Şimdi Ara

BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
13
Favori
85.228
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

vayy knight ha özledim

• Maden suyu almak için girmişken, konu aklıma geldi. Ancak kulaklık yoktu. Kasiyer kıza sordum. Çok çeşit vardı. Bitenler oldu dedi. En pahalı olan kulaklıktan bahsediyorum dedim. Ben pek anlamam dedi. Bana salak gibi geldi ama salağa yatıyorda olabilir  Yoksa alıp, buradan isteyen bir arkadaşa aynı fiyata gönderecektim.

Mousedan 1-2 adet vardı. Tablet/telefon tutucu hoşuma gitti. Sadece 1 adet ondan aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2E449A54C

Var ya 2 kere gittim vazgectim hala satilmamis. yarinda gidicem eger hala satilmadiysa alicam birisi su masayı alip masraftan kurtarsin beni  

masaya ihtiyacın varsa bu fiyata hiç düşünme. ben aldım pişman değilim.

• Mikrofon:
    Bugün denk geldi inceledim. Piyasaya göre uygun. Omnidirectional yani kulak gibi etraftaki tüm sesleri alır. Evde gürültü olduğu sürece tat vermez. Tamamen sessiz ortam olursa kaliteli ses iletir. Trust kötü marka değil. Ben şu an gtx 252 emita plus satıyorum mesela mükemmel ses alıyor. Cardioid yapıda olduğu için sadece önden sea alıyor ve gürültü almıyor. Bilmeniz gereken kelimeler bunlar. Tabi bunun sıfır fiyatı 1200₺.

Masa:
    Tahta kestirip falan kolay yapamazsınız alın geçin derim. Biri de ladin plaka yazmış. Cilayı rica etmek ne demek cilayı başka yere yaptırırlar +100-150 lira alırlar. Plaka, ayak ucuz tabi. Ben de yaptım. Vernik atacaksanız kolay iş değil birkaç gün sürer. Evde Masif Ahşap Kahve Köşesi Yapımı - DIY
    https://www.youtube.com/watch?v=nXV6jxBNfRk&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Logitech g102 kullandığım için yedek niyetine aldığım rival 3'ten memnun kalmadım.

Paketi açılmış ürünü bim iade alıyor mu?

Bilgisi olan birisi cevaplarsa mutlu olurum.

• Sen alamayacan o zaman. İçinde kalacak  

• Arseyus kullanıcısına yanıt
    155'e alınan G203'ü iade ettim. Keşke etmeseydim o halde. 70 tl farka değmezmiş. Memnun olmadığınız tam olarak hangi noktalar?
  • sirswager kullanıcısına yanıt
    hocam kafamdaki tüm sorulara net cevaplar vermişsiniz hem bu sebeple hem de insanlar kendi yaptıklarını hep iyi gösterirler, siz realist davrandığınız için teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 TL'lik Freesound kulaklığı aldım. Almak için 6-7 Bim gezip en sonuncusunda buldum. Arctis 1 bulamayanlar bunu alıp gittiler herhalde  

Neyse ürüne geleyim ürün bence 50 TL'lik fiyatına göre güzel. Katlanabiliyor, kablosuz 6 saat kullanım süresi vermişler. Ama aux girişi ile normal kulaklık gibi de kullanılabiliyor, şarj çok önemli değil ondan dolayı. Ses kalitesi de fena değil. 50 TL'ye bence oldukça güzel kulaklık. Mikrofonu yok sanırım.

Tek eksisi kulak üstüne gelen kısımlar dönmüyor, sabit olduğundan kulağın üstüne tam oturmuyormuş hissiyatı verdi bende. Belki uzun süreli kullanımda kulağın şekline oturur malzeme esnedikçe.

Kardeşim için aldım ama fazla bulsam bir tane de kendime alırdım, ucuz kulakık arayanlar bence düşünebilirler bulabilirlerse. Bu fiyata ses kalitesi normal, kablosu değişebilen kulaklık bulabilen varsa söylesin alayım :) 

• quote:

Orijinalden alıntı: Arseyus

Logitech g102 kullandığım için yedek niyetine aldığım rival 3'ten memnun kalmadım.

Paketi açılmış ürünü bim iade alıyor mu?

Bilgisi olan birisi cevaplarsa mutlu olurum.

G102 ile rival 3 arasında kalmıştım. Şu an kullandığım asus tuf m3. Mouse güzel ama tutuş şeklinden dolayı ellerim titriyor bazen, sabit tutamıyorum.

Rival 3'te ne gibi olumsuzluk oldu

• powerose P kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, sürü psikolojisiyle hareket etmemek gerekir aynı fiyat bandında gamepower kizaru marka model kulaklıktan emin’im kat ve kat daha çok zevk alacaksınız.

Sevgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

bıçak nasıl hocam alınır mı

Alıntıları Göster

Kullanmadım henüz ama pirge iyi marka

• fasakasa kullanıcısına yanıt

Attığım linktekini mi kullanıyorsunuz hocam. almayı düşünüyorum da

• hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Evet o modelden ama satıcı farklı olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyst

Kullanmadım henüz ama pirge iyi marka

Alıntıları Göster

teşekkürler bulamadım zaten baktığım bimlerde  

• arkadaşlar rival 3 ü aldım ama bana çok basit geldi nedir bunu avantajı güzelliği? Rampage smxr2 kullanıyordum

• Masayı aldım mükemmel çok beğendim gayet kaliteli. Tek eksik kaldı o da koltuk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arctis 1 arayan varsa Ankara'da Baglar caddesi Çankaya bim'de bir tane var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mojidozirikato

Sabah uyandım baktım saat 9 civarı dedim hava buz gibi şimdi kim bime gidipte alacak mouse'u sonra içimi ısıtmak için sıcak fırsatlara girdim bir baktım amazonda aynı fiyatmış çektim garanti kartımla 15 tl ordan bonus geldi 203 e tl'ye geldi buda böyle bir anı oldu

Bu garanti banka bonus olayını bir türlü anlamadım.

Yeni geçiş yaptım bonus uygulaması da indirdim.Her alış verişe bonus mu veriyor hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tyst

arkadaşlar rival 3 ü aldım ama bana çok basit geldi nedir bunu avantajı güzelliği? Rampage smxr2 kullanıyordum

Steelseries engine software indirdiniz mi?

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.