Şimdi Ara

BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
13
Favori
85.225
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Galiba sen de 2 3 tane alıp satanlardansın çok zoruna gitmiş
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt

ben aldım. bizim ufaklık istemişti. usb den takıp denedi odasında. bayğı hoş bi ambians oldu karanlık odada. yanarlı dönerli, renkleri değişip duruyordu bütün odanın içinde.

inceden bi de müzik verdi, tisko yaptı odasınıBİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları 

• BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları

Sabah uyandım baktım saat 9 civarı dedim hava buz gibi şimdi kim bime gidipte alacak mouse'u sonra içimi ısıtmak için sıcak fırsatlara girdim bir baktım amazonda aynı fiyatmış çektim garanti kartımla 15 tl ordan bonus geldi 203 e tl'ye geldi buda böyle bir anı oldu

• Mojidozirikato kullanıcısına yanıt
    Tekrar düşer mi acaba ya
  • hukuki05 H kullanıcısına yanıt

30 dk durmadı hocam bitirdiler hemen amazonda

• alanlara hayırlı olsun ama eğri oturalım doğru konuşalım. masa çirkin değil mi ya. yada bana mi öyle geliyor. uzağım bu gaming işine

• windows ayarlarında benim sistemde çıkmamış olabilir ama denetim masası -> ses aygıtlarını yönet -> kayıt dan bu mikrofonu seçince gürültü tutma özelliği aktif olmuyor normal kulaklık için aktif durumda sorunu yaşayıp çözen olursa bilgilendirme mesajı atmasını rica ediyorum yoksa sürekli arkada klavye sesi vs sesi oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: max0007

ben aldım. bizim ufaklık istemişti. usb den takıp denedi odasında. bayğı hoş bi ambians oldu karanlık odada. yanarlı dönerli, renkleri değişip duruyordu bütün odanın içinde.

inceden bi de müzik verdi, tisko yaptı odasını 

BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları  eyw hocam

• el_jericho kullanıcısına yanıt

Sağlık olsun hocam.Yarın da bakınacağım.Bulabilirsem size de haber ederim.

• el_jericho kullanıcısına yanıt

Masayı kurdum kullanıyorum çok güzel, bu kadar kaliteli ve işçiliği güzel ürün beklemiyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende tesadüf bi bim de gördüm bi tane duruyordu. normalde kablosuz kullanırm hep. benim oğlana aldım. ulan kendime şu yaşına kadar 50 liradan fazla vermedim mosue a herife gittik 220 liraya 350 liralık mouse u aldık. niye aldım bende bilmiyorum BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları 

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryo41

sizin g203 yeni çıkan versiyon mu hocam?

Alıntıları Göster

Hayır değil. Ancak tek farkı ışığı diye biliyorum yeniyle bunun arasındaki.

• quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

alanlara hayırlı olsun ama eğri oturalım doğru konuşalım. masa çirkin değil mi ya. yada bana mi öyle geliyor. uzağım bu gaming işine

Sensin çikinBİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları 

Tasarım göreceli tabi. Bugün 6 7 saat kullandım iade etmekten vazgeçtim. Kullanırım. Ömürlük olur sanırım.

Üst eskise bile daha uzun bir parça kestirip iskeleti kullarım.

Sevdim açıkcası

• Letgo kulaklık mouse ilanı doldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Kovalenko

Hayır değil. Ancak tek farkı ışığı diye biliyorum yeniyle bunun arasındaki.

Alıntıları Göster

Belki çift tıklama sorunu giderilmiştir diye umut ediyorum hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryo41

Belki çift tıklama sorunu giderilmiştir diye umut ediyorum hocam.

Alıntıları Göster

Hocam bilmiyorum ama beklemiyorum da yani. G300lerde vardı. Onu da kullandım. G300Slerde de var.

• acura07 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam. siz beğendiyseniz gerisi önemli değil. benim için pc masası bundan fazlası değil hayal edemiyorum . ondan olabilir

Morpanya Metal Çalışma Masası Laptop Bilgisayar Masası 2 Raflı Ofis Çalışma Masası Ceviz | Trendyol

• masadan aldım fiyatına göre iyi bence

• ,........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Kan -- 13 Ocak 2021; 20:9:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

Hayırlı olsun hocam. siz beğendiyseniz gerisi önemli değil. benim için pc masası bundan fazlası değil hayal edemiyorum . ondan olabilir

Morpanya Metal Çalışma Masası Laptop Bilgisayar Masası 2 Raflı Ofis Çalışma Masası Ceviz | Trendyol

Estağfurullah BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları 

Tabiki zevk meselesi. Boy olarak bir 20 cm kadar daha olsaymış kusursuz bir masa olurmuş.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.