Şimdi Ara

BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
13
Favori
85.228
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sürü psikolojisi vallahi başka birşey değil. Şu rezilliği çekip bime gidene kadar daha fazla öder alırım daha iyi. Yurtdışı fiyatı 50 dolar zaten ve öyle ahım şahım bir kulaklık değil şu arctis 1

Mouse'da sabah amazonda aynı fiyata satıldı. Masa desen kısa bana göre, en az 140 cm olmalı eğer kasa masa üstüne konacak ise. Daha uygun fiyata internette mevcut, puanlarla vs. daha uyguna alınır hemde.

Kısacası şubeden şubeye hemde şu yağışlı havalarda gitmek gereksiz aksiyon ve zaman kaybı

• KULAklığın parasına raspberry pi almaya çalışıyoruz. bu gaming olayını hiç anlamadım. sanki ayni şeyin ama adı değişince 2 katına satılan ürünler gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Arseyus

Birebir aynısı logitechle BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları 

• quote:

Orijinalden alıntı: tyst

Ayak üstü farkını ödeyip benden satın almayı teklif eden 3 kişi oldu alıp almamakta kararsızdım ama bakalım bi araştıracağım

bıçak nasıl hocam alınır mı

• Beyler Mersin'de fazladan alan veya alabilecek biri varsa hemen gelip alayım. Var mı bilen eden?

• 3 tane vardı sabah almadım. Birisi gelmiş üçünü de almış gitmiş sonradan :)

BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları
  • alamadık 2 ayrı yere baktık...

• Didim'in tüm BİM'lerini dolaştım, çöl boş. Neymiş, sabah açılır açılmaz herkes kapışmış. Yalan.

• Toptancılara ona buna sattılar daha önceden , başka açıklaması yok.

• Bizim insanımızdan bir b.k olmaz gerçekten. Şu pişkinliğe bakar mısın. Oğluma alacaktım sözüm vardı 6 tane bim gezdim yok bitti kalmadı bölgede hiç yok. Nasıl kalsın allah aşkına.

BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları
  • Arseyus kullanıcısına yanıt

LOGITECH G203'ü 155'e MediaMarkt'tan almıştım. Sabah Amazonda Rival 3 siparişi verdim 219'a. Aslında pek farkı da yok gibi özelliklerine bakıldığında. MediaMark'tan aldığımı daha açmamıştım iade edeceğim. Sürü psikolojisine gittik gibi umarım arada ki farka değer.

• Kiss Ya Matilda kullanıcısına yanıt

Doğru ancak steelseries patentli sensör 60 milyon tıklama ile çok daha önde.

Ancak henüz bu yeterli değil benim için oyunda denemem lazım.

• Sahap08 S kullanıcısına yanıt

Muhtemelen fazlasıyla değecektir.

60 milyon tıklama ömrü ve patentli sensöre sahip.

• LeThauS kullanıcısına yanıt

Boşuna hırs yapıyorsunuz bu fiyata sürüyle kulaklık var rampage drop plus var mesela aşağı kalır yanı yok ha ben markaya para vericem derseniz orası ayrı mesele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_67

Boşuna hırs yapıyorsunuz bu fiyata sürüyle kulaklık var rampage drop plus var mesela aşağı kalır yanı yok ha ben markaya para vericem derseniz orası ayrı mesele

Fikrinize saygı duyuyorum. İnanın hırs değil bu. Ben bugüne kadar hiç öyle gidip sıraya gireyim almalıyım almazsam aman naparım gibi birşeye girmedim. Böyle insanları görünce sinirim bozuluyor. Ayrıca rampage, james donkey , gamepower vb markalar steelseries hyperx grubunun yanına yaklaşamaz. O markaların işi şov ve görsellik bu kadar. Hyperx ve bu steelseries kulaklığı bir süredir takip ediyordum böyle bir indirim görünce de doğal olarak almak istedim hemen. Kısacası hırs falan yok. Yine de teşekkürler alternatif kulaklık tavsiyeniz için.

• Arseyus kullanıcısına yanıt

Rival 100 var bende, 3 senedir taş gibi hiçbir sorunu yok, rival 300ü haliyle uzun uzun kullanırsınız

• Yahu bu Arctis 1'in Arctis 3 2019 Edition'dan ne farklı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhyNot? -- 13 Ocak 2021; 15:29:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buracat

Sürü psikolojisi vallahi başka birşey değil. Şu rezilliği çekip bime gidene kadar daha fazla öder alırım daha iyi. Yurtdışı fiyatı 50 dolar zaten ve öyle ahım şahım bir kulaklık değil şu arctis 1

Mouse'da sabah amazonda aynı fiyata satıldı. Masa desen kısa bana göre, en az 140 cm olmalı eğer kasa masa üstüne konacak ise. Daha uygun fiyata internette mevcut, puanlarla vs. daha uyguna alınır hemde.

Kısacası şubeden şubeye hemde şu yağışlı havalarda gitmek gereksiz aksiyon ve zaman kaybı

Hocam benzer bir ürün var mıdır 700-800 tl bandında?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • biz türklerin düşmana ihtiyacı yok çünkü biz bize yeteriz türkiyem. şu rezalete bak adam 350 liraya aldığı kulaklığı 600'e ilana koymuş bir de artistlik yapıyor. zaten geliri olan koca koca insanlar 50 lira ucuza mal kapatmaya market sıralarına girmiş, rezalet. bırakın da çoluk çocuk sevinsin...

• akşam işten çıkıp 2 bim e bakacam bakalım mouse var mı, Akşehir küçük yer olduğundan belki kalir diye düşünüyorum ama hiçte gelmemis olabilir

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.