paraya gelecek.

• özcan35 kullanıcısına yanıt
    oto bakım setini daha önce alan kullanan var mı? malum piyasadaki kaliteli oto şampuanları 15-20 lira civarı. bunların oto şampuanı+lastik parlatıcı+oto parfümü+torpido parlatıcı vermesi çok ilginç. araca bir zararı dokunmasın? diğerleri neyse de beni en çok merak ettiren oto şampuanı. içinde fosfat varsa aracın boyasına zarar verir kullanılmaz yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sefa67

quote:

quote:

Park sensörünü daha önce kullananlar ayrıntılı bir analiz yapabilir mi acaba? en çok kaç cm'de duruyor? piyasada fiyatı nedir bu ürünün? hiç çalışmadığından ötürü kaza yaptınız mı?

Benim bir tavsiyem var bu sensörün iki modu var buzzer ve konuşma siz buzzer seçin çünkü diğer türlü kaç cm kaldini söyleyene kadar kaza yapma ihtimaliniz var arkadaşımın basına geldi

Hocam 2 modu var derken konusmadan sadece dit dit die otuyorsa benm daha cok isime yarar bole bisimi demek istediniz?

Evet sadece. Öyle ses çıkartıyor sizde sesin hızına göre anlıyorsunuz ben eski bir arabamda bu sekilde kullandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sefa67

quote:

quote:

Evet sadece. Öyle ses çıkartıyor sizde sesin hızına göre anlıyorsunuz ben eski bir arabamda bu sekilde kullandım

Saollasin hocam benm esas istedigim sadece sesti muhtesem:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Acaba müzik çalar ile cırcır tornavida seti nasıldır varsabilen biri bir yardımcı olabilir mi ???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yangin sondurme tupu alinir mi? Ev icin dusunuyorum.ne olur ne olmaz diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony taşınabilir şarj aleti
    Naviyasyon tutucu
    Çoklu şarj aleti

Bunları aldım.
  • Tornavida seti aldım. 40 parça, fena değil.

Park sensörü aldım, daha önce de almıştım. şubedeki son sensördü bitmişti.
  • bim bizim evin 15 metre ilerisinde her şey var.hobi seti 2 tane gelmiş sadece.park sensörü 10 tane var paspaslardan 10 tane vardı (5 tane aldı 1 adam ) araba navigasyon tel.tutucu 20 30 adet var.40 parça cırcır tornavida 20 ye yakın duruyor akü kablosu çokca var saymadım.

1 saat önce gittim cırcır set aldım 1 tane akü kablo aldım.cırcır tornavida fiyatına göre işe yarar.

paspaslar fiyatına göre ne çok iyi ne çok kötü.yaklaşık 30 dakika paspas ve park sensörü inceledim alıp almama arasında gittim.paspas kalırsa belki akşam üstü alabilirim.ama park sensörü ön göstergesi var mı bilmiyorum.kitapçığını okudum kitapçıkta ön için yuvada yer olmadığını gördüm.hani ön tarafa takarsınız ama arka tarafın göstergeleri çalışır ön taraf algı için ayrı bi soket olsaydı almayı düşünürdüm :).sanırım 8li park sensörü alıcam ön için.80 90 tl bi fiyatı var.
    https://store.donanimhaber.com/85/45/4e/85454e137447f9ef6b27a62910acbd62.jpg
     Bim 26 Eylül

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie Walkerr

bim bizim evin 15 metre ilerisinde her şey var.hobi seti 2 tane gelmiş sadece.park sensörü 10 tane var paspaslardan 10 tane vardı (5 tane aldı 1 adam ) araba navigasyon tel.tutucu 20 30 adet var.40 parça cırcır tornavida 20 ye yakın duruyor akü kablosu çokca var saymadım.

1 saat önce gittim cırcır set aldım 1 tane akü kablo aldım.cırcır tornavida fiyatına göre işe yarar.

paspaslar fiyatına göre ne çok iyi ne çok kötü.yaklaşık 30 dakika paspas ve park sensörü inceledim alıp almama arasında gittim.paspas kalırsa belki akşam üstü alabilirim.ama park sensörü ön göstergesi var mı bilmiyorum.kitapçığını okudum kitapçıkta ön için yuvada yer olmadığını gördüm.hani ön tarafa takarsınız ama arka tarafın göstergeleri çalışır ön taraf algı için ayrı bi soket olsaydı almayı düşünürdüm :).sanırım 8li park sensörü alıcam ön için.80 90 tl bi fiyatı var.
    https://store.donanimhaber.com/85/45/4e/85454e137447f9ef6b27a62910acbd62.jpg
     Bim 26 Eylül

bu cırcır tornavida nasıl bir şey.. pille mi çalışıyor bilmediğim için soruyorum.. ve normal tornavida gibi bir şey mi bu? uçları filan var mı? takıp çıkartılıyor mu? nasıl oluyor bilgilendirirsen sevinirim

• Thomas Anderson kullanıcısına yanıt
    normal tornavida :D,sadece el değiştirmeden mesela atıyorum solaksın kendi iç tarafına göre sola doğru çok iyi çeviriyorsun ama sağ dış tarafa çeviremiyorsun bu buna yarıyor pratik bi ürün yani.uçlar mıknatıslı alete yapışyo çıkarabiliyorsun.evde her türlü makina malzemem vs var.bir bu eksikti arka stoplar falan açmak için :D buda tam oldu.oto tamirhanesi gibi oldum
  • quote:

normal tornavida :D,sadece el değiştirmeden mesela atıyorum solaksın kendi iç tarafına göre sola doğru çok iyi çeviriyorsun ama sağ dış tarafa çeviremiyorsun bu buna yarıyor pratik bi ürün yani.uçlar mıknatıslı alete yapışyo çıkarabiliyorsun.evde her türlü makina malzemem vs var.bir bu eksikti arka stoplar falan açmak için :D buda tam oldu.oto tamirhanesi gibi oldum

otomatik değil mi? pille filan mı çalışıyor?
  • Thomas Anderson kullanıcısına yanıt
    manuel hocam elle çalışıyor
  • quote:

manuel hocam elle çalışıyor

nasıl yani ya.. elle mi döndürüyorsun.. ben de bu cırcırlı tornavidaları kendi otomatik dönüyor sanıyordum
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.