Şimdi Ara

BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
13
Favori
85.210
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendine iyi davran üzme kendini BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acura07 kullanıcısına yanıt

bak ne geldi aklıma ben alayim sende al kurulum yapayım ben malzeme kalitesine fln bakarım iyiyse soyleyim sana sende montajla yada kötüyse git açmadan geri ver

• Kulaklığı almaya gidiyorum da niyeyse içime sinmeyecek gibi

• 5 tane bim gezdim hepsinin önünde pide kuyruğu gibi sıra var hepsi de genç bu nasıl iş ya

• Bende sıradayım ama kararsızım 7.1 değil tufh3 var kafamda bide gaming değil ama anker soundcare var aklımı kurcalayan :(

• Senin için gideceğim. Stok gelmişse burada 2 gün durur alan pek olmaz diye düşünüyorum. Arabaya biniyorum şimdi

• tyst kullanıcısına yanıt

Polo smart bile 7.1 yazıyor, bi onu mu alayım diye düşündüm

• Masayı gidip gören var mı?

• 9:55'te gittim bi kişi bile sıra yok dedim rahat rahat alırım kapıya bi geldim ilk kez bimin erkenden açıldığını gördüm. steelseriesler çoktan alınıp gidilmiş. millet oflayarak çıkıyor arabasına binip gidiyor bu ne abi

• Hayatımda ilk defa indirim döneminin başında bime sabahtan gittim. Nasıl mahşeri bir kalabalık. Korona, sosyal mesafe yalan. Sırf meraktan 3-5 şeye baktım, kalmamıştı tabiki. Fakat alanı gördüm, genç bir çocuktu. İhtiyacı olan almış diyip sevindim. Fakat yaşlı kadının birisi vardı. Herhalde oğludur, kataloğa işaret vurmuş, pc ekipmanları için. Affetmiyor hepsini alıyordu. Kendimi ölücü bilirdim, teyzeye bizi aşmış.

• Before
    BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları

After BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları
  • bizimkileri gönderdim alamamaşılar ya kulaklığı, kapılmış :( onun yeine 29tl olanı almışlarBİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları 

• acura07 kullanıcısına yanıt

alma alma kutusundan belli ne oldugu kutuyu yirtmislar gördüm icini vazgectim ben

• gercek bir olucu, vucut enerjisi bile harcamıyor. kemal sunalın varyemez filmi aklıma geldi haftada 1 kere sıcmaya giden

• Kiss Ya Matilda kullanıcısına yanıt
    aldın mı hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15dk önceden gittim bir tanesine, 10-15 kişi sıra vardı ama hep yaşlı ninelerdi herhalde bunların kulaklıkla falan işi olmaz alırım dedim, taa ki en başta bir tane veled gördüm dedim bu almazsa bana kalır her türlü diye ama bilin bakalım ne oldu :) Bütün Steelseries’leri alıp gitti p^şt.
    Ondan sonra yakınlardaki 3 mağazaya daha gittim hepsinde tükenmişti, kekolar 1 saat önceden gidip orda erinmeden beklemişler, ne diyeyim başaramadık abi...
  • Eve getirdim bile...

BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 13 Ocak 2021; 10:40:1 >
  • Burada bütün bimlerde stok mevcut. İstesem 10 12 tane alırım sanırım

Küçük yerde oturmanın avantajı..

• Ben hanima büyüteç ile igne almaya gittim . Savaş vardı BİM'de korona hikaye. Steelseries alan çocuklar gördüm bu konuyu gorunce kendim almış gibi sevindim bi cocukta masa aldı. Ben 50 liralik Bluetooth kulaklık aldim niye aldım bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarsuk -- 13 Ocak 2021; 10:46:2 >
  • Masayı alıp deneyen olursa yorumlayabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.